Ahmethan Köse

Başlatan _SoN_, 18 Temmuz 2019, 20:49:56

« önceki - sonraki »

buonanotte

Bizden sonra büyük ihtimalle bir alt ligde kariyerine devam eder.

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

celebi

pozisyona girdiğinde hiç ama hiç heyecanlnmıyorum sonuç üç aşağı beş yukarı belli.

5trawberry

Kadro dışı.

olcay

Her gol pozisyonunu harcadıktan sonra sanki ilk defa kaçırıyormuş gibi şaşırması.

mehmet yılmaz

Ahmethan Fırsatları Tepti

Samsunspor Muğlaspor'a 3-1 kaybederken bu maçta santrafor oynayan Ahmethan pek çok fırsattan yararlanamadı.

Türkiye Kupası 3.tur maçında evinde Muğlaspora 3-1 kaybederek şok bir yenilgi yaşayan ve kupadan elenen Samsunspor'da bu maçta santrafor pozisyonunda oynayan Ahmethan Köse bulduğu pozisyonları cömertçe harcadı. Maçın ilk yarısında iki defa kaleci ile karşı karşıya pozisyonda golü kaçıran Ahmethan, ikinci devre de önemli fırsatları heba etti. Gol vuruşu sorunu olan forvet oyuncusu, maç boyunca sergilediği performans ve kaçırdığı goller nedeniyle Samsunsporlu taraftarların tepkisini çekti. Eleştirilerin odağında yer alan Ahmethan Köse oldukça kötü bir maç çıkardı.

Sadece Samsunspor

Fb altyapisi ekmegini yiyen bir topcu

ata55

Bahattin ve Atabey'i yetersiz bulmayı anladım diyelim ama bu onların bile yedeğiydi. Ne işi var kadroda? Rezil şey.

Kaya

Sıfır estetik. Oysa ki golcü dediğin adam futbol baletidir.

Yarıda gönderilip yerine iki tane forvet alınmalı.

Sol Açık

Biraz becerikli olsa 60 dakikada hat-trick yapabilirdi, hem de kolaylıkla...

Ekrem

Sezon başı gönderilmesi gerekirdi, kupa maçında defalarca fırsat tepti. Bir, iki şanssızlık denir ama bu artık yeteneksizliğe giriyor.

isa55

07 Kasım 2020, 16:33:35 #40 Son düzenlenme: 07 Kasım 2020, 16:37:09 isa55
Kadro dışı bırakılmalı.
Bu adam 18 lik kadroda bir kişilik yer harcıyor. Gelecek kişiye mani oluyor.

Forvet mi  var? sorusuna
Burak ileri uçta olmak üzere,
-Guido/enes biri ters ayak kanatlara
-Erkam sağ bek,erhan sağ açık guido sol açık.
-Buğra sol bek, keremcan sol açık, guido  sağ açık

denenebilir. Zaten gol atamıyor, asist yapamıyor.
Pardon Nadir i unutmuşum.
Onu da gurbetçi fanatik arkadaşa bırakıyorum

emrealtinsk

Comollinin bize kazığıdır gerçi bile bile lades dedi yönetim

KareAs55

Devre arası nereye gidiyorsa gitsin her topçunun yeri doldurulur fakat lig devam ederken gerek forumda gerek sosyal medyada sürekli bir kelle istemenin anlamı var mı? Bunu Ahmethan özelinde söylemiyorum genel olarak o kadro dışı kalsın şu 18'e alınmasın vs. demenin bir yararı yok gibi yerine oynayacak adam var da oynatmıyor muyuz ben mi bilmiyorum bana anlamsız geliyor bu durum, ocak ayına kadar eldeki kadrodan maksimum verim alıp ne kadar puan toplarsak toplayacağız. Bizim de taraftar olarak mevcut kadroya destek vermekten başka çaremiz yok hatalar vardır yanlışlar vardır ama bunun için hem geç hem de erken, gerçekci olmak lazım football manager oynamıyoruz. Ha bana göre kişileri eleştirene kadar eleştirilecek çok şey var kişiler üzerinden gittiğimiz sürece bir yere varabileceğimizi de düşünmüyorum. Politikanın düzelmesi gerekiyor

eprianu

@KareAs55 hocama katılıyorum. Ek olarak, Ahmethan santrafor oynayamıyor. Bunu Ertuğrul Hoca da biliyordur. Ancak yok, adam yok. Tomane sakat, Nadir üç gün önce maça çıkmış. Ertuğrul Hoca mecburen oynatıyor. Ben yine aynı şeyleri söyleyeceğim: Ahmethan belki 90 dakika sahada kalamayabilir. Ancak sonradan oyuna girecek ve kanat forvet oynayacak olan Ahmethan bize katkı sağlar.

alperen_55

Bir daha kadroda görmemek umudu ile güle güle.2.3 lig farketmez yerin orası.