10- Adem Sarı

Başlatan Kaya, 01 Ağustos 2012, 16:26:45

« önceki - sonraki »

Cezo

Kesinlikle isabetli transfer olmus.
Adem Sarı çok iyi bir bitiricidir , tek kale oynadıgımız maclarda top ayagına geldiğinde bitirici vuruslarını izleriz.Ancak yanına hızlı bir 2.forvet lazım kontra oynadıgımız maclarda adem çokta iş yapmayabilir...

samuray

hem süper ligi hemde bankasya tecrübesi var olumlu katkı yapacaktır takımımza

Cheregi

Adem Sarı ‏@AdemSari58

Gunaydin...samsunspor taraftarinin kampimizi ziyaret edip adem sari adem sari s.... anani tezahvarati beni gercekten duygulandirdi :)

.:.:.  ??? :hnk: :deli:

Levent ÖCAL

Alıntı yapılan: Cheregi - 13 Ağustos 2012, 11:07:53
Adem Sarı ‏@AdemSari58

Gunaydin...samsunspor taraftarinin kampimizi ziyaret edip adem sari adem sari s.... anani tezahvarati beni gercekten duygulandirdi :)

.:.:.  ??? :hnk: :deli:

Ne demek oluyor şimdi bu hiçbirşey anlamadım ben  :o

Cheregi

Alıntı yapılan: DESPOTE55 - 13 Ağustos 2012, 11:10:09
Ne demek oluyor şimdi bu hiçbirşey anlamadım ben  :o

O noktalı kısım "r" ile bitiyor sanırım ama her şekilde tuhaf. Bunun twitter da paylaşılması daha da tuhaf, alemsin Adem  :)

Ayberk

Levent ÖCAL

13 Ağustos 2012, 11:16:10 #51 Son düzenlenme: 13 Ağustos 2012, 11:21:00 DESPOTE55
Alıntı yapılan: Cheregi - 13 Ağustos 2012, 11:12:06
O noktalı kısım "r" ile bitiyor sanırım ama her şekilde tuhaf. Bunun twitter da paylaşılması daha da tuhaf, alemsin Adem  :)

r ile bittiğini bende anladım anlamasına da Samsunspor taraftarı gerçekten sarfetmiş mi bu sözleri kendisine eğer ki öyle birşey olmuşsa twitin sonundaki gülücük ne alaka onu anlamadım ben

Cheregi

13 Ağustos 2012, 11:17:52 #52 Son düzenlenme: 13 Ağustos 2012, 11:21:40 Cheregi
Alıntı yapılan: DESPOTE55 - 13 Ağustos 2012, 11:16:10
r ile bittiğini bende anladım anlamasına da Samsunspor taraftarı gerçekten sarfetmiş mi bu sözleri kendisine eğer ki öyle birşey olmuşsa twitin sonundaki gülücük ne alaka onu anlamadım ben

Tezahürattaki! özne, eylemi gerçekleştiren Adem oluyor. Hoşuna gitmiş sıpanın demekki  :)

babasamsunlu

13 Ağustos 2012, 11:18:31 #53 Son düzenlenme: 13 Ağustos 2012, 11:39:42 babasamsunlu
RAKİBE YÖNELİK BİR TEZAHURAT GİBİ DURUYOR.
AMA ÇOK GEREKSİZ OLMUŞ..

TARAFTAR OLARAK KÜFÜR VE KÜFÜRLÜ TEZAHÜRAT OLAYINI BU SENE MUTLAKA RAFA KALDIRMAK ZORUNDAYIZ.
KULÜBÜMÜZ SADECE GEÇEN SENE 257 BİN LİRA CEZA ÖDEMİŞ.
BU SENE TARAFTAR YÜZÜNDEN 1000 LİRA BİLE ÖDEMEMELİYİZ.
BU YOKLUKTA BİRDE BİZLER YÜZÜNDEN KULÜP ZOR DURUMLARA DÜŞMEMELİ.
EMİN ABİ BU KONUDA OLDUKÇA HASSAS..

Levent ÖCAL

Olay anlaşılmıştır. Tamam  :D

hala kızı

konu ile alakalı halen twit atıyor en son şunu yazdı:
Duygulandim derken hosuma gitti. Eskisehirde biyle gaza getirirdi eses taraftari ve samsunspor taraftarininda bana boyle seslenmesi guzeldi

Bu çocuk gaz peşinde :redcard:

Serkan

veririz bizde gazı genç adam; tribüne oynamayı seviyor...

ahmetsefa55

kendi hesabı olduğuna emin miyiz ?

Serkan

hala kızı

Alıntı yapılan: muhalif - 13 Ağustos 2012, 14:45:51
kendi hesabı olduğuna emin miyiz ?
%100 kendi hesabı
kampa gittikten sonra profılde ki fotoğrafı samsunspor forması ile oldu