DVD Film Tavsiyesi

Başlatan edmontdante, 25 Şubat 2009, 12:51:42

« önceki - sonraki »

Serkan

Alıntı yapılan: Dartagnan - 11 Ocak 2011, 22:12:47
ya abi bırak bu işleri.ZEvkler ve renkler tartışılmaz :) hayal gücün 0 bir kere :)

Bizim hayallerimizi gerçekleştiren insanla nasıl konuşuyorsun bilader ( =

Dartagnan

ben her türlü konuşurum bilader :)))))

kalptenþimþek

yorgunluk atmak için izlenecek bir film değil kesinlikle..Ben de bu filmi bir saat sonra izlemeyi bırakanlardanım, sonununu da hiç mi hiç merak etmedim.. kesinlikle abin haklı..  1dk!!!.:.:.

Dartagnan

soylenecek bı sey yok abı o zaman :)

emre

hayalgücü konusuna girmeyeceğim ama bence de güzel bir film. Yavuz'a katılıyorum. :)

edmontdante

Alıntı yapılan: emre55 - 11 Ocak 2011, 22:23:55
hayalgücü konusuna girmeyeceğim ama bence de güzel bir film. Yavuz'a katılıyorum. :)

eee bu doğal.Arada 15 yaş fark var hemen hemen.Bizim jenerasyon farklı şartlarda yetişti.Böyle şeyler yoktu o zaman.Sokakta misket oynar,topaç çevirir,çiviyle çamurda oynardık.naylon arabalara telden direksiyon yapıp sürerdik.Bunları görünce insan böyle garip şeylere adapte olamıyor sanırım

Sercan

Filmi belli bir yaş grubunun beğendiği onaylandı :) :)

edmontdante

Alıntı yapılan: edmontdante - 11 Ocak 2011, 13:35:19

Bence 2 yönde de fikir belirtilecek bir film.Beğenmeyenler olduğu kadar beğenenlerin de olduğunu sanıyorum.

Ben zaten demiştim

emre

Abi mutlaka haklısın ama ben izlediğim filmleri burda paylasamasam da ben de bu tür filmleri pek sevmem.Ve çabuk unutan bir yapım olduğu için çok fazla da hatırlayamıyorum  :D ama kurgusunu çok beğendim filmin.Zaten Christopher Nolan'ın filmleri başka oluyor.Bu kurgu nasıl bir zeka ürünüdür anlamış değilim.Hani biz izlerken anlamaya calışıyoruz,aa burdada söyle oluyormusuz derken adam en ince ayrıntısına kadar işlemiş.

Jenerasyon konusuna gelince evet arkadaşlarımdan kötü diyen hiç çıkmadı :D.Ama biz senin paylasımlarını zevkle takip ediyoruz  :)

Burak

filme    -26   falan koymak lazım o zaman  :D :D :D

edmontdante

Alıntı yapılan: emre55 - 11 Ocak 2011, 22:45:52
ama kurgusunu çok beğendim filmin.Zaten Christopher Nolan'ın filmleri başka oluyor.Bu kurgu nasıl bir zeka ürünüdür anlamış değilim.Hani biz izlerken anlamaya calışıyoruz,aa burdada söyle oluyormusuz derken adam en ince ayrıntısına kadar işlemiş.

Jenerasyon konusuna gelince evet arkadaşlarımdan kötü diyen hiç çıkmadı :D.Ama biz senin paylasımlarını zevkle takip ediyoruz  :)

Kardeşim zaten aynı fikirdeyiz.Aşağıya film hakkındaki yorumumu ekliyorum.Kurgunun süper olduğunu söylemişim.Ama tabiki zevk meselesi bunlar.Kurgu süperken bana hitap etmemiş gerisi sadece bu.Genç jenerasyona uygun gelmiş sanırım.Önemli olan yorumları görüp tercih yapmak filmler arasında.Zaten başlığı o yüzden açtık
Alıntı yapılan: edmontdante - 11 Ocak 2011, 13:35:19

Bence 2 yönde de fikir belirtilecek bir film.Beğenmeyenler olduğu kadar beğenenlerin de olduğunu sanıyorum.Konu çok enteresan iyi düşünülmüş Ama benim anlayışımda film gerçeklikten uzaklaştı mı zevki kaçıyor.

**KaR6**

iyi daa, biz de misket oynadık :)

bu tarz filmleri iyi kötüden ziyade acaip olarak damgalamakta fayda var.. momento, eternal sunshine of the spotless mind filan, kurgudan ziyade hayal gücünün derinliklerinin kullandıgı filmler, o yuzden seven kadar sevmeyen de oluyo..

engin abi sevmiyosa biz de sevmiyoz, o kadar :)

Sercan

Konuyla pek alakası yok ama Stephen Spielberg ve Tom Cruise'nin İstanbul'un Fethi'ni çekeceğini duydum.Var mı bilgisi olan?

celebi

kardeşim fosiller muhabbet topiçinde konuşsanıza misket ve çeşitlerini dvd film topiçi burası :)

Sercan

Alıntı yapılan: Burak - 11 Ocak 2011, 23:29:42
yalnız seninkinin konuyla alakası yoksa biz atlayalım camdan aşağıya :D :D :D

Atla hacı cam seni bekler :)