Bank Asya 1.Lig 25.Hafta | Samsunspor'umuz - Boluspor

Başlatan MeL_55, 01 Mart 2009, 16:08:22

« önceki - sonraki »

ILUVATAR

abi valla doveceksin boyleleri deli olmamak elde degil ya  >:( ya nasil olur canini vermezsin o takim icin samsunspor icin...lanet olsun . futbol sehitlerimizin kemikleri sizlar valla benim icim sizliyorsa.. yazik cok yazik :( bi icerdeki maclarda kanser olmuyorduk sonuc acisindan bu da basladi helal dogrusu...

EN BUYUK TARAFTAR!FUTBOLCULAR SAHTEKAR

europe_55

Bundan sonra Play-Off degil düsmemek icin oynayacagiz...
Bu futbolcularla Lig´de kalirsak basaridir...

Cagdas Ünver

08 Mart 2009, 16:31:04 #602 Son düzenlenme: 08 Mart 2009, 16:33:30 Cagdas Ünver
Bak sen su ise .... Küfür eden arkadaslara sevgilerle .... Bundan sonra dediklerini iki kere düsünürler artik....

bluegreen55

6 rizeye vercez
6 boluya verdik
6 giresuna verdik
3 orduya verdik
4 karabüğe vercez

Karadenizde gemimizi batırdık yani

Gaziosmanpaşalı3455

adam olsunlar baş üstünde yerleri var lakin şerefsiliklerine asla tahmulumuz yok

AntZ

Yıldız adayı gözüyle baktığımız admlara bakın, Sefa - Sercan. Bunlardan yıldız olursa vay Türk futbolunun haline. Başka ne yazacaksınki, hafta boyunca bu maçı düşün bir sürü insan emek versin, yönetiminden teknik ekibine, taraftarından futbolcusuna kadar biz hala ciğeri beş para etmez adamlardan yıldız çıkarmaya çalışalım yazarken sinirden ellerim titriyor yeter artık ya

**KaR6**

penaltıda guya topun dibine gircekmiş sercan efendi.. palenka nın baslattıgı totti nin meshur ettiği zidane in devam ettirdiği penaltı stili.. o kadar kotu vurmus ki, kaleci yatmıs kalkmıs havada yakalamıs topu.. ne diyeyim ben şimdi..

Gaziosmanpaşalı3455

sakin olalım diyorum nasıl olalım bu şerefsizler hafta içi hiçbişe olmamış gibi sevgilileriyle manitalarıyla cafelerde gezecekler kahve köşelerinde okeyin belini kıracaklar pişkin pişkin ortalıkta embesil gibi dolanacaklar.olan gene bize olacak enaz stresle bu haftayı gecirelim arkadaşlar..

kumköylü ahmet

samsunspor icin 2009 sezonu kapanmisdir bir sene daha bekle simdi isin yoksa adi hayvanlar

55Bafra55

En kötü ihtimal 1 puan diyorduk dün akşam konuşurken. Vallahi sürpriz oldu benim için.Boluspor da tam deplasman takımı sani.Rize ,güngören,karabük vs..Hepsini deplasmanda yendiler.Boluspor'a tebrikler.
Ama artık Samsunspor'un bazı şeyleri iyi düşünmesi lazım.Tehlikeli yerdeyiz.
OFFF OFFF...

erkan55

Alıntı yapılan: **KaR6** - 08 Mart 2009, 16:36:49
penaltıda guya topun dibine gircekmiş sercan efendi.. palenka nın baslattıgı totti nin meshur ettiği zidane in devam ettirdiği penaltı stili.. o kadar kotu vurmus ki, kaleci yatmıs kalkmıs havada yakalamıs topu.. ne diyeyim ben şimdi..

eger gercekten böyle bir vurus denediyse.............. >:(

AntZ

08 Mart 2009, 16:41:34 #611 Son düzenlenme: 08 Mart 2009, 16:46:41 Ant55
Alıntı yapılan: kumköylü ahmet - 08 Mart 2009, 16:40:23
samsunspor icin 2009 sezonu kapanmisdir bir sene daha bekle simdi isin yoksa adi hayvanlar

İnşallah dediğin gibi olurda korkulu rüya görmeyiz

Gaziosmanpaşalı kardeş bende sakin olalım diyorum ama valla olmuyo birazda takım için çalış arkadaş yıldız demek artık hareket çekmek rövaşatadan sansaysonel gol atmak değil takımıza faydalı olursun bunları ekstra yaparsın sürekliliğin olur o zaman ayrılırsın diğerlerinden tamam yeteneğine söylenecek birşey yok ama kolay yoldan köşeyi dönme peşinde takımı düşündüğü yok. Onu hoşgör aman bu genç sahip çıkalım, aman paralarını zamanında alsınlar moralleri yerinde olsun... Şu taraftara acımıyorsanız kendi takım arkadaşlarınızın emeğine, size para bulmak için gecesini gündüzüne katan yönetimin emeklerine acıyın biraz ya

Kadir ÇELEBİ

Alıntı yapılan: Cagdas Ünver - 08 Mart 2009, 16:31:04
Bak sen su ise .... Küfür eden arkadaslara sevgilerle .... Bundan sonra dediklerini iki kere düsünürler artik....

Burada bir yanlışlık var sanırım Küfür bazında değerlendiriyorsan ona bişey demem..
Takımı düşme potasına sokan kişilere göre nedeni sorumlusu farklı olabilir gerçekci olan bu takım düşme potasında olmuş olması burada öfkesine duygularına yenik düşüpte bir takım söylemler içersine girilmesi normaldir. takım yada bireysel olarak beğenilenler zaman zaman haklarını almıştır haftaya rize deplasmanında bu futbolcular muhteşem mucadele edip macı kazansa kufur eden arkadaşlar övünse bu durumla hop dur sen geçen hafta böyle dedinmi olacak ? genel olarak düşünülmesi gereken birşey yok kısacası küfür etmedim edebilirdim senin yazdıklarını kabul etmem mumkun değil...

Gaziosmanpaşalı3455

Alıntı yapılan: SamsunSpor_34 - 08 Mart 2009, 16:44:11
Burada bir yanlışlık var sanırım Küfür bazında değerlendiriyorsan ona bişey demem..
Takımı düşme potasına sokan kişilere göre nedeni sorumlusu farklı olabilir gerçekci olan bu takım düşme potasında olmuş olması burada öfkesine duygularına yenik düşüpte bir takım söylemler içersine girilmesi normaldir. takım yada bireysel olarak beğenilenler zaman zaman haklarını almıştır haftaya rize deplasmanında bu futbolcular muhteşem mucadele edip macı kazansa kufur eden arkadaşlar övünse bu durumla hop dur sen geçen hafta böyle dedinmi olacak ? genel olarak düşünülmesi gereken birşey yok kısacası küfür etmedim edebilirdim senin yazdıklarını kabul etmem mumkun değil...
azına salı kaale alma en düzgün cevabı verdin gerisi boş.tabiki burada insan streslerini atacaklar.yoksa catlasınlarmı.???????

Cagdas Ünver

08 Mart 2009, 16:53:47 #614 Son düzenlenme: 08 Mart 2009, 16:55:30 Cagdas Ünver
Alıntı yapılan: SamsunSpor_34 - 08 Mart 2009, 16:44:11

Sözüm sana degildi güzel kardesim , gecenlerde bu mac öncesi bazi tatsizliklar olmustuda forumda.
Mac sonrasi yorumlarla yada senin tepkinle ilgisi yok.Onlara bende katiliyorum.
Cefa ceken yine biz olduk.Bundan sonra düsmemeye oynariz.