Bank Asya 1.Lig|34.Hafta SAMSUNSPOR'umuz - Orduspor: 1-1

Başlatan Tufan, 02 Mayıs 2010, 20:17:36

« önceki - sonraki »

emre

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 03 Mayıs 2010, 16:25:38
Hayır kardeşim çok yalnışsın ve kabasın..Lütfen..Mormenekşeleri koklamak lazım..Mormenekşeler bir çiçektir..Çiçekleri sulamak lazım  :D :D :D :D :D :D :D :D

aslında şirin babadan mor menekşeleri sulama örneği bir pankart yapılsa fena olmazdı  :D  >l<

Serkan

Alıntı yapılan: dukeburak - 03 Mayıs 2010, 17:45:16
bence hacettepe düşmeli öncelikler ya da miy rize düşmemeli ben taraftarı ve futbol kültürü olan şehirlerin üst liglerde olması taraftarıyım en azından miy den daha köklü . ibb ankaraspor g.antep bld gibi saçma takımlardan nefret ediyorum insanların egolarını tatmin etmek için kurdukları saçma takımlar taraftarsız takımmı olur!

Hacettepenin olmayan futbol kültürü rizenin olan kültüründen daha iyidir.

Rize Kümeye.....

erkutdem55

Bu maçta taraftarın tavrı ne olacak?Protesto olacak mı?Bilelim de ona göre güdüleyelim kendimizi  8)

55JNR55

taraftarın tavrı mı, şöyle güle oynaya maç izleyemeyeceğiz, biri kardeş diye biri kalleş diye bağırcak, bi yandan tezahürat bi yandan sırf davul sesi gelicek, rant kavgası olucak ve maçı yensek de rahat rahat tezahürat edemeyeceğimiz bir maç izlemiş olucaz...

Biz tavrımızı bile tek ses olarak gösteremeyiz ki arkadaş...

SametYılmaz55

Bu maçı ilk maçta olduğu gibi eze eze almalıyız

furkan5534

Ollivanders

04 Mayıs 2010, 01:13:44 #36 Son düzenlenme: 04 Mayıs 2010, 01:34:02 Serpico55
Pankart hazırlamak zorundayız . Yoksa kendimi huzursuz hissedecegim

Senin kanınla yoğuruldu bu kutsal topraklar Senin kanınla yeşerdi nefes aldığımız bu ağaçlar gözün arkada kalmasın, ey şehidim!

erkutdem55

Alıntı yapılan: Serpico55 - 04 Mayıs 2010, 01:13:44
Pankart hazırlamak zorundayız . Yoksa kendimi huzursuz hissedecegim

nasıl bir pankart?

Ollivanders

Alıntı yapılan: erkutdem55 - 04 Mayıs 2010, 01:33:51
nasıl bir pankart?

Ahmet abim nasıl 13 askerimiz sehit oldugunda o pankartı kendi elleriyle yazmıssa  bizde taraftar olarak  son gorevimizi  yerine getirmeliyiz diye dusunuyorum :(

Serkan

kuzey55

şu maça bayraklarla gidin arkadaşlar Allah aşkına...

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: Serpico55 - 04 Mayıs 2010, 01:36:35
Ahmet abim nasıl 13 askerimiz sehit oldugunda o pankartı kendi elleriyle yazmıssa  bizde taraftar olarak  son gorevimizi  yerine getirmeliyiz diye dusunuyorum :(

Merak etmeyin, iki büyük pankart yaptırılacak şehitlerimiz anısına...

gozgoz yýlmaz

Ahmet Şahin yokmuş, Okan oynarsa 3 avans verdik demektir...
Şimdiden geçmiş olsun diyelim.

brigand

bu maçta boş yer bile kalmaması lazım. Samsun' un Samsunspor'lunun bu maça gelip hem şehidine ve tüm şehitlerimize olan son görevini yerine getirmesi , hemde seneye bu takımın yerinin süper lig olduğunu yönetime ve tüm Türkiye'ye göstermesi gerekir. ne olursa olsun Samsunspor her maçı kazanmak için çıkmalıdır.

kaptan 55