STSL 2011-2012/ 9.Hafta | Eskişehirspor - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan Tufan, 26 Ekim 2011, 21:45:23

« önceki - sonraki »

Tahir

Merhaba;

Profil resmini catalkaya81@hotmail.com  adresine mail atabilirmisin?Denizli deplasmanından sonra o resmi bulamadıydım gönderirsen sevinirim.

samsunew

takım bütün oyun düzenini bance ye göre kurmuş durumda bütün duran toplarda ve ataklarda onu topla buluşturmaya çalışıyor ama topsuz alanda yarım yamalak koşmaya çalışırken yere düşen bir adam şahsi düşüncem asla ve kesinlikle futbolcu değil olamazda yani çok fena kazıklamışlar bizimkileri kız deyip kocakarı vermişler adeta adam tam bir kalas sırık biz bu salak adam gol atacak diye tam 8 hafta kaybettik pekala biz bu adamın mal olduğunu görüyoruzda hoca niye görmüyor neden bu ısrar neyin nesi bu saçma sapan hırs anlamadım gitti arkadaş neden 9 haftadır tek forvet bance kazması bu adamdan nefret eder oldum küfürbaz yaptı beni iyice çıldırıyorum allahım bu adamın yedek olması bile suç ileri uçta bu kazma olduğu müddetçe biz daha çok bekleriz gol atsın diye bütün gücümle bağırıyorum ******* defol git bance ...

samsunew

sayın petkoviç ileri ucu çift forvet yap zenke ve ekigho'yu ilk 11 de oynat 75 dk kadar sabret gol atamazlarsa ekighoyu çıkart yerine dilaver güçlüyü al eğer zenke çok kötü oynar ise onu da çıkart yerine anıl diaveri al forvet hattını dengele ama ilk önce bu 2 siyahiye güvenmesini öğren bance ye kale arkasında top toplat orta sahaya murat yıldırımla ufuk bayraktarı monte et he birde allah rızası için kalede atillayı dene ölmezsin merak etme biz herhafta ölüyoruz zaten bir de böyle deneyelim taraftar olarak kendimizi parçaladık defansta adem alkaşiyi oynat diye haklı çıktık şimdide ısrarla sana bu taktiği veriyorum ısrarla inadına çift forvet zenke-ekigho  defansa bahia nın yerine kubitia dene bak neler olacak ama nerede kim okuyorki bu yazıları kim takıyorki taraftarın düşüncelerini allah sonumuzu hayrede inşallah ...

AhmetDenizci

cembaba