Serkan Aykut (KRAL)

Başlatan Sadece Samsunspor, 05 Nisan 2008, 22:42:36

« önceki - sonraki »

CeLiL_55

Serkan Aykut'u Geri kazanmamız için takımda para sorununu çözmemiz lazım ve Futbolcuların Kafaları rahat olması lazım Serkan Aykut İstedikten sonra bu haliylede Fırtına gibi eser Bankasyada...!

veis

serkanın maddi boyutdan önce ben bu takımda oynarım demesi gerekiyor.ben futbolumu enüst noktada tamamlamak istiyorum demesi lazım.ondan sonra bankasyada gerçekden fırtına gibi eser.kendine hiç bakmıyor.serkan aykut 3 sene önce bitdi ve kendi kendine küllerinden dogması için bu son şansı ve samsunsporumuzda kalırsa başarılı olmak yeni nesillere bişeyler bırakmak için oynamak zorunda.

jean

bir sene daha oynamais lazim celille ikisnin

harbisamsunsporlu5517

serkan aykut kendıne bakarsa içkiyle işi olmazsa buyıl bankasya 1.liginin gol kralı olacaktır

ozkan17

gecen bızım kuzen yesılyurtta gormus serkanı masallah tshrtten sarkıyodu gobek dıo

veis

zaten orduya attıgı gollerden sonra epey yatdı ama şuda bir gerçekki mardine attıgı gol türk tarihine geçer nitelikdeydi.

CurvaSudSamsunspor

serkan aykut serkan aykut kral sensin bu alemde
serkan aykut serkan aykut kral sensin bu alemde

veis

ben celidense serkan aykutun futbol kariyerine damga vuracak bir sezon geçirecegini ve bize süperlig yüzünü gösterecegine inanıyorum.ister göbegi çıksın ister şarapçı olsun farketmez serkan aykut bu kral yine kraldır.

**KaR6**

aldıgım duyumlara göre 10 gundur kendini kampa almış kral, kendine dikkat edip idmanlarını aksatmıyomus.. kendine dikkat etmekteki kastı anlamıssınızdır sanırım ;)

veis

anlaşılan yine serkan aynı tas aynı hamam :P

Baþkent_55

SERKANA bu zamana kadarki hizmetleri için teşekkür edilip taraftarın gönlünde en üst seviyede olduğu zamanında futbolu bırakmasını istiyorum

veis

oda hakan şükür gibi olucak galiba.ama herşey kendi ellerinde az form tutsa 2.ligin tozunu atar istekmi kalmadı nedir anlamadım gitdi.

**KaR6**

yok abi ciddi anlamda bakıyomus kendine :)

veis

vaLLAHA sevindim hem kendisi hemde samsunspor için son şans artık silkinsin ve ski günlerine dönsün.onun ayarında samsunda degil süperligde golcü yok.

Sioux

Kralın gölgesi olsa bugün Orduyu yenmiştik. Kaybetmemek lazımdı Kralı.