Ziraat Türkiye Kupası 2. Tur | Samsunspor'umuz - Sivas 4 Eylül Belediyespor

Başlatan Tufan, 21 Eylül 2012, 14:12:56

« önceki - sonraki »

binikalamadım

Cheregi

Türkiye Kupasında zayıf takımlarla oynandığında her takımın yaptığı gibi kadroya giremeyen oyuncularla çıktık. Bizim için Türkiye Kupasının anlamı kadroya giremeyen oyuncularla gidilebildiği yere kadar gitmek, oyuncuların maç eksiklerini kapatmak. Kadro seçimini, hocayı eleştirmiyorum ama isim isim bakıldığında belkide A takım seviyesinde gördüğümüz oyuncuların bu kadar kötü performans göstermesi üzüyor insanı. Lig maçlarında hocayı bazı oyuncuları neden oynatmadığı ya da oyuna almadığı için eleştiriyoruz ama bu maç bu sorunun cevabı sanırım. Örneğin Bolu maçına da bir önceki maçın kadrosuyla çıktığımızda şaşırmıştım. Bu maçta oynayan oyuncuların çoğu henüz hazır değil. Kaldı ki Biraz formda olduklarında her biri tek başına şu maçı alabilecek oyuncular...

beşnumara

arkadaşım dakika 89 3. küme takımına 2-0 mağlubuz dattiridattat mıdır nedir yapılmaz galip olsan neyse karşılıklı kırmızı beyaz yapılmaz şimşekler yapılmaz ha onlar da yapıyor deme sen yapma senin farkın olsun ne zaman ne diye bağırılacağını bilmek lazım ;)

beşnumara

Telefondan yazıyorum kusura bakmayın bir de Allah Muhammed aşkına şu turgaya büyük kaptan diye bağırmayın çağırmayın artık herkes iyi bilsin ki Samsunda tek büyük kaptan Emin Kar'dır. bak ne güzel fikir istiyorsun fikir alıyorsun aklınızda olsun kardeşim.

kaptan 55

Sioux

Alıntı yapılan: fanatik555 - 26 Eylül 2012, 18:48:28
ayıptır ya 3 lig takımına yenilmek bu takımda topcular ya iddaa oynuyor yada yönetimde bir hata var

yönetimde nasıl bir hata var sence?
bu mağlubiyetten çıkardığın sonuç bu mu? saçma sapan şeyler yazmayın şuraya.

hoca bence doğru olanı yaptı. 3. lig takımına karşı as takımla çıkmak olmazdı. bir sakatlık veya kırmızı kartta adamı tefe koyardık. yanlış yapan yedeklerdi. sana fırsat doğmuş, oyna, göster kendini. yazıklar olsun. tam bir rezillik yaşadık.

Lusage

Alıntı yapılan: beşnumara - 26 Eylül 2012, 20:32:42
arkadaşım dakika 89 3. küme takımına 2-0 mağlubuz dattiridattat mıdır nedir yapılmaz

Daha 2-3 sezon önce Karabükspor seyircisi ile bu tezahürattan dolayı ... Geçiyorduk. Şimdi ise biz yapıyoruz.. Bir de çikita muz çekin tam olsun. Neydik ne olduk.. :kafa:

fanatik555

Alıntı yapılan: Sioux - 26 Eylül 2012, 21:22:06
yönetimde nasıl bir hata var sence?
bu mağlubiyetten çıkardığın sonuç bu mu? saçma sapan şeyler yazmayın şuraya.

hoca bence doğru olanı yaptı. 3. lig takımına karşı as takımla çıkmak olmazdı. bir sakatlık veya kırmızı kartta adamı tefe koyardık. yanlış yapan yedeklerdi. sana fırsat doğmuş, oyna, göster kendini. yazıklar olsun. tam bir rezillik yaşadık.
arkadasım senin yedekelrin bile 3 lig takımını yenemiyosaki yedek dediğimiz adamlar süper ligde uzun yıllar oynamıs topcular ozaman kusura bakmada yaa takımda sorun var yada yönetim derken hocayı kastediyorum yanns anlasılmasınn

celebi

berusa55

Alıntı yapılan: berusa55 - 25 Eylül 2012, 23:04:41
İster bir atın ister beş ama kazanın; Samsunspor'umuza yakışanı yapın; 4 Eylül Belediye'ye elenmişler dedirtmeyin yeter.

:( :(

samuray

yazık ya bu tür maçlar her zaman zordur kabul ama biz ne yaptık ona bakmak lazım bu kadar ruhsuzluk ilk yarı bir tek kaleyi ulan şutumuz var ikinci yarının onbe
ş ş yirm dk.dan onra biraz topaplanır gibi olduk tabi durum da iki sıfır oldu musa altı pasta top u ıskalıyorsun adem önün açık vur çapraza yaz golü iki iki belik beraberlik uzatmalar eleyebilirdik bu kadr köt üoynamamıza rağmen tamam kherşeyin farkındayız çok zor şartlar altında kurulan bi takımız geç başladık hazırlık kamp falan ama hocamı oyuncularmı kim suçlu yazık bu armanın şerefi var be kardeşim çıkın adam gibi oynayın yedekler takımın bu kadar değiştirilmesinde doğrumu bilmiyorum yapma hoca ne olursa olsun biz samsunsporuz rakibi ciddiyemi almadın yoksa biz kupada ne yapacağız mı dedin bir liraya ihtiyacğımız olduğu dönemde tamam nasıl olsa eleneceğiz mantığı doğru değil çık çıkabildiğin kadar elendiğin takıma bi bak ya  :kafa: :kafa: :kafa: :kafa: :kafa: :kafa:

cembaba

Bence sorun karşılarındaki takımı küçümsediler. Şahsi görüşüm kupada hocamız ilerlemek istemedi.

MeL_55

Alıntı yapılan: CemBaba - 26 Eylül 2012, 22:24:53
Bence sorun karşılarındaki takımı küçümsediler. Şahsi görüşüm kupada hocamız ilerlemek istemedi.

Hocamiz kupada ilerlemek istemedigini cok belli etmis:

Teknik Direktörümüz Erhan Altın, rakibi kutlayarak,"Onlar bizden daha çok istedi ve galip gelerek tur atladı. Yapacak birşey yok. Biz hafta sonu oynayacağımız Çaykur Rizespor maçını düşünmeye başladık" dedi.

erkutdem55

Futbolda her çok isteyen kazanacaksa,bu kadar para harcamaya ne gerek var.Bu siteden 11 kursunlar,hiç kimse bizden fazla Samsunspor'un galibiyetini isteyemez.Olur mu peki,olmaz.Beyanatlarda taraftarı salak yerine koymak bizim takımda moda oldu zaten.

Kaya

3.lig takımına elenmek çok üzücü belki ama kupada gruplara kalıp takımı deforme edici maçlar oynamaktansa oynamamak daha iyi bana göre.

Lige konsantre olalım..