SAMSUNSPOR 0-0 Kayserispor

Başlatan kadir55ist, 22 Mart 2006, 00:05:58

« önceki - sonraki »

kadir55ist

selam
arkadaşlar evet asıl maçlarımıza başlıyoruz.
ya bismillah deyip bu işin içinden çıkmamız için kayseriyi ne yapıp edip yenmeliyiz.
kayseri ardından rize seriye bağlarsak çok avantaj sağlarız.
bu hafta inşallah stad tıklım tıklım dolar.
10 bin bayrak dağıtılacakmış geç oldu ama güç olmasın bu maç tam bir bütünleşme maçı haydi arkadaşlar elimizden ne geliyorsa yapalım.
artık galip gelmenin zamanı geldi

bu maçta futbolculardan söz alınmalıdır.ertuğrul hocayıda tribüne çağırmak gerekli o bizim evladımız sayılır.

gazamız mübarek olsun

Gurbetci Bülent

Evet birlik zamani gelmistir srad tiklim tiklim dolmali his susmali 19maysis stadi 90dk. inlemeli.
Aynen katilixorum Ertugrul Saglami tribüne cagirmak lazim kadir55 e katiliyorum.
Ve insallah o maca yeni teknik direktörümüzlen baslariz mu macran ve rize macindan alinacak 6 puan mükemmel olur ilerisi icin.
Is size düsüyor ben malesef yurtdisindayin arkadaslar takimimiza destek olalim pazar günü bizim icin yeni bir KURTULUS SAVASI basliyor.

Clint_Eastwood

Ertuğrul Sağlam denen adamı neden çağıralım ki?
Bence yoğun bie protesto göstermeliyiz, tabi Süleyman Hurmaya da...

Ertuğrul bizim evladımız değildir...!!!!

dr_ahmet

Şunu kabul edelim ki hepimiz düşeceğiz diye stresten geberiyoruz, en azından kendi adıma bunu kabul ediyorum. Her hafta digiturkte rakip seyircilere karşı samsunu tutan ve izleyen tek taraftar olarak başım önde ağzımda küfürün biri bin para olarak salonu terkediyorum. Ama bugün işten gelirken bir fantazi yaptım kafamda, dedimki şimdi Samsun Denizliyi elese, yarı finale çıksa başa Rıdvan geçse üstüste 6-7 maç kazansak bide kupayı alsak allaaahh ne süper olurdu değilmi...Hayal gibi görünsede Allahtan ümit kesilmez. Bu arada Ertuğrul'a hiçte sempati duymuyorum. Samsun'un evladı falan değil. Samsun'un evladı Tanju Çolak'tır. Sezon başında bu forumda yazılmıyormuydu ivankovu samsunun elinden kapıp kayseriye getirdi diye. Bu adamlar profesyonellik adı altında kendi düzenlerini tutturan adamlar.Onun için Ertuğrul'u sevmiyor ve saymıyorum. Samsunda oynadıysa parasını aldı da oynadı.Bakın Fatih Terim Milandan döndüğünde Fener'e gelirmisin diye soruldu da o ben ben bir çok konuda profesyonelim ama belli konularda ise amatör ruhluyum dedi.Bize harbi Samsunsporlu lazım.Bir yandan feneri galatasarayı tutarken diğer uçtan memleket takımı diye samsunu tutan ve sevdiğini söyleyenlere karşıyım. Saygılarımla

55samsunlu55

cenk bugün bu takımda değilse ve takım bugün bu hallere düşmüşse bütün bunlarda ertuğrul denilen şerefsizin de payı vardır. para için bu takımı yüzüstü bırakıp kaçan (her zaman bu şehir onu bağrına basmıştı) adamı niye tribüne çağıralım ki? ona yapacağımız en iyi muamele kayseriyi yenmek. bu kadar. İnşallah yeneriz.

ali ihsan

Ertuğrul Sağlam beyefendidir ve Sansunspor camiası için önemlidir.Bence tribünlere çağrılıp onore edilmelidir.Diyarbakır maçından sonra yapılan tezahüratlardan dolayı görevi bırakmıştır ,para için değil.Takım onca eksikle diyarbakıra mağlup olunca satılmışlar diye bağrıldı,şu an kadro çok daha iyi ama maç kazanamıyoruz o zaman bunlarda satılmış.Tarihimizde ilk defa 5 maç arka arkaya Ertuğrul hocayla kazandık.Ben ağzından Samsunsporla ilgili hiç bir zaman olumsuz bir cümle duymadım.ERTUĞRUL SAĞLAM ONORE EDİLMELİDİR BÜYÜK SAMSUNSPOR TARAFTARINA BU YAKIŞIR...........

supporter

Haftalar önce yapılması gerekenler, mahalledeki herhangi birinin bile farkında olduğu şeyler
yönetim tarafından daha yeni anlaşıldı!!

Taraftarla uğraşmaktan takıma neşter vurmaya zaman bulamayanlar şimdi 10 bin bayrak yaptıracakmış. Demek ki yapılması gerekenleri yapmak için takımın dibe vurması gerekiyormuş.

Ank.Belediye yenilgisinden sonra takımı nereye götürdüğü belli olan inancını kaybetmiş bir adama taraftar "istifa" dedi diye inadına sahip çıkanlar 9 hafta kala hocayı değiştiriyor.

neyse zararın neresinden dönülürse kardır.

biz dün de takımı destekliyorduk, bundan sonra da öyle yapacağız..
inşallah kümede kalacağız. bu maç son şans artık.

kazanamazsak inanç azalır, kazanırsak her şey yeniden başlar!!

sezer-55

CENK İŞLER EN BÜYÜK SAMSUNSPORLU OLSA İSTANBULSPORDA OYNARKEN SAMSUNSPORA GOL ATMAZDI BİR ZAMANLAR ONUDA GÖRDÜK.NEDİMİ BİLİRMİSİNİZ NEDİMİ ESKİ ESKİŞEHİR SPORLU NEDİMİ SAMSUN MAÇLARINDA KODROYA GİRMİYORDU HEY GİDİ HEYYYYYYYYY.EN GÜZEL 9 HAFTA SAMSUNSPORUMLA OLSUN.ALLAH BÜYÜKTÜR BU LİGTE KALACAĞIZ

55samsunlu55

Ertuğul sağlam ... ... ..... hiçbir sebep bu takımın yapacağı transferler için bu takımın parasıyla futbolcu araştırıp takımı satan ve anlaştığı oyuncuları yeni takımına transfer ettiren bu .. aklayamaz... diyarbakır maçından sonra küfür edildi diye gitmiş. ben şimdi o bütün küfürleri ona tek başıma ediyorum...

samsunlu_gencler

guseLim kadroyu ßozup takımı mahwedip kacıp giden ßir adidir ertugruL hiç anmıorum trißune cagrıLcaını aksine tumer gißi kufur yemesi gerektiini dusunenLerdenim

samet

bu maçı kesinlikle kazanmalıyız başka altarnatifimiz yok.taraftar destek versin...daha bitmedi yani...

bluegreen55

ertuğrulu sakın yuhalamasınlar.Tümeri yuhaladılarda ne oldu adam her maçta hırs yaptı samsunu yıkan golleri attı yada attırdı.yuhalamayalım lütfen alkışlayalım karmaşık duygular yaşasın.iyi bi insan zaten..

Clint_Eastwood

Bu maç dönüm noktası durumunda, ne olursa olsun 3 puanla tamamlamalıyız...Taraftar yine desteğini verecek, sinerjimizle kazanırız umarım... Ertuğrul'a sevgi gösterisi yapan da bence Samsunlu değildir...!

Gurbetci Bülent

Eger kayseri macindada tek forvet oynatilirsa ve oda rafael olursa  ve yenilirsek ben o yönetimin teknik ekibin.
Lan burasi deneme tahtasimi halen tek forvet oynuyoruz olcak is degil kardesim ve oda hep kazma rafael.
Allah askina yeter ya yeter oynatin artik 2 forvet korkunun ecele faydasi yok risk alinki biraz hicolmazsa elimizden geleni yaptik diyelim.
Bu maca ya alacagiz yada alacagiz yada alacagiz baska yolu yok celil-serkan-ceyhun bu 3 lünün mutlaka oynamasi lazim.
Allah yardimcimiz olsun insallah ligde kaliriz ve pazara kadarda yeni teknik direktör gelir, insallah gelende biraz adam olur yürekli olurda 2 forvetle oynatir.

Admin notu: Imalıda olsa küfür yazmayalım

yirmiuc