Bank Asya 1.Lig 21.Hafta | Samsunspor'umuz 2 - 1 Karsiyaka

Başlatan MeL_55, 01 Şubat 2009, 16:41:39

« önceki - sonraki »

berkay55

evımızde 3 puandan baska cıkar yolumuz kalmadı artık ne mutlukı bu macı trubınden ızlıcem

selahattin55

sahada samsunspor kazansın.ama tribünde kesinlikle dostluk kazansın.izmirden gelenler taraftardan ziyade her biri misafir gibi ağırlansın.hepsi çok iyi ve kaliteli insanlar.neden mi çünkü gittik ve gördük.

celebi

öncelikle zaten tribün açısından dostluk havasında olacağını bildiğim bir maç. kaf kaflıları her zaman dost bilir ve severiz. ancan içeride bizde maç kaybetmiyoruz yine kazanacağımızı düşünüdüğüm bir maç.

HoliganSamSunLu

HaSaNCaN

seckin55

şimşek_55

....
HEP DESTEK TAM DESTEK.....

DOGARKEN SEVMEDIK OLUNCE TERK EDELIM. SEVDAN BIZI TERK ETMEDI SAMSUNSPORUM

Akyol

karşıyaka 0-0 altay son yarım saatine denk geldim mücadele ön planda bir maç oldu ksk li forvet topu direğe vurdu altay'lı altıpastan dışarıya attı maçın hakkı beraberlikti bizim maça kıyas edersek eğer ilk yarı mutlak gol bulup öne geçmeliyiz fizik açıdan diri bir takım zorlanıcağımız bir maç olacaktır ama ben galip geleceğimizi düşünüyorum karşıyakada timuçin önemli bir oyuncuya benziyor önlem alınmalı...

cem 55

karşıyaka bugunde gol yemedi ligde tam 6 maçtır gol yemiyolar ve bu 6 maçtada kalelerinde  (kendi fikrim) allum bukerle birlikte küme düşmemizin baş aktörü kerem inan vardı şaşırmamak elde degil fikrimde hala degişiklik yok bence kerem hala cok kötü kaleci ama karsıyakanın gerçekten defansı cok saglam bugunde altaya sadece 1 pozisyon verdiler karsıyaka da bugun 3 oyuncu ceza sınırındaydı kaleci kerem onun kart görmesini hiç istemiyordum zaten ve diger 2 oyuncuda en önemli oyuncuları cihan ve orta sahada basan bi oyuncu olan kıvanç 90. dakikada olsa kıvanç kart gördü ve bizim maçta cezalı duruma düştü bence bu önemli bizde ise hakan koçaslan kırmızı kart cezalısı ve son 2 maça kadar çok tuttugum ama son 2 maçtır ne yapmaya calıstıgına anlam veremedigim volkan çekiç sarı kart cezalısı volkan 70.dakıkada oyuna giriyosun arkadaslardan duydugumuz sadece artistlige kacıyosun ve sonrada sarı görüp cezalı duruma düsüyosun artık kendisine çeki düzen vermen gerekiyo ben karsıyaka macının orta saha mücadelesi şeklinde geçecegini cok gol pozisyonun olmayacagını ve klasik ilk golu atan takımın maçı kazanacagı kanısındayım karsıyaka 90 dakıka oyundan düsmeyen son dakikaya kadar savasan bi takım bizde macı 90 dakıka kora kor mücadele ederek oynamalıyız.son olarak ligin ilk yarısında grup istanbul olarak izmirde cok iyi karsılanmıstık karsıyakalı dostlar gerçekten cok misafirverlerdi bizde samsunda insallah aynı şekilde karsılamayız kafkaflı dostları samsunlu dostlugu kardeşligi unutmaz.

şimşek_55

Oktay bence  ıkıncı sezona en kotu baslayan oyuncumuz.Bır an once  kendını toparlaması  gerekıyor.   ıcerıde  hocanın ısrarla  4-1-4-1  taktıgı ıle oynaması lazım. BUndan  sonra zor ama heyecan dolu haftalar  bızı beklıyor  yenersek buyuk  sevınc yenılırsek  buyuk uzuntuler yasıyacagız. Ama  herseyden once Samsunsporluyuz   ve takımımız  dogru yolda. Bu genc  takım 1-2 sene  sonra   bırkac takvıye ıle bu lıgın altını ustune getırır  bunu unutmayın derım. Ben Samsunsporun daha  once  2 lıgde oynadıgını bılırım . Bu takım  futbolcu urettıgı surece  dusmez  bır gun mutlaka  saklandıgı  yerden o ruh fıskıracaktır.Yeterkı sabredelım

guvener55

inşallah takımımız maçı kazanır da şu alt sıralardan kurtuluruz.bi hafta kazanıyoz üste yaklaşıyoz bi hafta kaybedioz aşşaya yakın oluyoz şöle 4-5 maç seri yapsak müthiş olacak ama inşallah bu hafta başlangıcı olur

samsunmania

Arkadaşlar, Karşıyaka hücumda iyi olmayan ancak mücadeleci ve savunmayı çok güzel yapan bir takım. Göbekte bizim gönderdiğimiz Aydın oynuyor. Kalecileri ise eski kalecimiz Kerem. Adam Karşıyaka forması ile başarılı maçlar çıkartıyor.
Kart cezalıları var mı bilmiyorum. Ancak orta alanda Timuçin, Zafer Demiray,Cihan çok tehlikeli oyuncular. Genelde son dakikalarda gol buluyorlar.Çünkü oyun anlayışları bizimkine benziyor. Önce yoryorlar, 70.dk dan sonra bastırıyorlar. Göze hoş gelen bir oyunları yok. Yan toplardan ve frikiklerden gol bulma yüzdeleri fazla.
Bizim ne yapmamız lazım. Sercan ve Doğan'a hızı oynama konusunda çok iş düşüyor. Az pozisyon yakalayabiliriz ama bunları değerlendirebilmemiz lazım. Savunmann yan toplarda dikkatli olması gerek ve kaleyi karşıdan gören yerlerden serbest vuruş vermemeliyiz.
Enerjisi bitenin maçı kaybedeceğini hesap edersek Samsunspor'un enejisi de kolay kolay bitmez. İlk maçı da tribünden seyrettim. Korkmasak yenebilirdik. Giresu'dan 4 yiyip gittiğimiz için oyunclarımız çekindi. 1-2 pozisyon verdik, bizim de topumuz direkten döndü.
Tahminim bu maçı zor da olsa alırız. Oyun kontrolünü hemen ele alırsak ummadığımız kadar rahat da alabiliriz maçı. İnşallah da böyle olur.

karsiyakali85

altay maçından yeni geldik. bu hafta zorlu samsun deplasmanındayız. Deplasmanlarda da iyi oynuyoruz bu sene. 6 maçtır gol yemiyoruz. İlk golu atarsak 1-0 a yatarız yok atamazsak yine 0-0 a yakın bir maç bizi bekliyor. Tribünler açısından en çok sevdiğimiz ve saydığımız taraftarların başında gelen samsun taraftarının misafiri olmaktan kıvanç duyacağız. Zaten gerek izmirde gerek geçen senelerdeki samsun deplasmanlarında hep dostane ortam olmuştur yine aynısı olacağından şüphemiz yok çünkü delikanlı samsun insanını iyi biliyoruz.Tahminen izmirden 3-4 otobüsle geliriz bir aksilik çıkmazsa. Allaha emanet olun arkadaşlar...

Akyol

buyrun gelin arkadaşlar bizim taraftar grubumuzu nasıl karşıladığınızı iftarlar verdiğinizi biliyoruz eksik olmayın maçta dostça geçecektir şimdiden hayırlı yolculuklar...

gozgoz yýlmaz

03 Şubat 2009, 01:36:55 #29 Son düzenlenme: 03 Şubat 2009, 01:38:41 gozgoz yýlmaz
Şahsen Karşıyaka'yı pek sevmem; İzmir insanını da öyle.. Bir nefret falan değil asla ama ısınamadım bir türlü.
Fakat son birkaç yılda oluşan çok hoş bir şey, bir dostluk var ve bundan mutluluk duyuyorum. Her koşulda tıpkı bizim gibi az ya da çok deplasman yapan KSK taraftarına da çok saygı duyuyorum. Oluşan dostane ortamın devamı için elimden ne gelirse yaparım. Gelen arkadaşlar misafirlerimizdir, saygıda kusur edilmez. Dostça ve güzel bir mücadele olsun, biz kazanalım...