1- Mahmut Ertuğrul Taşkıran

Başlatan AntZ, 02 Eylül 2011, 13:27:09

« önceki - sonraki »

Jnr.Serkan

Yediği hatalı golleri unutmamak koşuluyla son maçlarda gösterdiği güzel performans için teşekkürler yolun açık olsun.

hala kızı

Emeğin için teşekkür etmekten başka bişey yok,bahtın açık olsun.

yirmiuc

08 Nisan 2012, 13:20:08 #512 Son düzenlenme: 08 Nisan 2012, 13:24:50 yirmiuc
Keşke bonservisi ile alsaydık, uzun yıllar kaleci sorunu yaşamazdık.

ChucKeR

Erturul'a hala hatalı goller yedi diyen var. insaf-insaf-insaf

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: ChucKeR - 08 Nisan 2012, 15:46:24
Erturul'a hala hatalı goller yedi diyen var. insaf-insaf-insaf
yemedi mi ?

5trawberry

Yedi ama yedikleri kadar kurtardı.
Ben de eleştiriyordum ama, Ertugrul gencecik yaşına rağmen çok şeyler yaptı çok.

ChucKeR

Alıntı yapılan: muhalif - 08 Nisan 2012, 15:47:30
yemedi mi ?

bana bu sene erturuldan daha kusursuz bişey söyleyebilirmisin. yönetimden, camiadan , takımdan vs.

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: ChucKeR - 08 Nisan 2012, 15:52:29
bana bu sene erturuldan daha kusursuz bişey söyleyebilirmisin. yönetimden, camiadan , takımdan vs.
benım sorum acık.
hatalı gol yemedı mı sence ?
senın sordugun soruyla alakası yok benım dedıgımın.

ayrıca ustte strawberry ertugrulu cok sevdıgını soylemıs.oncekı yorumlarına da bı bakarsa ıyı olur  ;)

5trawberry

Alıntı yapılan: muhalif - 08 Nisan 2012, 15:54:51
benım sorum acık.

ayrıca ustte strawberry ertugrulu cok sevdıgını soylemıs.oncekı yorumlarına da bı bakarsa ıyı olur  ;)

Çok sevdiğimi söylemedim. artı eleştirdiğimi de söyledim. Millete diyorsun da alakası yok diye, benim dediğimle seninkinin alakası var mı?

ChucKeR

Alıntı yapılan: muhalif - 08 Nisan 2012, 15:54:51
benım sorum acık.

daha kusursuzu yoksa eğer, o hatanın lafı yapılmaz. hangimiz herşeyi tamıtamına yapıyor. erturul takımı doğrudan yukarı çekmiştir, ve bunu sene boyu bir istikrarla yapmıştır. eğer daha yükske bir standartımız olsaydı o hatalardan daha azını yapacaktı demek oluyor bu ayrıca.

insani hale bakarsak da camiaya bi yanlışı olamıştır. ağlamaması bir eksikikse onu bilemem. ben insanlara akıttıkları gözyaşına göre değer vermiyorum.

bir insan 1 senede çalıoştığı müesseyi bu kadr sahiplenebilir bu kadar katkı sağlayabilir. hele bi de kariyerinin ilk adımında ise.

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: 5trawberry - 08 Nisan 2012, 16:01:06
Çok sevdiğimi söylemedim. artı eleştirdiğimi de söyledim. Millete diyorsun da alakası yok diye, benim dediğimle seninkinin alakası var mı?
madem yok benden alıntı yapıp alakasız konulara nıye gırıyosun ?

kendın defalarca elestırdın.söyledın söyledın.
sonra benden alıntı yapıp sankı ben veya benım gıbı dusunenler için sureklı elestırıyomusuz havası yaratmıssın.
politikayı iyi biliyosun.ama yemezler.
neyse ne yazarsan yaz bişe demicem.
hakkımızda hayırlısı.

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: ChucKeR - 08 Nisan 2012, 16:02:56
daha kusursuzu yoksa eğer, o hatanın lafı yapılmaz. hangimiz herşeyi tamıtamına yapıyor. erturul takımı doğrudan yukarı çekmiştir, ve bunu sene boyu bir istikrarla yapmıştır. eğer daha yükske bir standartımız olsaydı o hatalardan daha azını yapacaktı demek oluyor bu ayrıca.

insani hale bakarsak da camiaya bi yanlışı olamıştır. ağlamaması bir eksikikse onu bilemem. ben insanlara akıttıkları gözyaşına göre değer vermiyorum.

bir insan 1 senede çalıoştığı müesseyi bu kadr sahiplenebilir bu kadar katkı sağlayabilir. hele bi de kariyerinin ilk adımında ise.
tüm bunların sonucunda hatalı gol yedı mı yemedı mı ? cevabını verır mısın kardesım ?

5trawberry

5 tane bacak arası yediği gol var.
Bir çok hatası var. Defans kötü olur, ama kaleci defansa bahane ederek savunma yapamaz.
Eleştirdim eleştirdim eleştirdim..

Ama şimdi de olumlu eleştiriyorum. Çünkü hızla gelişme kaydetti. Hatalarını örttü.
Ertugrul, Türkiye liginde şampiyonluğa oynayacak takımın kalesini koruyacak kapasiteye erişmiştir.

Cenk'ten, Tolga'dan Volkan'dan hiç bir eksiği de yoktur.

ChucKeR

bence hata değildir onlar. saydığım sebeplerden ötürü, kader diyebiliriz. ilahi adalet diyebiliriz.

Theofanis Gekas

beyler ne boksa kimse için birbinizle münkaşa etmeye değmez,koyun g*tune hepsi üçkağıtçı arada 1000 de 1 Gekas gibi adamlar çıkıyor onlar ayrı