Bank Asya 1.Lig 22.Hafta | Güngören Bld. 0 - 0 Samsunspor'umuz

Başlatan MeL_55, 08 Şubat 2009, 16:37:05

« önceki - sonraki »

Gaziosmanpaşalı3455

slm arkadaşlar mehmet yılmaz kardeşimizin bu hafta oynanan karşıyaka macındaki güzel bir estanteneyi paylaşmak istiyorum .( yanımızda cereyan eden bir diyalogu paylaşmak istiyorum. Kötü bir çalım yiyen Veysel için birisi sordu; biz bu Veysel'i nereden aldık? Öbürü cevap verdi, Antep Belediye'den...

Ve cevap; biz zaten Samsun'daki belediyelerden ne fayda gördük ki Antep'in Belediyesinden görelim?( helal olsun iyi bir izlenim:)))

Protokol tribününü dolduran milletvekilleri, belediye başkanları ve belediye başkan adaylarına hassaten selam ederim; sağ olun, var olun! Büyüksünüz!aylaşmak istiyorum.( oy zamanı geliyo ey samsunlular)ona buna değil samsunsporumuza sahıp çıkanlara oyumuzu'''''''''''''!!!!!!!!!!!!

Kais

cem 55

arkadaslar bu sayı problemine takılmayın ben 1993 den beri istanbulda samsunsporumuzun maçlarına gidiyorum  kacırdıgım maç sayısı 3 ü geçmez istanbulda seyirci konusunda hiç sıkıntımız yok  bu sene kartal macındada en az 2500 kişi vardık samsundaki olay istanbuldada var insanlar artık iddaalı olmak basarılı olmak istiyo abartmadan söylüyorum şu an ilk 3 te olalım yada onu da geçtim şöyle 4-5 maçlık galibiyet serisi yapalım güngören macında 7-8 bin taraftarımız olur keşke geçen seneki playofflar istanbulda oldu cıkabilseydik de potansiyelimizi herkes görseydi ama takımın bir maç iyi bir maç kötü olması insanları etkiliyo bence bu düsüncede yanlıs her durumda takımımızın yanında olmamız lazım ama pazar günü ben en azından yine 2500 kişi oluruz diyodum bide hedef koydum güngörene 5000 kişi diye bakalım görecez pazartesi resimleri koyarız kararı siz verirsiniz

deli 55

Allah'ın izniyle bu maçtan iyi bir netice çıkaracağız.takıma güveniyorum.gençler gerçekten iyi mücadele ediyorlar.taraftar olayına gelince en az 2000-3000 oluruz diyorum ben

Akyol

cem 55 siz orda gereken desteğin kralını yapacaksınız bundan hiç kimsenin şüphesi yok siz takımı 3 puanla yollayın yeter bize ;) biz burda manisa maçını şova çeviririz...

cembaba

Alıntı yapılan: AKYOL55 - 10 Şubat 2009, 20:49:25
cem 55 siz orda gereken desteğin kralını yapacaksınız bundan hiç kimsenin şüphesi yok siz takımı 3 puanla yollayın yeter bize ;) biz burda manisa maçını şova çeviririz...

O stad Manisa maçında Full çeker siz ne diyosunuz :)

Akyol

CemBaba afişlerin faydası oldu karşıyaka maçında manisa maçında daha kapsamlı bişeyler yapılmalı bende yardımcı olmak isterim.Burda afişlerin dağıtılacağı yerlerde çok önemli bence kahve ve internet cafelere ağırlık verilmeli daha çok var ama şimdiden heyecanı sardı ..

cem 55

Alıntı yapılan: AKYOL55 - 10 Şubat 2009, 20:49:25
insallah kardeşim istanbul grubu olarak elimizden gelenin en iyisini yapacaz hep destek tam destek.bide su kart olayına dikkat çekmek istiyorum uzun zaman sonra güngören macına tam kadro cıkacaz ama karsıyaka macındaki kartlardan sonra can burhan turgut ve murat yıldırım gibi ilk 11 in degişmez 4 adamı kart sınırında oldular görecekleri bi kartda manisa macında oynayamayacaklar bütün takımın bu kritik dönemde bu konuda daha hassas olması gerekiyo.

Baskent_Samsunspor

bundan sonrası yok ölümüne peşindeyim samsunspor

CurvaSudSamsunspor

3 puanı alın manisa maçında stadyumda boş yer kalmayacağına canı gönülden inanıyorum...HEP DESDEK TAM DESDEK...

FaT1h

bu sözler bile tüylerimi diken diken ediyo inşl bu sefer seriyi yakalıcaz alcaz macı snra 19 amyıs full mükemmel bişe söylemesi bile

kadir55ist

selam
pazar günü inşallah güngörende hepbirlikte tekrar eski günlerimize dönüşü başlatıcaz.
tüm samsunluları tüm derneklerimizi tüm eş dost arkadaşlarımızı pazar günü davet edelim güngören stadı inlesin SAMSUN diye.
SAMSUNSPOR BİR SEVDADIR...

Sadece Samsunspor

Ercüment hocamız geri döndü ve maçta hiç yabancılık çekmediğimiz İstanbul'da olacak. İlk maçı 3-0 kazanmıştık evimizde geçen senelere oranla çok daha iyiyiz ama deplasman karnemiz çok zayıf, inşallah hem deplasman kayıplarımızı sonlandıracağız hemde alacağımız 3 puanla iyiden iyiye playoff'a doğru yol alacağız.

ALEM DUYSUN KRAL SAMSUN

celebi

KocumVolkan

Samsun evde 22 deplasmanda 5 toplam 27 puan
Güngören bld. evde 19 deplasmanda 6 toplam 25 puan

evinde iyi oynayan Güngörenle karşılaşıyoruz ve bizimde deplasmanlarımız berbat istatistiklere göre şans onlardan yana ama çıkıştayız yenmemiz gerekiyor şanslı olursak kazanırız
aynı zamanda Güngöreninde acil puana ihtiyacı var onlar içinde tehlike çanları çalıyor