Bank Asya 1.Lig 24 Hafta l Orduspor 2 - 1 Samsunspor'umuz

Başlatan Tribün_ali, 21 Şubat 2009, 19:43:19

« önceki - sonraki »

King Of The North

Gelen olsa götürürm ama biz de 5 kişiyiz arabada yer kalmadı,haydi Ordu yolcusu kalmasın.Maçı tv nin vermezi hiç önemli değil,en azından giden adam kopmaya gidecektir.Yavaş yavaş çekirdekçi tribününden uzaklaşıyoruz güzel gelişmeler bunlar.Bu maçla seri yalayacağız bu sefer kesin inanıyorum buna.O kadar deplasmana gittim 3 puanı göremedim bir arada bu sefer tamam ;D

beşnumara

Alıntı yapılan: 35ama55 - 23 Şubat 2009, 13:02:03
Orduya sağlam bir deplasman olsa , tıpkı Ünye-Kocaeli maçındaki gibi  :D
Bolu maçında stadın kapıları 2 saat evvelden kapansa , herkes birbirine kıymalı ikram etse , eski günlerdeki gibi ...

mert kafana taş yeme de.herçi senin için konuşmayayım.orduya gideceklere yapılacakları az çok tahmin ediyorum.kansız onlar kansız ama hepsi değil birçoğu

germencisse

yaa arkadaşlar takım harika gidiyor bundan kuşku yokki herkes gibi çok mutluyum ama geçen gün ntv sporda başkanımızın bir sözü alt yazı geçti"Maddi sıkıntılar içinde olduğumuzdan süperlige çıkma amacımız yoktur"şeklinde idi.Takım böyle giderken bu söz biraz moral bozucu oldu

maviay55

Alıntı yapılan: germencisse - 24 Şubat 2009, 19:26:42
yaa arkadaşlar takım harika gidiyor bundan kuşku yokki herkes gibi çok mutluyum ama geçen gün ntv sporda başkanımızın bir sözü alt yazı geçti"Maddi sıkıntılar içinde olduğumuzdan süperlige çıkma amacımız yoktur"şeklinde idi.Takım böyle giderken bu söz biraz moral bozucu oldu
katılıyorum kardeşime benimde ekran başında moralim bozuldu ama sadece o bölümü kesmişler yapıştırmışlar oraya olmaz ki ama nice samsunluların inancı var bu yolda.. >:(

orduya gelince playoff aşkına herkes orduya..

beşnumara

Alıntı yapılan: Tribün_ali - 21 Şubat 2009, 19:43:19
Arkadaşlar salı akşamı gidiyorum askeriye ye dış karakolda oldugum için çarşı izni falan olmuyor anlıcanız belki tezkereye kadar siteye giremem ugurlu olsun diye actım inşallah alırız macı

Ş:79

-

23.Hafta | Samsunspor'umuz - Manisaspor

Tarih :  01.03.2009          
Saat  :13:00       
Yer : Ordu 19 EYLÜL
Yayin: Dsmart

Yorum : Samsunspor cok iyi yolda. Manisayi devirdik sira Ordu'da. Deplasmanda Orduyu yenersek ilk defa seri yakalamis olacagiz.
Takimimiza yürekten inaniyorum PLAY OFF askina. Hadiinn COCUKLAR !!
maç başlığını bi kontrol et de gerekli yerleri düzeltsene ali. manisa maçının heyecanıyla açmışsın başlığı belli :D

Tribün_ali

Arkadaşım onu ben yapamdım ama tamam ayarlarız

Kais

Manisa'dan Adana'ya
Kayseri'den İzmir'e kadar
Bu taraftar hep seninleydi
Saldır SAMSUN'um sıra sende

Ercü Hoca ver taktiği
3 puanla güldür bizi
Orduspor üzülsün şimdi
Saldır SAMSUN'um sıra sende

Manisa Adana Kayseri İzmir daha saymadığım bir çok deplasmanda olduğu gibi bu deplasmandada yanınızdayız...Yensenizde yenilsenizde bu taraftar sizinle gurur duyuyor..Allah hepinizin gücüne güç katsın inşallah ve Ordu'yu yeneriz..AMİN

BekiRcaN_5s

Lazoli

Mutlaka almamiz gereken bi mac
Su brezilyaliya dikkat etmemiz lazim

mahserxxx

bu maç bizim arkadaşlar buna yürekten inanıyorum..inş alcaz maçı

samsun155

ordu deplasman sayılmaz bize yaw orası bizim yan stadımız:D

GençKozluklu

Orduspor maçına KOZLUK'tanda gene 25 -30 kişilik GENÇ KOZLUKLULAR geliyor. Sseçim havası KOZLUK'a yaradı. Umarım alışkanlık olurda Kozluk Belediyesi seçimlarden sonra daha çok maça organizasyonu destekler.

İnşallah bu hava Sayın Yusuf Ziya Yılmaz'ı da çarpar da aklı başına gelir

ahk34

Clint_Eastwood

Alıntı yapılan: GençKozluklu - 25 Şubat 2009, 01:26:04
Orduspor maçına KOZLUK'tanda gene 25 -30 kişilik GENÇ KOZLUKLULAR geliyor. Sseçim havası KOZLUK'a yaradı. Umarım alışkanlık olurda Kozluk Belediyesi seçimlarden sonra daha çok maça organizasyonu destekler.

İnşallah bu hava Sayın Yusuf Ziya Yılmaz'ı da çarpar da aklı başına gelir

Genç Kozluklu arkadaşları can-ı gönülden tebrik ediyorum... Onları 19 Mayıs'ta görmek mutluluk vericiydi... Umarım diğer İlçe ve beldelerden de bu şekilde katılımlar artarak devam eder... Ordu organizasyonu için de şimdiden başarılar Kozluklulara...

HoliganSamSunLu

yakın deplasmanlarda taraftar desteğimiz çok güzel oluyor ve deplasmanlarda dah güzel destek veriliyor bölünme olmuyor tek yumruk bu samsunspor için büyük bir avantajdır... bu maçta deplasman korkumuzuda üzerimizden atacağımızı düşünüyorum.