Bank Asya 1.Lig 25.Hafta | Samsunspor'umuz - Boluspor

Başlatan MeL_55, 01 Mart 2009, 16:08:22

« önceki - sonraki »

GençKozluklu

Daha dün idmanı terkeden bir oyuncuyu hem kadroya alan üstelik en kritik anda penaltı atmasına izin veren Ercüment hocayıda tebrik ediyourm. Böyle hocaya böyle futbolcu.

Ayıptır hocam. Sizin bir duruşunuz olmayabilir ama SAMSUNSPOR taraftarının duruşu var. Böyle oyuncuları ne pahasına olrusa olsun oynatmayacaksın. hadi oynattın o penaltıyı atacak yok muydu başka oyuncu.

Futbolcular üzerindeki otoriteniz SIFIR. Sizin bir otoriteniz olsa bir futbolcu böyle lakayıt penaltı atamazdı.

Yazıklar olsun hepinize. Oraya gelen taraftara hiç mi saygınız yok. Ondan sonra takıma sahip çıkılmıyor diyorsunuz.

Taraftar galibiyet istiyor, mücadele istiyor, efendilik bekliyor. Cin olmadan çarpan futbolcu sitemiyor.

bluegreen55

Alıntı yapılan: bluegreen55 - 08 Mart 2009, 14:47:38
HHer yönden bir negatif hava esiyor inşallah sonu kötü olmaz.
Bizler ümitsiziz taraftarlar doldurmamış stadı. Burdaki arkadaşlar maça davet posterlerini şehrin dört bir yanına asmadılar.
Yönetimimn niyeti ve isteği yok.
Futbolcular birbirine giriyo.
Her yönden bir isteksizlik var.
Bolulu hoca büyümü yaptı noldu bize...

Maç başlayınca yorumlara ve esen havaya bakarak yukardaki yorumu yapmışım 5 dakka sonrada gol yemişiz. Futbolcular biz yönetim herkes büyü yapılmış gibi kötü sonuca şartlanmıştık. Ve öyle oldu.

şimşek_55

1)Yonetımın dagıttıgını ıddıa  ettıgı prımler yalan...
2) STSO dan  gelecek   500.000  tl yalan..
3) Onumuzdekı hafta secım var yonetım yalan..

Boyle br ortamda  futbolcu arkadas   ıdmanı  terketmıs  dogrudur.Terkeder  . Hocanında pek bır yaptırımı olmaz  cunku ortada yonetım yok.Hocanın hatası  yokmudur evet  vardır.Ama bu takımdakı en yeteneklı oyunce SERCAN guvenmıs penaltıyı attırmıstır. Ama guvenı bosa cıkmıstır. Tamam o hatalı bu hatalı su hatalı. Pekı ne olacak?? Herkez  bıraksın gıtsın bu takımı  taraftarmı cıkıp oynayacak. Samsunspor  lıgdekı en kuvvetlı ve flas  bır takımla oynamıs ve kaybetmıstır.MAlzeme  bu kımse    sapkadan  tavsan cıkmasını   beklemesın derım. Onumuze  bakıp lıgden dusmeyelım yeter.

mahserxxx

olum sercan sen cin olmadan adam mı çarpmaya çalışıyosun lan..akıllı ol

kumköylü ahmet

arkadaslar geri kalan maclarimizda yorum yapmamayi uygun gördüm.
bunun tek sebebi ligde neicin varoldugumuzu bile bilmiyoruz ve hedefi olmayan bir takim icin yorum yapilmaz gibi geliyor bana.

seneye maclarimizda yorumlara devam ederim egerki yasarsak bu samsun beni maf etti yedi tükettiyaaa.ligden dusmeyiz kimse korkmasin...

yaziklar olsun bu takimi buralara kadar getirenlere.soyle bir etrafina bakmak zorunda degillermi bu futbolcular nekadar sevildiklerine bakarak o formanin hakkini busene kimse vermedi aldiklari paralar yanlarina kar oldu...

sercan bey antramni terk ediyo geri geliyo maca aliniyor ve penalti atiyor..
simdi sorarim ercument beye sen degilmiydin daha dunekadar serkan aykutu kadro disi birakan kendisi gelmedi antramana diyen peki sercanda aynisini yapiyo bu neden kadroda?

herkez kafasina gore hareket ederse sonucuda budur önce Disiplin....

sevgiler saygilar

never.55

dünyanın en iyi futbolcuları penaltı kaçırır.ancak topa sen adam gibi vur kaleci çıkarsın direkden dönsün.kimsenın bişe söyliceğini sanmıyorum.ancaaaakk sen laubalı ve şımarık bi şekılde diplersen artıslık olsun diye herkes sana yüklenir.keşke burhan atsaydı iyi atıyodu..sercanı da bu takıma ilah yapanlara seslenıyorum.herkesın cezası verılsın kımse cezasız kalmasın

şimşek_55

Pekı su var herkez  elını vıcdanına koysun .Sercan o penaltıyı atıpta  samsunspor bu macı kazansaydı aynısını  yazacakmıydık arkadaslar???

Recep

Alıntı yapılan: şimşek_55 - 08 Mart 2009, 18:42:59
1)Yonetımın dagıttıgını ıddıa  ettıgı prımler yalan...
2) STSO dan  gelecek   500.000  tl yalan..
3) Onumuzdekı hafta secım var yonetım yalan..

Boyle br ortamda  futbolcu arkadas   ıdmanı  terketmıs  dogrudur.Terkeder  . Hocanında pek bır yaptırımı olmaz  cunku ortada yonetım yok.Hocanın hatası  yokmudur evet  vardır.Ama bu takımdakı en yeteneklı oyunce SERCAN guvenmıs penaltıyı attırmıstır. Ama guvenı bosa cıkmıstır. Tamam o hatalı bu hatalı su hatalı. Pekı ne olacak?? Herkez  bıraksın gıtsın bu takımı  taraftarmı cıkıp oynayacak. Samsunspor  lıgdekı en kuvvetlı ve flas  bır takımla oynamıs ve kaybetmıstır.MAlzeme  bu kımse    sapkadan  tavsan cıkmasını   beklemesın derım. Onumuze  bakıp lıgden dusmeyelım yeter.
sen merak etme bu taraftar bu fotbolculardan iyi oynar bu teknik direktörden daha iyi hakimiyet sağlar takımda buralara gelipte dayını amcanı yeğenlerini savunacam diye uğraşma
Sen gitde senin o avukatlığını yaptığın müsvetteler gelipte kendilerini savunsunlar

Kaya

Alıntı yapılan: şimşek_55 - 08 Mart 2009, 18:51:13
Pekı su var herkez  elını vıcdanına koysun .Sercan o penaltıyı atıpta  samsunspor bu macı kazansaydı aynısını  yazacakmıydık arkadaslar???

üffffff yoruma bak şimdi bizmi sercan ın bi yerlerini kaldırıyoruz yani bırakın bu tarz şeyleri atytsadı etseydi bu taraftar gerekeni fazlasıyla yaptı omuzlarda taşıdı bu isimleri onlar ne yaptı dalga geçer gibi idman terk etti laubali penaltı attı..

benim için sercan bu maçta 3 golde atsaydı aynı sercan hiç değişmez

edmontdante

08 Mart 2009, 18:57:23 #669 Son düzenlenme: 08 Mart 2009, 18:59:18 edmontdante

Evet haklısın Sercan Efendi o penaltıyı gol yapacaktı ve takım maçı kazanacaktı .Karı gibi kıvırtmayacaktı.İşini yapacaktı adam gibi topun başına gelip adam gibi vuruşla gol yapacaktı.Ama adam kafaya koymuş bunu yapacağını.

gozgoz yýlmaz

Bu nasıl bir mantıktır birader?
Sercan'ın penaltı kaçırması değil sorun, anlamıyor musun? Sanki maç 5-0 da artistlik yapıyorsun. Bunun adı terbiyesizliktir, tribündeki taraftarla, rakip kaleciyle, takım arkadaşlarınla dalga geçmektir. Ayrıca penaltıyı kesinlikle Burhan atmalıydı.

Penaltı kaçırmak var, laubalilik yapmak var. Sercan ikincisi yaptı!

GençKozluklu

Dikkat ederseniz kimse penaltı kaçırmasına bir şey demiyor. Adam gibi penaltı atışı kullanmaması, laubali davranmasına veryansın ediliyor. Adam gibi oynayıp ta hata yapan futbolcualra kimsenin bir şey dediği yok.

Adam hem idmanı terk edecek hem de ertesi gün kritik zamanda çıkıp penaltı kullanacak. Penaltıyı da bir tarafları kalkmış bir şekilde laubali bir şekilde kullanacak.

Ercüment hocaya bu lauabli hareket kapak olmuştur umarım. Bu tutumuyla futbolcualr üzerinde hiçbir ototritesi olamaz. Disiplinsizlik nedeniyle oynatmasaydı kimse bir şey demez, takdir edilirdi.

Hem oynattı hem de en kritik anda görev verdi. Bu futbolcualrı hiç tanımadığını gösteriyor.

Ercüment hoca sana çok güveniyordum ancak bugün böyle bir oyuncuyu oynatman ve penaltı atışını ona vermenei doğrusu çok yanlış buldum.

şimşek_55

Bu tıp sıkıntılar olur.Taraftarın  beklentısı ıle   yonetımın  beklentısı farklı olunca sıkıntı olur. Insallah bu tıp sıkıntılar atlatılır

Kaya

Alıntı yapılan: şimşek_55 - 08 Mart 2009, 19:01:31
Bu tıp sıkıntılar olur.Taraftarın  beklentısı ıle   yonetımın  beklentısı farklı olunca sıkıntı olur. Insallah bu tıp sıkıntılar atlatılır

benim anlamadığım 3.kişi gibi konuşman sen de bizim içimzden biri değilmisin yoksa ne demek sercan böyle yapsa ya da taraftar yönetim beklentisi çözemiyorum bu yorumları ya da çok sinirliyim  anlayamıyorum

şimşek_55

Arkadaslarım  su konuda haklısınız Sercan luabalı bır oyuncu .Yaptıkları harekette bu sekılde. Mızac olarak  laubalı.Pesınde bırkac kulup oldugu soylenıyor  ve kanımca kendısı samsunspordakı mısyonunu tamamlamıs.Oyuncu olarak  trıbunlerınde  umurunda oldugunu  zannetmıyorum.Zaten onumuzdekı sene  baska takımda  goruruz kendısını  buyuk ıhtımal.Hocada  hatalı olabılır  ,dogrular  hıcbır sekılde ortbas edılemez zaten.