Bank Asya 1.Lig|34.Hafta SAMSUNSPOR'umuz - Orduspor: 1-1

Başlatan Tufan, 02 Mayıs 2010, 20:17:36

« önceki - sonraki »

GurbetciFanatik

Yani kazanirsak ve ligi 8. olarak bitirirsek ne dicegiz

ahhh ulan beee play off u 2 sirayla kacirdik deriz teselli olarak  :D :D :D :D

europe_55

Yenelim ve ligi en azindan galibiyetle bitirelim...

Hacettepe kalsin, rize ya da mersin düssün...

kuzey55

bu arada yine face de ordululun biri atkımızı ayağının altına almış taktıktan sonra.ne oluyo bu ibnelere.orduyu yenip ligi iki kardeşin üstünde bitirelim...hatta rize düşsün dicem ama kocaeli yenemez.

celebi

yeneriziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiizzzzzzzzzzzzzzzzzzzz yensekte yenilsekte sanki çok şey olacak ya  :D

AntZ

Yine bol gollü ve tek farklı bir galibiyet alırız. Akyol'um Ercan Taner'im yine bol bol goooooooollll diye bağırır.  :)

55erhan55

son hafta fikstürde keşke rize ile içerde oynasaydık bak sen o zaman curcunaya

Sioux

Serkan

Umarım bu maçta Ordu kardeşimizdir falan filan muhabbeti olmaz kimsede...

kuzey55

adamlar her fırsatta atkılarımızı yakıyo ayak altına alıyo hala ne kardeşliği...fidangirl lere koymak farz oldu bize.

babasamsunlu

Alıntı yapılan: kuzey55 - 03 Mayıs 2010, 16:22:15
adamlar her fırsatta atkılarımızı yakıyo ayak altına alıyo hala ne kardeşliği...fidangirl lere koymak farz oldu bize.

Hayır kardeşim çok yalnışsın ve kabasın..Lütfen..Mormenekşeleri koklamak lazım..Mormenekşeler bir çiçektir..Çiçekleri sulamak lazım  :D :D :D :D :D :D :D :D

Jnr.Serkan

Kardeşlerimizi en güzel şekilde ağırlamak boynumuzun borcu   :-* :-* :-*

LisandroLopez

Fidangör değilde , Rize'lilerin Formamızı yaktığına üzülerek şahit oldum.. İnşallah Rize düşer beter olsun köpekler..

babasamsunlu

Alıntı yapılan: LisandroLopez - 03 Mayıs 2010, 16:39:14
Fidangör değilde , Rize'lilerin Formamızı yaktığına üzülerek şahit oldum.. İnşallah Rize düşer beter olsun köpekler..

İkisi beraber yaktılar zaten...RizespOrdu  diye bir oluşum ile...

gurbetçi55

03 Mayıs 2010, 16:50:27 #28 Son düzenlenme: 03 Mayıs 2010, 19:55:57 samsuni
atkıyı yaktınız bize laf attınız acımayız ordu

Burak

bence hacettepe düşmeli öncelikler ya da miy rize düşmemeli ben taraftarı ve futbol kültürü olan şehirlerin üst liglerde olması taraftarıyım en azından miy den daha köklü . ibb ankaraspor g.antep bld gibi saçma takımlardan nefret ediyorum insanların egolarını tatmin etmek için kurdukları saçma takımlar taraftarsız takımmı olur!