Malatya - SAMSUNSPOR (Hayati maç)

Başlatan dr_ahmet, 29 Nisan 2006, 20:57:41

« önceki - sonraki »

south_london

yusuf abi eline sağlık yazın çok güzel.

stada bütün otobüsler birlikte getirildik.malatyalılar bize dışardan el kol hareketleri yapıyorlardı.otobüsten atlamak istedik ama şöför durmadı.otobüslerden indiğimizde bütün malatya sokakları samsun sesleriyle inledi.geçmlik spor binasından bir çocuk bize küfür etmeye başladı.(çocuk 12 yaşında ya var ya yok)sonra cama vurdu ve camı kırdı kendi elinide kesti.sonra anne babası bize küfür edince gençlik spor binasını taşladık.dışardada malatyaya küfür ettik ama delikanlıları göremedik.stada girdik.maçın başlamasıyla bize yabancı maddeleri atmaya başladılar.bizde onlara attık koltuk taş vs.benim attığım bir taş birinin kafayı yardı ambülansa aldılar.çok delikanlı olan malatya taraftarını tribünde adeta ezdik.adamların her tezavratına kontra uydurduk.yan tribünü rezil ettik.ilk golden sonra polisle cidi şekilde çatıştık.aldığım cop darbelerinden dolayı ayağım hala sekiyor.malatyalıların bize konfeti toplarını atmasıyla olaylar dahada büyüdü.koltukları taşları kilitleri üstlerine attık.tribünü yakmaya başladık.maçtan sonra delikanlı malatyalılar yine yoktu.dışarda bekletildiğimiz süre malatyaya küfür ettik.otobüsü taşlayan malatyalılardan bıçaklananlar var.poliste orda aldı nasibini.
son söz olarak eğer malatyayla yollarımız kesişirseki kesişicek o zaman malatya samsuna nasıl gelicek...

timofte

Otobüslerimiz Hekimhan'da bekletilirken..

Malatya girişinde didik didik arandık.

Naci Pınar maçı taraftarın içinde izledi.
İsmail Uyanık döneminde yönetici ve Federasyon Tahkim Kurulu'nda üye olan
Refik Moral da taraftarların arasındaydı.

Stada girer girmez yabancı madde yağmuruna tutulduk.

Üzerimize atılan maddeleri geri attığımızda polis bize yükleniyordu.
Gollerden sonra artan "Samsun kümeye" tezahüratına "Hep beraber" diye karşılık verdik.

Atılan meşaleler konfetileri tutuşturunca bir ara koltuklar yandı.

Stad çıkışında "Ulusoy'a oy veren eller kırılsın" diye bağırıldı.
Federasyon ve Malatya aleyhine tezahüratlar yapıldı. Bir ara "Denizli" diye bağırdık.

jean

bizi mahfettiler birgun hesaplasacagiz insallah denizli fb yi yener mlatyayla duseriz beraber

samet

malatya samsuna nasıl gelcek yaşama şansları yok...

yaman55

gelemezler zaten samet korkudan

samet

Alıntı yapılan: "yaman20"gelemezler zaten samet korkudan
o zaman bergen kul feryadı devam da...

berusa55

samsuna ne zaman bir tane kayısı gelmiş?bundan sonra da döt korkusundan hiç gelemezler!takım otobüsü bile iptal olacak!allahım en kısa zamanda malatyayı karsımıza çıkarman için sana yalvarıyorum yarabbim!seneye tekrar süper ligde olduğumuzda insallah malatya da düsmüs olmaz!sırf bu yüzden insallah küme düsmez malatya seneye!allahsızlar ya!yandınız olum alayınız yandınız!sizi caytır cayır yakmız mı bu yaptıklarınızdan sonra samsunlular!of of!her zaman her yerde SAMSUNSPOR'luyuz!!!

55_power

artik 2.sinifiz arkadaslar,icim kaniyor icim!insallah malatyada düserde analarini s2riz! :evil:

samet

beraber güldük beraber ağladık işte malatya maçından bazı resimler-son hatıralar da diyebiliriz...

yaman55

samet

berusa55

allahım sana yalvarıyorum bu hafta antep malatyayı yensin ve ne olur allahım malatyayı bizim kucagımıza at!ah malatya ah sen düsersen eger samsuna nasıl geleceksin!sabırsızlıkla seni bekliyor bu sehir!!orda yaptıklarınızın hesabını nasıl vereceksiniz bakalım!50metre oteden tas atmayla erkeklikliğin olmadığını sana göstermez mi samsunum!!ama gelemez ki bir tane erkek evladı samsunumuza!intihar et daha iyi!her zaman her yerde SAMSUNSPOR'luyuz!!!

yaman55

beşnumara

Alıntı yapılan: yaman55 - 12 Mart 2009, 03:56:54
unutmadık!!!!
yaman55 iyiki mesaj atmışsın.ben de malatyadaydım ve unutmadım yapılanları.deplasman yasağı kalksın da gidelim şunların mekanına.mesajlara baktım da teoman abinin mesajlarını bir kez daha gördüm bi garip oldum şimdi.ALLAH dualarımızı kabul etti ve malatyayı da düşürdü.

yaman55

Alıntı yapılan: beşnumara - 12 Mart 2009, 04:40:45
yaman55 iyiki mesaj atmışsın.ben de malatyadaydım ve unutmadım yapılanları.deplasman yasağı kalksın da gidelim şunların mekanına.mesajlara baktım da teoman abinin mesajlarını bir kez daha gördüm bi garip oldum şimdi.ALLAH dualarımızı kabul etti ve malatyayı da düşürdü.

kaldırmazlar yasağı ama kaldırırsalar ölceğimi bilim yine giderim