ZTK 2. Tur | 1461 Trabzon - Samsunspor'umuz: 1-2

Başlatan Tufan, 15 Eylül 2010, 10:58:55

« önceki - sonraki »

brigand

furkan5534

bugun ku gibi oynarsak işimiz vahim.rakibi küçümsemiyelim isteriz ki dağıtalım ama futbol sonuçta kucuk diyede dusunmıyelım .ummadık taş baş yarar.. bekliyelim görelim..

furkan5534

Alıntı yapılan: brigand55 - 20 Eylül 2010, 00:52:14
bu maçta bari gol atalım be!!!

walla bu ayarsızlar atabilirmi bilmiyorum.gerçekten içten söyluyorum zenke agbetu hakan savaş apo vs bizim bu futbolculara topu ver kale boş olsun gercekten söyluyorum atamazlar.bugn gördük gerçekten icler acısı sutlar.. aıp ya.12-13 sutumuz varda hangısı etkılı hangısı profesyonel.hele en komıgı sercanın korneri yok mu :D :D :D :D gercekten öldüm gulmekten.kardesıme dedımkı iyi izle.vuramıcak topa dedım :D :D  vuramadı arıza..

Ollivanders

Bu takıma karsı hangi kadroyla cıkacaksan cık ! Fantezi yap ne istersen yap.

kumköylü ahmet

red_white

vanlioglu

bence bu maçta Kopuz Kılıçarslan forvet oynasın.

mehmet yılmaz

Futboldaki rekabetimiz farklı trabzonspor'la ama şu an ismini bile anmayacağım benzetmelerin bu forumda yapılması yasak arkadaşlar. bu gibi ifadeler silinir, silinecektir de...

maça gelirsek eğer; radyo yayını yapmak istiyoruz. gidebilecek olan ya da orada okuyan, yaşayan; maçı anlatabilecek özelliklere sahip bir arkadaşımız varsa haber versin lütfen...

Burak

celebi

brigand

turu geçelim kura çekildiğinden beri tek aynı düşüncedeyim.tek farklada olsa geçelim yeter

GurbetciFanatik

Iste bu macta hangi deney hangi fantezi yapcaksa yapsin. Sonucta alir Samsunum.
Ama ne olur ligde adam gibi kadro sür sahaya.

south_london

1461i görmedim birden bir sevinç kapladı içimi ama sonra 1461i gördüm gitti heyecan

maviay55

iddaa bültene almamıs maçı  ::) nolursa olsun turu geçmeliyiz

furkan5534