Samsun Sukay

Başlatan 5555, 08 Nisan 2011, 21:12:54

« önceki - sonraki »

5555

https://www.facebook.com/photo.php?v=434198333285391

Biraz Geç Olsada 7 kişi Başladık Mükemmel Bir Spor Herkese Tavsiye Ediyorum

Giriş İçin : 10 TL İsteniyor

3 Saat Hakkınız Var Ve Ekipmanlar Sukay Ekibi Tarafından Karşılanıyor
Ayrıca Eğitimlerde Hocalar Tarafından Yapılıyor

Kötü Haber İse Yüzme Bilmeyenler Alınmıyor :)

Ayberk

Abiler yüzme bilmeyenlere yüzme dersi verilir, giriş 10 lira, 3 saat hakkınız var ona göre. şortunuz havlunuz sizden, eğitim Samsun'u ulusal bazda temsil etmiş bir kardeşinizden 8) :D

Serkan

ayberk sen anlıomusun bu sukay işinden ?

emre

Bu su kayağı işi bayağı ucuz ve eğlenceli bir şeye benziyor. Yok mudur giden falan bilmeyenler öğrenebiliyor mu hemen acaba ?

SSKLA

Alıntı yapılan: emre - 16 Ağustos 2012, 12:53:02
Bu su kayaðý iþi bayaðý ucuz ve eðlenceli bir þeye benziyor. Yok mudur giden falan bilmeyenler öðrenebiliyor mu hemen acaba ?

ilk başta eğitimi veriliyor küçük parkurda ondan sonra geçiyorsunuz sukayın yapıldığı yere eğitimden kasıt profesyonel olaraksa o da var :)

Serkan

o büyük parkurda düştüğün zaman karaya yüzmesi var ızdırab be abicim :S

emre

Alıntı yapılan: Serkan - 16 Ağustos 2012, 14:54:41

bende onun için sordum biraz da, sürekli düşersek eğlence ızdıraba dönüşebilir  :)

Ayberk

Alıntı yapılan: Serkan - 16 Ağustos 2012, 14:54:41

daha önce birkaç kez gittim abi, orada düşmemeye özen göstereceksin özellikle karşı kayaların orda yoksa hakikaten ızdırap ne kadar iyi yüzme bilirsen bil parkurun etrafından yüzmek zorundasın :D

5555

Alıntı yapılan: Ayberk - 16 Ağustos 2012, 16:27:00
daha önce birkaç kez gittim abi, orada düşmemeye özen göstereceksin özellikle karşı kayaların orda yoksa hakikaten ızdırap ne kadar iyi yüzme bilirsen bil parkurun etrafından yüzmek zorundasın :D
+ karşıda düşüp yürüyerek giderim gibi bir hatayı yapmayın nasıl olsa can yeleği var yüzmeyi deneyin bence bandırma vapurunun oradan dolanmak zorunda kalıyorsunuz elinizde boardla 15 dakikaya gelirsiniz o şekilde :D

samet_55

geçenyıl bedavay ama kimseye sıra falan gelmiyodu dogru dürüst bu sene 10 lira yapmışlar iyide olmuş.önce adama soruyolar yüzme biliyon mu cevap yok ise seninde orda işin yok :Dhaa biliyosan yandaki küçük parkura geçiyon önce dizlerinin üzerinde 5-6 tur gidip geliyon saga-sola dönmelri ögreniyon sonrada büyük parkura giçiyosun.yine dizlerinin üzeride tur atıyosun iyiice aliştıktan sonra da ayakta devam ama artık kollarında güç kalmıyo.

berusa55

Su Kayağına Samsun Damgası

Bursa'nın Osmangazi Belediyesi tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen "Başkanlık Kupası Su Kayağı Şampiyonası"nda Samsun Büyükşehir Belediyespor su kayağı takımı 4 madalya kazandı.

Sukaypark Tesisleri'nde gerçekleştirilen ve büyük çekişmeye sahne olan şampiyonada Samsun Büyükşehir Belediyespor su kayağı takımı aldığı 4 madalya ile yarışmada gücünü gösterdi ve Samsun'un su kayağında iddialı olduğunu ispatladı. Çukurca Mahallesi'ndeki Sukaypark Tesisleri'nde bu yıl ikincisi gerçekleştirilen Başkanlık Kupası, 16 yaş üzeri erkek ve bayanlar, 16 yaş altı erkek ve bayanlar olmak üzere 4 ayrı kategoride gerçekleştirildi.

Yarışlarda Samsun Büyükşehir Belediyespor'dan 16 yaş altı erkeklerde Muhammed Yıldız üçüncü, 16 yaş üzeri bayanlarda Ennur Hasovalı birinci ve Çilem Çiçek ikinci olurken, 16 yaş üzeri erkeklerde ise Doğan Soley üçüncülüğü elde etti. - Samsun

http://haberler.com/su-kayagina-samsun-damgasi-3964301-haberi/