Petr Pavlik (Takımdan Ayrıldı)

Başlatan gozgoz yýlmaz, 02 Şubat 2010, 02:02:18

« önceki - sonraki »

Sioux

çok iyi bir başlangıç yaptı, tribünlere sevdirdi kendini. inşalah hep böyle devam eder.

Oflu

Pavlik senden Hacettepe macindan gol bekliyorum, utandirma beni  ;)

germencisse

pavlik rize maçındaki taraftara hayran kalmıştı..illaki onu izleyemeyen samsunsporlularda vardır..rize maçından fazla bir kapasiteye sahip olcağımızdan pavlik bu maçtada göstersin kendini..

Kais

taraftarı alkışlamaktan eli yorulmuştur.o ne kadar alkış.

sersa

Bugün bi kaç hata yaptı ama yinede iyiydi.

Turuncu

Pavlik takıma alıştı ersinle çok iyi anlaşıyorlar ,ikiside birbirinin açığını kapatıyo , bu adamı takımda tutmak lazım .

LisandroLopez

O kadar olur iyi bi stoper çok uzun olmasına rağmen ağır bi oyuncu değil inşallah takımımızda kalır..
Gercekten cok olumlu bi transfer.

sBc-1984

Pavliki tribünlere çağırdık oda şaşırdı  :D :D

sadece55

Kiralık sözleşmesi 2 yıllık en azından bir sene daha bizde oynuyacak Bu sene çıkamasak bir dahaki senenin şampiyonluk kadrosunda var diyelim :)

Akyol

Pavlik feth etti gönülleri helal olsun sana we love you pavlik we are the best...

Oflu

benim adamim bu iste  :D

gozgoz yýlmaz

Senin Allah'ına köle!.. :)

Kaya

deado

ben daha canlı izleyemedim ama yorumlardan çok iyi bir transfer olduğu anlaşılıyor. Bonservisiyle hemen alınması lazım. Uzun yıllar Samsunspor umuza hizmet edebilecek bir isim.

babasamsunlu

Alıntı yapılan: 35ama55 - 22 Şubat 2010, 09:25:54
Bu adam emekli olsun Samsun'a yerleşir, maratondan kombine alır, gruplarda davul çalar bu Samsunspor aşkıyla  :)

hahaha..ali sen bu adama polar bile satarsın kardeşim :):)