TFF 2. LİG 2019/2020 6. HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz 2 - 2 Manisa Futbol Kulübü

Başlatan _SoN_, 30 Eylül 2019, 09:30:19

« önceki - sonraki »

Ayberk

orucreis

1-0 olsun bizim olsun diyeceğimiz bir maç ancak tehlikeli bir skor olduğu aşikar. Erken gol bulmak takımı rahatlatır ve oyunu istediğimiz gibi yönlendiririz. Sonrasında 2-3 ü bulmak rahat olur. Farklı kazanmak rakibin moralini de bozacağı gibi gelecek haftalara rakibi bocalatıp puan farkını açmamızı sağlayabilir. Bunun için erken gol bulmamız gerekir. Bu tip seri yakalayan takımlar bir yenilgide kırılgan yapıya sahıp olabılıyorlar ve ard arda puan kaybı yaşacaktır.

manisa beraberlik için gelecektir. ancak bunun içinde buldugunu atacak ayaklara sahip savunmanın çok dikkatli olması gerekir. Mutlaka 3 puan almamız gerekir ancak beraberlık göz ardı edılmemelı. hızlı ve baskılı oyunla rakıbı yorup macın 60-70 den sonra bıze donmesını sağlayabılırız.rakıbın yedekte maç çevirecek ayaklara sahıp olmadıgını dusunuyorum en azından bızım kadar. bu yuzden son dakıkaya kadar destek olup sabırla beklemelıyız. tribünlerin kesınlıkle destek ve ıtıcı guc olması lazım. deplasmanda oldugunu hıssetirmek baskı altına almak gerekıyor.

suan da bıle sabırsızca beklıyorum mac saatını zaman sankı gecmıyor :)

mehmet yılmaz

Uzun bir süre sonra Samsun'da maç seyredeceğim. Bunun da bir heyecanı var tabii. Yaş 40 oldu ama Samsunspor maçı heyecanı hep taze...

Ben bu maçtan çok umutluyum, kazanacağımıza gönülden inanıyorum. İnşallah öyle olacak.

ngonge

İrfan Buz, kritik maçlarda takıma nasıl etki edecek, onu göreceğiz ve maçın sonucunu da onun kalitesi belirleyecektir.

celebi

Arkadaşlar bende maraton üst bilet var passosu olan bir arkadaşa transfer edebilirim. İsteyen olursa bana özelden TC no gönderebilir mi acaba😊

GurbetciFanatik

Hay ben bu sünnet dügünün yaa.
Kesilcek baska zaman mi yoktu.
Gitti güzelim mac buraya bol bol yorum yazin bari böyle takip ederim.

2-0 yeneriz

55_OrHaN_55

Menteşoğlu döneminden beri Samsunspor'u yakından takip ederim. Hafızamı yokladığımda Galatasaray'a şampiyonluğu kaybettiğimiz yıl son haftalara yakın oynadığımız ve favori olduğumuz maçta GS'a 3-1 yenilmemiz, Federasyon kupası finalinde karşılaştığımız Sakaryaspor'a kaybedip kupayı vermemiz, akabinde Başbakanlık kupasında BJK ile oynadığımız final maçında 2-0 öndeyken Erman Toroğlu'nun da gayreti ile 3-2 yenilip o kupayı da kaybetmemiz, yakın tarihte 2'sini finalde kaybettiğimiz toplam 3 adet Play off maçı, 2011-2012 sezonunda son maçımızda 1-0 öndeyken Sivas'a 2-1 yenilip küme düşmemiz bir çırpıda aklıma geliverdi. Kritik virajları bir türlü dönemedik. Tabi bunların çoğunda hakemlerin ve federasyonun da marifeti var. Umarım bu sefer bu istatistiği bozar, Manisa'yı yeneriz. Sürekli aynı kadere mahkum değiliz ya.....

Kais

Maça gidemiyorum internetten takip edicem sakarya maçınada gidememiştim nedense böyle maçları kaçırıyorum Allah yardımcımız olsun inşaallah kazanırız ve liderliği hiç bırakmadan yola devam ederiz.

GurbetciFanatik

55_OrHaN_55

evolution55

55_OrHaN_55

evolution55

evolution55

Alıntı yapılan: 55_OrHaN_55 - 05 Ekim 2019, 19:17:29Takımın durumu nasıl arkadaşlar ümit var mı?

Kubilayın topa basıp çalım atmalarını ve de canerin çizgiden çıkardığı pozisyonu saymazsak 10-12 dk bastırdık ama şu an ortada gibi

55_OrHaN_55