Bank Asya 1.Lig 23. Hafta / Samsunspor'umuz - Hacettepe: 4-1

Başlatan Tufan, 14 Şubat 2010, 17:17:43

« önceki - sonraki »

SSBiz Gençlik

En az 3 gol bekliyorum. Uzun bir zamandan beri ilk defa üst üste 3 maç aldık... Hedefimiz üst üste 4 maç...

ramcQ_55

dönüşü olmayan bi yola girdik kazasız belasız yolu zirvede bitiririz inşallahi

SmSnLee

Hacettepeyi yendiğimiz takdirde 4 maçlık bir seri yakalamış oluyoruz.

Değinmek istediğim nokta;Bank Asya 1.Ligde elde edilen bu tip serilerin sonu her zaman iyi olmuştur.Güncelden örnek vermek gerekirse;Buca'nın ve Giresun'un yaptığı patlamalar ortada.Demem o ki her maç final.Her maç seriyi devam ettirmek,şehrin desteğini almak için bir fırsat.Başta Teknik Direktörümüz olmak üzere herkes bunun bilincinde.Allah'a Şükür  vefakar da bir taraftarımız var.Maddi sorunlarda gündemizden düştü.Eee daha ne olsun.

SmSnLee

Bu arada konu biraz sapacak fakat benim avatar resmini kim koydu?En azından ben koymadım.Site yönetimi yapabiliyor mu bu tarz değişikleri?

doðan

iki elim kanda olsa tründeyim ;
bu seride muhteşem bir trübün bekliyorum açıkcası
herkes gelmeli herkes heyecanını taşımalı stada
sonrasımı malum bu maçıda alıcaz başka yolu yok....

ankarta 55

Alıntı yapılan: 35ama55 - 14 Şubat 2010, 19:38:12
Pis maç dikkat etmek lazım, rehavete kapılmamak lazım.
çok haklısın ama taraftar ittirip arkdan 1 0 alçaz bu maçı içimden gecen bu

celebi

ben de aynı şekilde düşünüyorum ama hala 4 te 4 yapacağımızı düşünüyorum zorda olsa

Forvetim

hacettepe çok çekinerek gelecek ve temkinli oynayacak saldıracağımızı onları hapsedeceğimizi biliyorlar savunmada açık vermemizi bekleyecek kontra arayıp gol bulabilirlerse üstüne yatmayı hedefleyecekler. savunma çok sağlam olmalı hata yok presle bunaltıp sahalarından çıkartmamalı ve golu bulmalıyız. devamında kocaeli tarifesi olur inşallah

doðan

ankara da nasıl yenildiysek cevaben yeneceğiz;
defans son zamanların en iyi hali forvetin arkası dediğimzi alandda iki hızlı adamımız turgut ve abdülaziz işi bitirir , trübün şov yaparız ....

KareAs55

Bilet bulmak isteyenler maça 1.5 2 saat kala gelsinler rahat rahat almak için :) ;D

eLLis

Alıntı yapılan: Samsunlu5595 - 14 Şubat 2010, 21:17:58
Bilet bulmak isteyenler maça 1.5 2 saat kala gelsinler rahat rahat almak için :) ;D
Hangi 1.5 2 :D

jean

primde aldilar oyuncularin morali yerinde iki yildan beri ilk defa 3 mac aldik ust uste bu maci kesinlikle almaliyiz havamiz bozulmasin ins yeneriz

CurvaSudSamsunspor

Atkısız kimse maça gelmesin üstümüze kırmızı-beyaz kıyafetler giyelim...

55erhan55

artık herkes bu takıma güveniyor yensekde yenilsekte takım bank asyanın üzerinde bir futbol oynuyor şuan bu futbolu 50 puanı olan karabük bile oynayamıyor bunda en çok pay tabiki Hüseyin hocanın takımı resmen diriltti bank asyaya düştüğümüzden beri bu kadar diri değildik bundan sonra artık maçları kazanmak için değil dört beş gol atmak için çıkarız gibime geliyor.
ALLAH NAZARDAN SAKLASIN

SCAPULA

katılıyorum çok ters maç bu maç...hacettepe ne oynadığı ne yaptığı belli değil.... bu maç 4lü serinin final maçı çünkü rakiplerimizle oynuyoruz 6 puanlık maçlar bunlar mersinden 3 aldık körfezden 3 aldık rizeden 3 aldık htepedende 3 almamız lazım dediğim gibi hermaç 6 puan bizim için. sonra takım olarak yeni bir seri başlayack. bolu çok zor maç boluda yukarda potaya girdi bu maç zor maç.2 maç burda oynicaz adana ve buca artık samsundan çıkış olmadığını ilan etmemiz lazım.... buhafta 29 puan yapmamız lazım...rahat nefes alalım bolu öncesi...