Bank Asya 1.Lig 22. Hafta / Kocaelispor- Samsunspor'umuz: 0-4

Başlatan Kadir ÇELEBİ, 07 Şubat 2010, 16:37:55

« önceki - sonraki »

gozgoz yýlmaz

Alıntı yapılan: Samsunlu5595 - 08 Şubat 2010, 01:36:10
Bu akşam Kocaeli Forumu nu ziyaret ettim adamlar Düşdüklerine inanmışlar ümitleri yok bizdende çok korkuyorlar :) 

onlar bizden hep korkuyorlar  ;D fenerden çok bize yenilmişler izmit'te.

samsunmania

Kaya

:) ;D :P işte benim en sevdiğim anadolu takımı neden mi içerde dışarda 4 atıyoruz bunlara da ondan  :-* :P

ALLAHın izniyle gideceğiz,yeneceğiz ve geleceğiz bekle bizi Kocaeli korkulu rüyan SAMSUNSPOR geliyor....

forza_devil

koca_elinin uzun bi aradan sonra taraftarının karşısına cıkması acıkcası endişelendiriryo beni kalabalık izleyi gurubu olursa ateşleme etsinede sahipler... bide en korktuğum şey bizim takımdaki bazı oyuncuların etkilenmesi ve paniklemesinden korkuyorum.. bank asyada rakip takımı baskı altına alabilecek taraftar potansiyeli var.. umarım bizim futbolcular etkilenmez, etkilenmezse bizim için kolay bi maç olabilir...
ayrıca  savaşa acilen kalenin yeri neresi nerelere top atılır öğretilmesi gerekir.. son vursları sıfır adamın.. bugun cıldırtdı benii.. kendine cekidüzen vermesi gerekir...

utku_01

Alıntı yapılan: 35ama55 - 08 Şubat 2010, 01:34:03
Kocaelispor'un son şansı. Takımı ısındı birbirine sanırım bugün tek golle kaybetmişler Adana'ya. Seyirci ile birlikte hırs yaparlar baya. Keşke bir iki hafta evvel oynasaydık hem seyircisiz oynama cezaları vardı, hemde kadroları henüz oturmamıştı.

İlk golü bulursak dağıtırız ...

Bir ara iyi saldırmışlar mbilla ile cok gol kacırmışız.Kocaeli şu ana kadar ki en iyi topunu oynamış diyebiliriz
Sizlere tavsiyem bu adamlarıı hafife almayın son anları oldugu için sağları solları belli olmaz.Ben bugun farklı kazanırız diye tahmin ediyordum ama 82de anca bulabildik golü.
**

Form durmlarına bakarsak Dün rize karsında izlediğim samsun kocaeliini rahat yener ama sonucda futbol bu ne olacagı belli olmaz

celebi

Jnr.Serkan

Alıntı yapılan: celebi - 08 Şubat 2010, 08:27:40
kocaeliyi zorlansak bile yeneriz

giresun nasıl bize hep 4 atıyorsa kocaelide bizim stres topumuz :) plakayı yazarız

Fecr_55

Alıntı yapılan: Tuareg55 - 08 Şubat 2010, 12:56:54
giresun nasıl bize hep 4 atıyorsa kocaelide bizim stres topumuz :) plakayı yazarız

Plakayi tersten yazmaliyiz, Rize'nin sansina kacirdiklarimizi Kocaeli'nde telafi ederiz insAllah..
tahminim, 1-3..

erkutdem55

Buradaki yorumlara bakacak olursak durum kötü.Samsunspor camiası ne zaman bu maç kesin bizim dese tarih boyunca kaybetmiştir.Futbolcular da bu kafada olursa mağlubiyet kaçınılmaz.Hayatta kaybedecek şeyleri olmayan insanlar en tehlikelilerdir.Kocaelispor şu anda en tehlikeli takım

55.hakan

rakibi küçümsemeden dikkatli bir şekilde oynamalıyız

Fecr_55

Alıntı yapılan: erkutdem55 - 08 Şubat 2010, 13:04:32
Buradaki yorumlara bakacak olursak durum kötü.Samsunspor camiası ne zaman bu maç kesin bizim dese tarih boyunca kaybetmiştir.Futbolcular da bu kafada olursa mağlubiyet kaçınılmaz.Hayatta kaybedecek şeyleri olmayan insanlar en tehlikelilerdir.Kocaelispor şu anda en tehlikeli takım

Su durumda her takimin kaybedecek en azindan 1 puani vardir..Kocaeli dahil, her ne kadar son sirada olsalar da..
Rize macindan sonra da gördük ki, korkulacak kadar iyi oynayabiliyoruz..Takim halinde sahada olabiliyoruz, bunun devaminin da gelecegine eminim..

babasamsunlu

Katılıyorum..en zor maçımız..kocaelinin son şansı..yalnız futbolcuların ve camianın bu denli maça galibiyet gözüyle bakmasının sebebinin artık takımda ve camiada oluşan özgüvene bağlıyorum...inşallah yüzümüz kara çıkmaz

erkutdem55

dün mükemmel oynadık,ben bu sene bank asya'da böyle derli toplu futbol oynandığını görmedim.tek korkum ciddi motivasyon kaybı ve aşırı özgüvenin getirebileceği rehavet.aksi takdırde kocaeliye göre çok çok üstün bir takımız

FaTiH_HaN

oyuncularımız cüsse olarak zayıf görünüyor ama öylesine koşuyorlarki rakip takım top çeviremiyor özellikle murat müthiş mücadele ediyor ufak tefek gibi görünüyor ama rakip oyuncuyla dalga geçer gibi top çalıyor. yürekli bir takımımız var Allahın izni ile kocaeliyide devirip yolumuza devam edecez.

KotuCocuk55

Maalesef katılıyorum.Yine bir kırılma yine bir final maçı..
Ve ne yazıkki butür maçlardaki aldığımız sonuçlar ortada..

Umarım bu sefer,bu zincir kırılır..