Şu An Hangi Kitabı Okuyorsunuz?

Başlatan Clint_Eastwood, 31 Temmuz 2008, 22:05:10

« önceki - sonraki »

Sercan

Alıntı yapılan: burakbas - 16 Ocak 2013, 13:47:49
Allahım sana geliyorum. Ben ogrenciyim, hayatımda 200 sayfadan fazla kitap okumadım.
Tavşanlı yolundan önce bir Starbucks a gidip, laptopunu açıp diger taraftan da okuyabilirsin abi. 8)8)8)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

öğrencilik hayatım boyunca bende senin gibiydim ama bunu eksikliğini belli bir zümreye girince acayip hissediyorsun emin ol. 2,5 ayda 5 kitap bitirdim :) Adamın her hareketine yansıyor...

burakbas

insallah, aliskinlik ediniriz.

Kaya

Şu cihazlarınızı ele veren ... cihazımdan tapatalk ile gönderildi yazısını silsenize biraderler..Ne üşengeç adamlarsınız  8)  :D

burakbas

Alıntı yapılan: Kaya - 17 Ocak 2013, 23:54:08
Şu cihazlarınızı ele veren ... cihazımdan tapatalk ile gönderildi yazısını silsenize biraderler..Ne üşengeç adamlarsınız  8)  :D

tamam abi 8)

5trawberry

Toprak Ana'ya başladım.. İyi gidiyor..

Aytmatov'dan devam etmeyi düşünüyorum Selvi Boylum Al Yazmalım'ı okuyacağım sonrasında..

cgr

18 Ocak 2013, 15:36:10 #620 Son düzenlenme: 18 Ocak 2013, 15:48:51 cgr
Alıntı yapılan: 5trawberry - 18 Ocak 2013, 15:22:11

Aytmatov'dan devam etmeyi düşünüyorum Selvi Boylum Al Yazmalım'ı okuyacağım sonrasında..

Ooo Toprak Ana efsanedir :) Bitmesini hiç istemeyeceğin bir kitap emin olabilirsin...

5trawberry

evet, kesinlikle  :ok
zaten tek solukta yarıya kadar geldim..

Serkan

Efsaneye başladım  tavşanlı deplasmanında bitiririm

ali ihsan

Alıntı yapılan: Serkan - 18 Ocak 2013, 15:59:52

Bende yolda kalan 100 sayfayı bitrmeyi düşünüyorum ama araç kullanırken nasıl olur acaba  :evet:

Çelebi gelse o bana tane tane okurdu  8)

feticalik

Alıntı yapılan: Aliİhsan - 18 Ocak 2013, 17:36:01
Bende yolda kalan 100 sayfayı bitrmeyi düşünüyorum ama araç kullanırken nasıl olur acaba  :evet:

Çelebi gelse o bana tane tane okurdu  8)

abi istanbulda olsam o işi ben yapardım  :) :) :)

hakan55

Alıntı yapılan: 5trawberry - 18 Ocak 2013, 15:22:11

toprak ana gerçekte efsanedir. Bir okuyuşta bitirdiğim kitaplar gerçekten çok azdır bir toprak ana bir de mehmet abinin bir gün kitabı.

Şu anda ise yüzüklerin efendisi serisinin ilk kitabını okuyorum..Filmden daha heyecanlı geliyor bana inşallah böyle devam eder.

mehmet yılmaz

Kemal Tahir - Kurt Kanunu

TV Dizisi vardı geçen sene ancak izleme fırsatım olmamıştı. Kitabın sonlarındayım. Atatürk'e - kitaptaki adıyla Sarı Paşa'ya- düzenlenen İzmir suikastının merkezde olduğu bir kitap. Abdülkerim ve Kara Kemal iki İttihatçıdır. Özellikle Kara Kemal, İttihat ve Terakki'nin önde gelen isimlerinden birisi olup Küçük Efendi namıyla tanınır. Lazistan vekili Ziya Hurşit ve avanesinin tertip ettikleri İzmir suikast girişimide konudan bihaber olmasına rağmen bir şekilde adı karşıtırılanlardan birisidir Kara Kemal. İdamla yargılanmak üzere aranmaya başlar ve yakın adamı Abdülkerim'e birlikte kaçaklık günlerini ele alır roman. Devrin siyasi ve sosyal hayatıyla ilgili ipuçlarını bulabileceğiniz kitapta 'kurtlukta düşeni yemek kanundur' sözü hayli geçerli. Kemal Tahir'in üslubu kitaba hakim. Biraz ağır gitse de önemli bir eser.

FaTiH_HaN

Bitirdin mi abi kitabı ;D

burakbas

carlsbergli efsane...8)

Sercan

Şah & Sultan - İskender Pala

İlk defa bir kitabı bu kadar isteyerek okuyorum. Bitirmeme çok az kaldı. Efsane'yi okumak için de gaza geldim :)