PTT 1. LİG 11. HAFTA | Bucaspor - Samsunspor'umuz

Başlatan King1965, 19 Ekim 2013, 22:34:06

« önceki - sonraki »

furkan5534

1461 Trb - Ankara  1461 kaybetmez
Denizli - Ordu   denizli ınsallah kaybetmez
G.Antep - Urfa  antep urfaya yenılmez
ADS - MİY ads mersine yenılmez dıye dusunuyorum

Karabudun

22 Ekim 2013, 18:46:49 #16 Son düzenlenme: 22 Ekim 2013, 18:54:02 Karabudun
Alıntı yapılan: Sol Açık - 22 Ekim 2013, 15:38:40
Bence de İBB, Ordu ve Balıkesir kazanacaktır.

İBB' nin alacağı neticede hemfikiriz. Ordu maçından beraberlik çıkacak diyorum.  Balıkesir, Buca karşısında favori; ama inşallah bütün favoriler 10. hafta taklaya gelirler. GBB' de Urfa' yı yenecektir. Haftanın maçında ise ADS, Mersin' den puan alacaktır. İnanıyorum ki maçların çoğu istediğimiz şekilde neticelenecek. Hele bir de 11.hafta Buca' dan 3 puanı alırsak zirve yarışında büyük avantaj elde ederiz.

HoliganSamSunLu

maç olmayınca kötü oluyoır bu bay muhabbeti hiç iyi olmadı

Sol Açık

İBB ve Balıkesir kazandı, Ankara berabere kaldı. En az bunlar kadar önemlisi Manisa da son anda beraberliği kurtarabildi. Bay geçtiğimiz haftada 6.sıradaki yerimiz garantilendi.

Buca'yı yenersek, hem Buca'nın ilk 6 için iddiasını önemli ölçüde yaralamış oluruz, hem de kendi yerimizi sağlamlaştırırız. Balıkesir maçının ve geçen hafta-bu hafta üst sıralarda puan kaybedenlerin avantajını sağlamlaştırmak için gerçekten de çok önemli bir maç olacak...

samsunsporlu1994

Orduspor Denizli deplasmanından 3 puan aldı. Balıkesir sahasında Bucayı 2-0 yendi. İBB sahasında K.Maraşı 3-0 yendi. Haftanın sürprizi 1461 Trabzon ile Ankaraspor'un berabere kalması oldu. Ankaraspor'un kazanacagını düşünüyordum 1 puan aldılar. Bizim bay geçtigimiz haftada rakiplerimizin kazanması iyi olmadı. Bu sonuçlarından ardından Bucaspor deplasmanından mutlaka 3 puan almalıyız. Bucasporda 2 haftadır yeniliyor. Zor maç olacaktır ancak kazanacagımızı düşünüyorum.

Karabudun

Denizli, Ordu' dan puan almalıydı. Hedefini ilk 2 olarak belirleyenler için en kötü sonuç bu oldu. Gerçi hayrımıza olan tek sonuç Ankara'nın beraberliği. GBB' ye güveniyor ve Urfa' dan puan(lar) alacak diye düşünüyorum. Diğer tarafta inşallah ADS, MİY karşısında galip gelir. Haftaya Buca' yı yenip kendi göbeğimizi kendimiz kesmeye devam ederiz umarım. Nitekim şart oldu!

cgr

Dün Balıkesir - Buca maçının ilk yarısını izledim...

Buca'yı özetlersek;

3 adamı kaliteli. Orta Saha'da Umut ve Berkay, Defans'ta ise Luis Henrique.

Bucaspor'un sol kanadı çok zayıf. Balıkesir neredeyse tüm ataklarını sağ kanattan gerçekleştirdi. Hatta Sol Açık oyuncusu İlhan Depe bile bir ara sağ kanada geçti. Sanırım Sol Bek'te genç bir çocuk oynuyor.

Defans'ta Luis Henrique hava toplarının neredeyse tümünü aldı Ali Öztürk'ten. Ali Öztürk fizik olarak bizim Haluk'a benziyor.

Hücumda Ricketts birşeyler yapmaya çalışıyor ama bazen sağ kanattan kendi top getiriyor. İleride çok yalnız kalıyor kısacası.

Kanatlardan hızlı ve etkili oynarsak, 3 puan'ı alabiliriz diye düşünüyorum...

King1965

balıkesirspor karsısında oynayan bir bucayı bız farklı yeneriz.. Gördüğüm kadarıyla bizi zorlamaz

Karabudun

berusa55

Urfa, Ankara ve İBB bay geçecek sorun değil; yeter ki biz kazanmaya devam edelim.

Ahmeti

Buca son iki maçını kaybetti işimiz çok zor ama imkansız değil inşaallah 3 puanla dönüp Ankaraspor maçııyla devam eden iyi bir seri yakalarız.

mehmet yılmaz

Geçen sezon İzmir'de 3 maçta 7 puan çıkarmış, gol yememiştik. İnşallah bu sezon da benzeri olur. 1-0 olsun, kazanalım..

King1965

bu baslıgı ben actım 4-0 galıp gelcez :)) Gol duellosu olcak 8)

mehmet yılmaz

düello karşılıklı olur, 4-0 yeneceksek -ki hiç itiraz etmem, buna düello denmez.  :ok

King1965

Alıntı yapılan: mehmet yılmaz - 27 Ekim 2013, 23:02:52
düello karşılıklı olur, 4-0 yeneceksek -ki hiç itiraz etmem, buna düello denmez.  :ok

yazdıktan sonra ben de dusundum :))

O zaman GOL olup yağacaz abi