Ziraat Türkiye Kupası 2. Tur | Samsunspor'umuz - Sivas 4 Eylül Belediyespor

Başlatan Tufan, 21 Eylül 2012, 14:12:56

« önceki - sonraki »

alperen

Bu saatten sonra fazlada yapcak bişe yok,umarım iyi dersler çıkarırız bu sonuçtan ve rize maçına çok iyi konsantre oluruz..

GökhanÇağlar

cem 55

tekrar söylüyorum bu yenilginin izahı yok bu ruhsuzlugun bu onursuzlugun izahı yok sahada oynayan 11 zibidi üstünde taşıdıkları formanın farkında olup ona göre hareket etmelililer sen amatör takıma kendi evinde 90 dakika boyunca kaleye bile gidemeden şut çekmeden yeniliyosan bu adiliktir haysisetsizliktir yönetim gerekeni yapmalı bu ruhsuzlugun hesabını sormalıdır.

Elazığsporlu

Bu sadece bir kupa maçıydı,üzülmeyin lütfen.Samsunspor'un 2-0 öne geçmesine rağmen skoru koruyamadığı son 2 lig maçı beni çok üzdü.Takımda ilerisi için bir ışık görüyorum.Bu gençlere güvenin,pişman olmazsınız.  :evet:

King1965

adige73

Alıntı yapılan: Elazığsporlu - 26 Eylül 2012, 16:49:42
Bu sadece bir kupa maçıydı,üzülmeyin lütfen.Samsunspor'un 2-0 öne geçmesine rağmen skoru koruyamadığı son 2 lig maçı beni çok üzdü.Takımda ilerisi için bir ışık görüyorum.Bu gençlere güvenin,pişman olmazsınız.  :evet:
bu bir kupa maçıydı ve resmi bir maçtı yarın medyada günün süpriz sonuçları arasında sayılacak ve herkes samsunsporla alay edecek biz önemsemesek bile bunu önemseyecek o kadar çok kişi var ki (yanlışlıkla beğen e tıklamışım)

furkan5534

aynı futbolu rizede oynarsak harbiden patates tarlasına döneriz.. tavşanlıdan 90 + da ye,göztepede 90+ da at, kartalda 2-0 dan 3 dk da 2-2 olsun.. bolu macında evınde 2-0 dan 45+ 'da 2 gol ye 2-2 bıtsın.. kupada 5 kurusa ıhtıyacın varken bılmem kacıncı lıgın sıvasına sut bıle atamadan yenıl... adamlar mackolikte onursuz samsun dıo..! bız bunları gormek zorundamıyız  :kafa: :kafa: :kafa: :kafa: :kafa: :kafa: :kafa:

samsunsporlu1994

Bu takım Ç.Rizespor karşısında ne yapar çok merak ediyorum. Yürekten oynayan 1 tane topçumuz yok. Yazıklar olsun diyorum başka birşey demiyorum. Bunlar Samsunsporun oyuncuları olamaz. O armaya layık değil bunlar. Artık bahane kabul etmiyoruz. Sene başından beri yeni kuruldu bu takım muhabbetleri sıkmaya başladı. Yeni kurulan tek takım biz değiliz. Bahaneden bol birşey yok bizim takımda. Bu futbolla biz bu ligde çok sıkıntılı günler yaşarız gibi görünüyor. İnşallah yanılırım.

cany

rezalet oynadık. hele o sağ sol bekler tam fiyasko. 2.gol neyse adam güzel vurdu da ilk golü yalandan yere yedik

özkan

samsunsporlu1994

Erhan Hoca rakiplerimizi iyi analiz ediyoruz,sabahlara kadar uyumuyoruz demiş. Allah aşkına hocam analiz etmiş haliniz buysa analiz etmesen nolcak acaba çok merak ediyorum.

Ahmeti

Yahu arkadaş oynarsın, mücadeleni yaparsın, elinden geleni yaparsın şansın tutmaz yenilirsin. Ama bu ruhsuzluğa anlam veremedim rezil ettiniz bizi.

furkan5534

Alıntı yapılan: samsunsporlu1994 - 26 Eylül 2012, 17:00:01
Erhan Hoca rakiplerimizi iyi analiz ediyoruz,sabahlara kadar uyumuyoruz demiş. Allah aşkına hocam analiz etmiş haliniz buysa analiz etmesen nolcak acaba çok merak ediyorum.

bizim iddaa analizlerine dönmüş onun ki..

engiz

Sivas 4 Eylül'ün neyini analiz edeceksin.Çıkıp basacaksın,o kadar işte...

kuzey55