39 - Eren Tozlu

Başlatan orucreis, 02 Şubat 2015, 21:05:59

« önceki - sonraki »

orucreis

02 Şubat 2015, 21:05:59 Son düzenlenme: 09 Şubat 2015, 23:37:23 orucreis

gezegenX

Eren Tozlu Giresunda oynarken attığı 15 gol var ama sonrasında Mersinde pek bir golü yok. Golcü diye alındı ???

fanatik samsunsporlu

Asisti güzeldi.Ama maç eksiği olduğu muhakkak.

Kaya

Gol öncesi topu indirişi ve gol asisti güzeldi.Oynadıkça form tutup,yararlı olacak gibi görünüyor.

orucreis

insallah daha cok.calisip daha cok verimli olacak

s_uzunkaya

iykide geldinn  :P... o gol pasını verdin yaa, takıma 3 puanı aldırttın yaa, yeterr.... bundan sonra yapacağın herolumlu şey extra ya girirr ;)

ErkÇay55

forumda eren tozluyu eleştirip gereksiz transfer diye yorum yapan arkadaşlar umarım mahçup olmuşlardır.

beşnumara

Yapmayın beyler bir hareketiyle kral yapmayın bir "basit" hatasıyla da oyuncu bitirmeyelim.
Eren ne verecek bize ne katacak göreceğiz. İnşallah mersinliler pişman olur da iyi performans sergiler.

Desiqner

Çok sorumluluk alacak bir futbolcuya benzemiyor Eren ama dün gördük ki hücuma katkısı da fena değil.
Yİne de tam kapasitesini birkaç maç sonra görebiliriz.

brigand

Bizim en uç alışkanlığımız; tek maçlık, tek pozisyonluk performanslarla adamı övmek yada bitirmek.
Her transferin iyi performans sergilemesi, yerinde karar verildiğini göstermesi bizim en büyük dileğimiz tabiiki de. Deneme yanılma yolu için ne zamanımız ne de mali yapımız var. Eren transferi biraz riskli bir transferdi. Sezon sonuna kadar bulacağı şans ve takıma katkı oranına göre değerlendirme yaparız. Şimdilik her bireyin kendi işine odaklanması lazım. Umarım bizim için iyi olur.

elexir

Kaldığı süre içinde recepten çok daha faydalı oldu umarım hep böyle olur.

jean

Cok guzel asist yapti bilerekmi yoksa bilmeyerekmi belli degil ancak guzeldi

55.hakan

Tam bir iç saha topçusu izlenimi verdi bana 2 maçta.İç sahada skor yapacak bu adam.

SametYılmaz55

Bu performansla hiç bir katkı saglamayaz.Maç eksiği olduğu için mi bilmiyorum ama hiç bir varlık gösteremedi.Eren bu şekilde oynayacaksa Alperen girsin kadroya.Çok daha faydalı olur bana göre

55.hakan

Eren iç sahada ve sürekli hücum edeceğimiz takımlara karşı iş yapar.O sebeple bu maçta zaten kontraatak oynamaya başlayacağımız zamanda oyuna alınması yanlıştı.