TFF 2.LİG PLAY-OFF ÇEYREK FİNAL İLK MAÇI | Sakaryaspor - SAMSUNSPOR'UMUZ

Başlatan havzalı55, 05 Mayıs 2019, 01:01:47

« önceki - sonraki »

GurbetciFanatik

Lusage

twitter

muzaffer4

90+3 de hala defansta pas yapıyoruz
Bu maç bitti pazartesi gününü bekleyelim

ngonge

Maçın ikinci yarısını kötü kaliteli bir kanaldan izledim. İzlediğim kadarıyla play off'a hiç hazır olmayan, yine gol yeyince ne yapacağını blmeyen, reaksiyon gösteremeyen bir Samsunspor gördüm. Bir tek pozisyon bulduk, onun dışında hiçbir şey yoktu. S

Sakarya 1-0'a razıydı ve onu aldı. Biliyorlar ki bizim onları bu hocayla ve onun tercihleriyle 2 farklı yenme ihtimalimiz yok. Samsunspor'u bu kayırmacı hocaya bırakanlarındır sorumluluk.

Ayberk

Eskiden olsa yarım yamalak bir takımımız ileride ayağına baktığımız Bir iki tane zencimiz olurdu. Tribünün ittirmesiyle ne sonuç gerekiyorsa alırdık. Şimdi 2.maçı 2 farklı kazanacağımıza dair umudu olan bir renktaşım var mı?

eprianu

Olmuyor, olmuyor, olmuyor... Sene başından beri aynı senaryoyu izliyoruz. Biz kötüyüz ama Sarıyer, Sakarya ve Kastamonu bizden daha kötü. Yine de bir şekilde bize karşı gol bulup kazanıyorlar.

Kızdığımız, yerden yere vurduğumuz Mustafa Sevgi'nin ruhunun onda biri yok bunlarda.

korayxyz

Erhan Şentürk çıkarken yayın yapan eleman diyor ki "Erhan çok aksıyordu, çıktığı çok kötü oldu". Sakaryalılar bile bunu gördü bizim ismet geri zekalısı göremedi. Ne var bu adamda kardeşim ya, her maç 11'de >:( >:(

jean

Neden alamiyoruz kritik maclari takir takir oynayip niye gol bulamiyoruz her turlu imkanimiz varken koskoca yila yazik olacak

s_uzunkaya

Pazartesi 90 dakka kabus olur Sakarya ya. Yeterki 2 gol atınca yaslanmayalım geriye. Paniklemeden, hızlı- hırslı-kendine güvenen futbolla geçeriz Sakarya yı.

Sadece Samsunspor

Ismail baskan bu lig prensip falan dinlemiyor. Sokarim bu hakemlere yuksel beyde devreye girsin su hakem konusunu halletsin artik yeter be

Ayberk

ngonge

Ben ümitliydim ama açıkçası ümidim kalmadı. Bu sezonu gördük, bu ligde 1-0 yapan işi bitirir, yatar, keser, biçer, alır. Bizde öyle bir hava yok. Hakemler zaten açık art niyetliyken takım da böyle yumuşak olunca pek bir ümit kalmıyor.

Sakarya bizi eler, Sarıyer-Kastamonu galibine elenir. Onun galibi de finalde kırmızı grup galibine elenir.

oguz_5528

Yok abi bu defans hattı olunca gol yiyor , bu hücum hattı olunca gol atamıyoruz ,Allah aşkına kaç defa dedik şu son haftalarda rotasyon yap diye sürekli aynı adamlar kimin nerde oynadığı belli değil...taraftar gazıyla oynayacak adamları koy yetenek beklemiyoruz bu saatten sonra ..2 sol bek var Ramazan'ı bek oynatıyorsun yazıktır ..Gözümüz kör oldu bi gol izleyelim derken ....Bu takım hazır değil ...Teknik ekibin hiç birinde iş Yok

Stoper

Samet net kaçırdı, gol yapsa şimdi çok başka yorumlar dönerdi. Sakarya'dan daha iyiyiz. Kendi evinde 1-0lik skorla zaman geçirmeye çalışan bir ekip var karşımızda. Samsun'da goller buluruz ve turu geçeriz.