Malatya - SAMSUNSPOR (Hayati maç)

Başlatan dr_ahmet, 29 Nisan 2006, 20:57:41

« önceki - sonraki »

bluegreen55

artık yeter gerçekten
kabuslar görüyorum aklımdan çıkmıyor bir türlü doğru dürüst şu malatyayı devirmemiz lazım

seneye heşeyi sıkı tutup uefaya oynayan sammsunspora dönmeliyiz....

55ertan

bizim maci ligtv kessin vermeli ama tahminim cuma günü oynancak kayseri macini verirler.
hep beraber ligtv ye istek yagdirsak digcem ama bu saatden sonra karar degisme ihtimali 0%
ligin en önemli maclarindan biri bu mac
bu maca bakma ihtimali olmamasi beni delirtiyor

chm2004to

malatyayı yenip lig de kalacağız... İNANIN

jean

3-1 bizim bu mac alacagiz o saatlerde calisiyor olacagim stresim buyuk allah sabir versin bana

King Of The North

Alacağız bu maçı da merak etmeyin.Ben Samsunsporuma çok güveniyorum evire çevire alacağız hem de.Bu ligde kalmayı en fazla hakeden takım biziz.Haftalardır maç satanlar birgün kendilerine gelince köpek olacaklar kapımızda.

kadir55ist

selam
arkadaşlar mazhar başoğlu kanals de açıklamalarda bulundu.
özellikle taraftar konusunda belediyenin ve yönetimin taraftar gruplarına otobüs vereceğini bu konunun yarın netlik kazanacağını söyledi. malatya deplasmanında en az 800-850 kişilik yer alabileceğimizi ve taraftar gruplarıyla yarın bir toplantı yapılacağını söyledi.
kesinlikle herhangi bir olayın içinde olmamamız gerekli diye üstüne basa basa vurguladı tokmaklar ve malatya deplasmanında çıkabilecek herhangi bir olay bize çok pahalıya patlayabilir diye uyardı.
ankaragücü-antep maçının büyük ihtimalle bizimle aynı vakite alınacağını söyledi ayrıca ikisindende ikili averajımızın daha iyi olduğunu söyledi.
maçın ayrıca lig tv den verilmesi için başkanında girişimlerde bulunduğunu yüzde 99 maçı lig tv yayınlayacakmış.
haydi SAMSUNUM TAM ZAMANI ŞİMDİ

bluegreen55

ikili averajımız gaziantepten iyi değil

deplasmanda 1-0 yendik
kendi sahamızda 3-2 yenildik

ankaraspordan iyi değil
samsunda yenilip deplasmanda yenildik

berabere biterse malatyadanda iyi olmayacak yenildik çünki

denizliyle eşit ama bizim averaj -15 onlarınki -10

birtek ankaragücünden kötü averajımız onlarında son maçı sivassporla

malatyasporu yenmeliyiz

jean

isin formulu su yani aldik kaldik yenildik dustuk

baha55

Allahın izniyle bu maçı alacaz arkadaslar.rakiplerimizin nasıl puanlar aldıklarını nasıl maç kazandıklarını  herkez  görüyo  Cenab-ı Hak  da görüyo..Allahın öyle bi adaleti vardır ki;  o haram puanlar adamın  burnıundan gelir. ben inanıyorum samsunspor Allahın izniyle takdiri ile malatyayı  malatyada yenecekdir...ama  yeter artık  geceleri uyku uyuyamıyorum gündüz aklım  hep maçda  acaba nolacak  küme düşme ihtimalkimiz bile delirtiyor  beni..suan yatıp uyumak istiyorum ve maç bittiginde uyanmak istiyorum ve samsun 2-0  alsın maçı....Allahın sen büyüksün hakkımız  yendi sen duysesimizi  yardım et Allahımmm

kuzeykale

Merhaba taraftar kardeşlerim. Spor programlarında tüm kamuoyu ve spor adamlarının söylediği bir tek şey var oda böyle bir lig sezonunun hiç yaşanmadığı idi . Takımları bu duruma getiren hakemlerin etkisini hiç kimse söylemiyor bu durumu isteyenler için lig heyecanı sürsün bizim için ise ecel terleri devam etsin onlar için en iyisi olur .
  SAMSUNSPOR ve Taraftarı kendisine her ne oyunlar yapıldıysada yıkılmadı pes etmedi etmeyecektirde bunu anlayanlar birden bizim lehimize konuşmaya başladılar.
  SAMSUNSPOR öyle bir yarışın içine düştüki parkurun son çeyreğinde ve endıştaki kulvardan ve rakiplerin en zorlularından geçti bu güne gelindi takdir edersinizki bunu başarabileceğine takım ve taraftarından başka kimse inanmıyordu .
  Bunu başarabilen takımın son engelde takılacağına kimse inanmaz başka bir engel çıkmaz ise.
  İnşallah maçın hakemi ev sahibi takımın lehine çalışmaz . Adil kararlar verilsin biz bu maçı endişeye bile kapılmadan alırız , alacağız.
  Tecrübeli ve teknik futbolcular bizde bir bütün olmuş takımın yenilmesi çok ama çok zor görünüyor.
  Malatya takımının futbolu sadece ileriye atılan rasgele toplarla gol aramak ,  iyi defans yapmak ve  fizik gücü olarak ayakta kalmak  felsefeleri bu güne kadar onları getirdi.
  Bu noktada karşılarındaki rakipleri başka bu sefer defans yapmaktan başka çareleri yok . Biliyorlarki samsunsporun üstüne gitmek çok zor. tek zaafımız kontrataktan yediğimiz goller bizde bunu bildiğimize göre telafisinide son maçlarımızda gösterdik. Varsın malatya düşünsün artık
  Söke ,söke  kazanacağız bu maçla bize haksızlık yapanlarıda bir kez daha yenmiş olmanın onurunu yaşarken. söylenecek sözün takdirini sizlere bırakıyorum.
  sevgilerle

ali ihsan

BU MAÇI ALACAĞIZ.Değil malatya bu saatten sonra kim gelirse gelsin farketmez artık.ALLAH'IN izniyle alnımızın akıyla bu ligde kalacağız.

sezgin

bu maç bizim ölüm kalım maçımız var olmak için almamız lazım geçen sene SAMSUN SPOR maç satttı diyenler bu sene satılan maçları görmüyor

kuzeykale

Yıl 1989 SAMSUNSPOR ve MALATYA deplasmanına giderken  kaza sonucu hayatını kaybedenlerimizi bir kez daha anıyor onlara rahmet diliyorum.
    SAMSUNSPORumuz tüm taraftar ve sizler için malatyayı yenecektir. sizlere rahat uyumanızın teminatını ve gelecekteki yeni nesil samsunsporluların mutluluk kaynağı olacakları inancını  samsun ve halkı taşımaktadır.

55cem55

arkadaşlar maçı ruyamda gördüm kazanıyoruz 2-0 benim ruyam tutar rahat olun..ayrıca malatyadan bi arkadaşımla görüştüm onuda soyleyeyım bizden acayip çekiniyorlar ve samsunsporun malatyadan daha iyi oynadığının farkındalar..ayrıca samsunsporun 3 maçta hakkının yenildiğini ve serkana verilen cezanın haksız olduğunu hepsini biliyorlar ve malatyanın kolay maçları kazandığını ama samsunspor karsısında objektif bakarsak şansının olmadığını soyledi

Ladikli

malatyayı yenmekten başka çaremiz kalmadı.berabere kaldımız maçlardan bir tanesini kazanabilseydik şimdi daha iyi durumda olacaktık.ama olmadı bizim üstümüze düşen son görev,  malatyaya gidip takımımızı desteklemek.bunuda büyük taraftarımız fazlasıyla yapacaktır.Samsun'a mutlu bir şekilde dönmek dileğiyle