1- Mahmut Ertuğrul Taşkıran

Başlatan AntZ, 02 Eylül 2011, 13:27:09

« önceki - sonraki »

kalptenþimþek

bu çocuk milli takım kalecisi olur

europe_55

Gercekten cok güzel oynadi.
Özellikle son dakika'da yaptigi kurtaris mükemmeldi.

Nazar degmesin.  :_nazar

ahmetsefa55

55(tuncay)55

cembaba

Ahmet Şahin biraz zor görür kaleyi... Puanın sahibi bence...

supernatural_55

25 Eylül 2011, 19:46:13 #95 Son düzenlenme: 25 Eylül 2011, 19:52:06 supernatural_55
2 maçtaki(ts-ordu) kurtarışları sayesnde puan alabildik.Kalede kalmayı hak etti,gereken yapılmalı,nazar değmesin...

mehmet yılmaz

Senin Allahına köle...
Bu çocuğu devre arasında koparmalıyız FB'den.
Bağı kalmamalı...

spooks

SSKLA

O nasıl kurtarıştı bee... Ah şunun bonservisini alabilseydik.Maşallah diyelim  :_nazar :_nazar :_nazar değmesin. :evet:

AhmetDenizci

Muhteşem bir kurtarış yaptı, helal olsun :) 1 puanı resmen o aldı, gelecek maçlarda da kesinlikle 11'de oynamalı.  >l<  >l<

http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/Default.aspx?r=1&hid=99036

mimar55

>l< >l< >l< >l< >l< :_nazar :_nazar :_nazar >l< >l< >l< >l< >l<

Jnr.Serkan

Nazar değmesin kalede güvenimizi hızla kazanıyor.Ahmet Şahin bu hafta isminin ağırlığıyla formayı alabilecek mi bakalım.Formayı hakeden giyecekse Ertuğrul'la devam edilmeli ayrıca bonservisi alınmalı.Fenere kaleci yetiştirmenin luzumu yok

isyan

Kesinlikle bonservisi ile alinmali  :evet:

kumköylü ahmet

manisa macindada ilk 11de oynamali supersin ertugrul cok sevdim bu cocugu ben son andaki tutusun iyi poz verdin kocuim benim

minci

Alındığında pekçok arkadaş transferine karşı çıkmıştı. Ne kadar doğru bir transfer olduğu ortaya çıktı. Bravo Adnan Sezgin bu transferler için. Bravo yönetim Adnan Sezgin için. Doğru hamlelere doğru şeyler ortaya çıkartıyor.