SAMSUNSPOR 0-0 Kayserispor

Başlatan kadir55ist, 22 Mart 2006, 00:05:58

« önceki - sonraki »

AllydeenleaR

bencede ertuğrul samsun u sattığı günden itibaren samsun lu olmadığını da kanıtlamıştır [/b]

cem and naz55

Alıntı yapılan: "allydeenlear"bencede ertuğrul samsun u sattığı günden itibaren samsun lu olmadığını da kanıtlamıştır [/b]
kendileri zonguldaklıdır samsunlu değil TÜMER in memleketinden

Clint_Eastwood

Ertuğrul'u tribüne çağırıp sevgi gösterisi yapan Samsunlu olamaz!!![/b

supporter

Beyler bence de Ertuğrul Sağlam sevgi gösterisini falan hak etmiyor hatta belki tepkiyi bile hak etti ama şimdi hiçbir sebeple birbirimiz için "Samsunlu olamaz" gibi sözler kullanmamalıyız.

zaten şu durumumuzdayken ona konsantre olmak yerine ertuğrul efendiye odaklanırsak kendi kalemize gol atmış oluruz..

Ladikli

ertuğrul sağlam a sevgi gösterisini falan boşverip sahaya çıkıp kanımızın son damlasına kadar savaşıp, maç bittiğinde bütün güçlerini bitirip ayakta kalan futbolcu olmayacak şekilde mücadele vermeliyiz.ertuğrul hoca İHA ya yaptığı açıklamada SAMSUNSPOR da uzun süre görev yaptığını ve takımın bu durumda olduğuna üzüldünü,fakat kendilerininde kazanmak zorunda olduklarını söyledi.kayserispor puanlarının çoğunu iç sahada topladı.deplasmanlarda okadarda başarılı değiller.kayseri ve rizesporu mutlaka kayıpsız geçmeliyiz.başka şansımız kalmadı.

kadir55ist

selam
arkadaşlar kayseri maçı kurtuluşun başlangıcıdır.
bu arada cem naz55 kardeş burda herkese cevap vermeye çalışmıyorum ama sana ve bir kaç arkadaşa sesleneyim hep kin beslediniz hep yuhaladınız takım şampiyonmu oldu ne bu kininiz ertuğrul hocaya belkide bu yüzden kaybediyoruz. ilhanla ertuğrul hocayı aynı kefeye koyabiliyoruz. neyse benim düşüncem ertuğrul hoca adam gibi adamdır belki bu sitede yazan bazı arkadaşlardan bile daha iyi samsunsporludur.

pazar günü inşallah maçı alıp hafta içi de rizeyi yenip artık nefes almalıyız. 2 maç 6 puan süper olur.
taraftarlar maçtan önce futbolcuları çağırırlarsa çok daha iyi olur. birde celil in artık arkadaşlarını daha iyi motive etmesi gerekli .

SAMSUNSPOR BİR SEVDADIR

supporter

Artık bırakalım şu ertuğrul denilen adamı..

Biz işimize bakalım, Kayseri'den rövanşı alalım, 6-3'lük maçta anormal şekilde sevinenleri utandıralım. Ligde kalma yolunda adım atalım..

Bence de bu adama ayıracak bir saniyemiz bile yok. Fakat kadirist, ertuğrul sağlam için bu sitede yazan "bazı" da olsa insanların Samsunsporluluğuna söz etmeni yakıştıramadım.

Bu adamdan bahsedelim demiyorum ama öyle kayserideki maçtaki gibi gollerden sonraki el kol hareketleri mi gösteriyordu bunun samsunsporluluğunu, yoksa bizim paramızla izlenen adamları kayseri'ye aldırarak mı?

geçelim artık geçelim, işimize bakalım..

Ama Samsunsporluluğun ne olduğunu çarpıtmayalım..

oğuzhan55

Alıntı yapılan: "supporter"Artık bırakalım şu ertuğrul denilen adamı..

Biz işimize bakalım, Kayseri'den rövanşı alalım, 6-3'lük maçta anormal şekilde sevinenleri utandıralım. Ligde kalma yolunda adım atalım..

Bence de bu adama ayıracak bir saniyemiz bile yok. Fakat kadirist, ertuğrul sağlam için bu sitede yazan "bazı" da olsa insanların Samsunsporluluğuna söz etmeni yakıştıramadım.

Bu adamdan bahsedelim demiyorum ama öyle kayserideki maçtaki gibi gollerden sonraki el kol hareketleri mi gösteriyordu bunun samsunsporluluğunu, yoksa bizim paramızla izlenen adamları kayseri'ye aldırarak mı?

geçelim artık geçelim, işimize bakalım..

Ama Samsunsporluluğun ne olduğunu çarpıtmayalım..

Samsunsporluluk parayla olmaz yürekten gelen samimiyetle olur. Bu konuda oldukça haklısın. Samsunsporluluk parayla olmadığı için o bahsettiğimiz şahıs Samsunsporlu olamamıştır.Bu kişi her zaman saygısını ve sevgisini gidip daha sonra tekrar geri döndüğü malum istanbul takımına karşı göstermiştir.Buna hala da devam etmektedir.Her ne kadar başka bir takım çalıştırsa bile.Ama bu sefer Samsunsporumuzun dönüşü muhteşem olacak.

jean

arkadaslar macta ertugurla kufur olmasin lutfen bunca yildir bagrimiza bastik gecen seneki hatasoindan dolayi herseyi tam tersine cevirmeyelim hataliydi tabniki ama biz yinede yoillarin hatirina sayalim lutfen

supporter

ya artık şu isimden bile söz etmeye gerek yok. bizim için çok daha önemli sorunlar var şu anda. "şöyle yapın böyle yapmayın" demenin de bir anlamı yok stad dolacak kalabalık bir kitle her şey statta olup bitecek bakalım bize yarasın sonuç da kime ne olursa olsun!!

bence bu maçı nasıl alırız içinize ne doğuyor böyle şeylerden bahsedelim bu başlıkta maçı konuşalım

salihcakir

buyur burdan yak..haber aynen şöyle:
"
'İhbarlar alıyoruz'

Kayserispor yönetimi, hakemlere yönelik itiraz ve tepkilerinin güven sorunundan kaynaklandığını ve büyük takımları UEFA'ya gönderme çabası sezinlediklerini açıkladı. Yöneticiler, Samsun ile oynayacakları kritik maç öncesi Kuddusi Müftüoğlu hakkında ihbarlar aldıklarını belirtti.
"
ne denir bilmiyorum ama kayserispor başkanının kaybettikleri maç sonrası soyunma odasında takındığı tavır ve polise söylediği laflar, ertuğrul efendinin kaybettikleri bir maç sonrası hakeme ettiği laflar(!) neticesinde aldığı 3 maçlık ceza, ve son olarakta yukarıdaki haberde söylenenler, kayseripor camiasını(!) iyice antipatik bulmaya başlamama sebep oldu...

bluegreen55

Arkadaşlar görüyorsunuz değilmi adamlar bizim sahamızda bile hakemi etkilemek için ön çalışmalara başlamışlar bile bizim yöneticiler uyuyo resmen.onca puanımız yendi .Ahmet Çakar ERMAN Toroğlu gibi birçok kişi rezalet diye yorumlarken üstünde durup gündeme getirmeye çalışırken bizimkiler oturdular ancak...Bi şunu diyemediler bu sene bizi küme düşürmeye çalışıyolar bu yönde duyumlar alıyoduk son maçlardaki hakem hataları bunu belgeledi.hadi ciddi sert tepkilerden vazgeçtim...

bengülü

maç bilet fiyatları açıklandı kale arkası ve maraton 1 ytl kapalı 3 ytl ve bayanlara ücretsiz olarak açıklandı inşallah çok iyi bir taraftarımız olur ve taraftar baskısıyla maçı alacağız başka şansımız yok

supporter

Samsun'da hava kapalı ve yağmurlu ısı da düşük..
Şansımıza artık, yarın ne olursa olsun stad dolmalı..
Yarınki maça da insanlar gelmeyecekse bu şehir düşmeyi hak etmiştir.
Bu arada Kayseri'de dört eksik varmış. Kayserililerin çirkeflik edip daha maç oynanmadan hakemi ortaya koyması büyük bir ayıptır. zaten canımız burnumuzda. böyle havayı gererek nefretten başka bir şey elde edemezler. burası diyar'dan beter olur sakin olsunlar biraz.

bengülü

Samsunspor kaptanı Celil Sağır, dün idman öncesinde futbolcu arkadaşlarıyla saha içinde kısa bir toplantı yaptı. Pazar günü oynanacak Kayserispor maçına kadar herkesin özel hayatına dikkat etmesini ve bu maça konsantre olmalarını isteyen Celil, "Arkadaşlar çok rahat davranıyorsunuz. Unutmayın ki eğer Kayserispor maçından kötü bir sonuçla ayrılırsak, kurtulma şansımız neredeyse hiç kalmayacak" dedi. Oyuncu arkadaşlarına maça kadar gülmelerini yasaklayan Celil, "Sanki küme düşme korkumuz yok. Ligde rahat durumdayız. Lütfen kendimize çekidüzen verelim. Bugünden itibaren kimse gülmeyecek, herkes işini yapacak. Biz pazar gününden sonra güleceğiz. Eğer bu maçı kaybedersek kimse burada durmasın. Başka alternatifimiz kalmadı. Birbirimizi kandırmanın anlamı yok" diye konuştu."Sert oynamasını bile beceremiyoruz" diyen Kırmızı-Beyazlı ekibin kaptanı Celil, "Kayserispor maçıyla birlikte ligde seri galibiyetler almalıyız. Sezon başından bu yana üzdüğümüz taraftarlarımızı artık sevindirmenin zamanı geldi. Eğer istersek, bu ligde yenemeyeceğimiz takım yok. Biraz daha sabredip, iyi çalışalım. Her şey yoluna girecek. Bunu başarabilecek güçteyiz" dedi.