Bank Asya 1.Lig 23. Hafta / Samsunspor'umuz - Hacettepe: 4-1

Başlatan Tufan, 14 Şubat 2010, 17:17:43

« önceki - sonraki »

Pergani 55

mutlak surette kazanmamız gereken bir maç alt sıradan kırtulmak adına önemli. zaten hacettepede alttan kurtulmak isteyecektir o yüzden önemi bir kat daha artıyor

kaptan 55

hedefe ulaşmak anlamında artık bizim için her maç final rakip hacettepe olmuş konya olmuş bu saatten sonra fark etmez.takım oturdu şiir gibi top oynuyoruz hacettepe de bizim gibi genç,çok koşan,disiplinli bir takım erken gol bulabilirsek yine fark olur hacettepenin bize gol atacağına inanmıyorum 1 puan için savaşacaklar atabilirlerse şampiyonlar zaten.

4&4 SAMSUNSPOR

ali ihsan

Defansımız oturdu,sadece Orhan aksıyor.Kalecimiz çok iyi.Orta sahamızda oldukça formda.Tek sıkıntı hücumda organize olamamamız.Kocaeli maçındaki ilk organize atağımız gol oldu zaten.Final paslarında yanlış tercihler,zamanında atılmayan paslar ve  acele tercihler bir çok atağımızın olgunlaşmasını engelliyor.Hücum hattımızdaki isimlerin bir kısmı yeni,bir arada oynadıkça,taktik çalışmalarla bu sıkıntı giderilecektir ama zamana ihtiyaç duyulduğu çok açık.
Bu nedenle Hacettepe maçında organize olabilir ve bulduğumuzu atarsak maçı kazanırız.Bu olumsuzluklara rağmen ciddi sayıda gol pozisyonu üretmemiz en büyük artımız.Birde ileri uçta uyum yakalarsak gelene gidene 4 atar bu takım ...

King Of The North

Güzel olan bizde artık herkes gol atıyor,Hacettepe'nin fazla direnebileceğini sanmıyorum ama gene de oynanmadan maç kazanılmıyor.

KareAs55

beşnumara

çok enteresan bir maç olacağını düşünüyorum. ya son dakikalarda atacağımız golle kazanırız ya da fark atarız

alperen

beşnumara

alperen

beşnumara

alperen

Oflu

Alıntı yapılan: 35ama55 - 15 Şubat 2010, 11:59:04
Pis maç Hacettepe maçı. Adamlarda seyirci baskısı ve hedef yok, küme düşseler neden düştünüz diyecek 1 tane adam yok.

Son haftalarda hep psikolojik olarak bitik takımlarla oynadık. Mersin dağılmıştı, Rize karışıktı, Kocaeli stresliydi. Biz daha rahattık ve 3 maçta 9 yaptık. Ama bu sefer karşımızda Hacettepe gibi rahat bir takım var, şimdi stres altında olacak olan biziz.

Mert abi bu kadar kötüleme bizi. Son bir kac mactir iyi top oynuyoruz. Eminimki bu hava Hacettepe macindada devam edecektir. Son zamanlardaki gelismeler cok sevindirici. Futbolcularin rehavete girmeyeceklerini düsünüyorum, Kalpar hoca buna izin vermez cünkü

Mustee13

İlk 11 imiz kesinleşti. İskelet kadro kuruldu.

Kenarda Hakan Koçarslan, Caner Çolak, İlhan Ummak, Kenan Yelek, Yücel Ömür Ejder (Kaptan) var.

Takım içinde birlik ve bütünlük var.

Sakat olan Can Arslantaş var.

Kadro dışı Sercan Temizyürek, Hakan Akman var.

Hüseyin Kalpar harikalar yaratıyor.

Kazanan takım bozulmazsa 3-0 alırız.

Savaş bu maçta patlama yapar...

**KaR6**

en az kocaeli maçı kadar kritik bir maç bu.. biz 11.yiz 26 puanımız var, onlar 16. 23 puanları var..
bu maçı kaybedersek geçen 3 haftanın bi anlamı kalmaz yine dibe çökeriz.. o yüzden sakin bir oyunla ve en önemlisi akıllı bir oyunla sonuca gitmeliyiz.. bu maç fırsatları kaçırma gibi bir lüksümüz olmamalı..

King1965

mac skoru 5-0 samsunn        !!! SUPERLIGE CIKCAZ