ZTK 4.Tur | Fenerbahçe - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan Tufan, 07 Mart 2012, 15:25:28

« önceki - sonraki »

jean

Yenecegimizi dusunmuyorum yinede berabere kalirsak penaltilarda birseyler oliabilir

SametYılmaz55

Sen düşünme BİZE İNAT,biz yeneriz ELE İNAT

Desiqner

cembaba

samuray

kupa bize lüks olur gibi biz ligte kalmaya bakalım bütün ağırlığımızı lige verelim tabiki sahada gereken mücadeleyi vermek gerek olursa neden olmasın kupada da tur

mehmet yılmaz

Atilla
Lazar - Akaki, Valdomiro - Oğuzhan
Serdar - Hakan Aslan, Murat Y. - Yenal
Anıl - Zenke

tertibi bekliyorum.
Bizim Kayseri ve MİY maçlarının arasına denk gelecek. Lig önemli bizim için. Gönlüm kupada iddialı olamktan yana ama sanmıyorum. Şimdi gel de ligde Ordu'nun, İBB'nin konumunda olmadığımıza yanma. Ne güzel kupaya asılırdık, birşeyler de yapardık. Yine de bu kadro ile Fener'i eleyebilir miyiz? Eleyebiliriz :)

Theofanis Gekas

haberi derste mesajla aldım,oooo diye bağırdım istemeden prof noluyor evladım dedi  :) 1 sezonda 2. saraçoğlu deplasmanı herkese nasip olmaz  :)

kalptenþimþek

furkan5534

bencede yedek kadroyla çıkarız büyük ihtimal kolay kolay risk alıncak gibi değil.tabiki biz gene orada olacaz insallah  :) febe de yedek çıkar gekas yerıne zenke zenke zenke deriz  :D

buonanotte

emre__ss

bir de edepsiz hareketler yapan sınırlarını zorlayan bir bayan vardı o da gelsin ya ikili averajda kendisinden üstün olan takımın taraftarını görsün o hareketleri yapabilecek mi :D

5trawberry

Fenerbahçe

Galatasaray ile içerde
Bizle içerde
Bursa ile içerde oynayacak..

Galatasaray maçı tam kadro olur zaten. Bizim maça yedek çıkar ama kilit adamları sahada olur. Alex,Stoch falan..

Kalede Atilla hatasına girilirse, sonunu düşünemem.

Kaya

Kupa belki de çoğumuzun en büyük hayallerinden biri ama bu sene için hiç önemi yok benim için.Ligde kalmalıyız,tüm düşüncemiz lig olmalı..

SSKLA

Burada 4 leyemedikya onun telafisi için düştü fener bize kupada. :D

ngonge

FB, GS ile oynadıktan sonra bizimle oynuyor sanırım. Pek umrumuzda olmayacak ama şu maçı aldıktan sonra önümüz açık kupada.

Ben çok yedek ağırlıklı bir kadro beklemiyorum, hem oyuncuların özgüveni  hem de kendi seceresi açısından Hoca ağır bir mağlubiyet alabilecek full yedek bir kadro çıkarmaz.