Bank Asya 1.Lig 25.Hafta | Samsunspor'umuz - Boluspor

Başlatan MeL_55, 01 Mart 2009, 16:08:22

« önceki - sonraki »

beşnumara

Alıntı yapılan: celebi - 05 Mart 2009, 18:16:46
ayneeeeeeennnnnnnnnnnnn
abi  benden yaşça büyüksün kızma ama alemde tek karima kel kendimi zannediyordum. seni görünce artık böyle düşünmemeye başladım ;D

celebi

asil duruşumuz va karizmamız SAMSUNSPORLULUĞUMUZ

menteşoğlu55

Samsunspor için tehlike henüz geçmedi...

Üst ile ilgili umutlanmak istiyoruz ama alt sıralarla aramızda bir galiibiyetlik fark olduğu aklımızdan çıkmamalı...

Bu açıdan bakıldığında Boluspor karşılaşması çok önemli... Hem ilk 6 için umutlanmamızı sağlayacak hem de altla irtibatımızı koparmamıza katkısı olacak...

Orduspor yenilgisinin burukluğunu üzerimizden atmalı ve pazar günü 19 Mayıs'ta olmalıyız... Ne kadar çok güçlü tribün olursa ve ne kadar çok destek olursa bu genç oyuncuların işi kolaylaşır...

KuVaSS

alacağız bu maçı inşAllah..tabii yine en önemli etken taraftar olacak...

universite carsambalilar

08.03.2009 Pazar günü oynanacak olan Samsunspor-BOLUSPOR'umuz maçına otobüs kaldırılacaktır.

Gidiş-Geliş yol ücreti 25 YTL olarak belirlenmiştir. Kesin fiyattır. Herhangi bi indirim söz konusu değildir.

ÖZ BOLU'dan 2 otobüs kaldırılacaktır. Toplam kontenjan 92'dir.

Hareket 07.03.2009 Cumartesi gecesi 02:00'de Belediye önünden olacaktır.

Samsun deplasmanına gitmek isteyen taraftarlarımızın ismini EMNİYET KAHVESİ'ne ücretleri karşılığında yazdırması gerekmektedir...

Saygılarımızla,

universite carsambalilar

Akyol

Alıntı yapılan: universite carsambalilar - 05 Mart 2009, 21:20:34
bolu taraftari geliyomus arkadaslar
hoşgelsin sefa gelsinler bolu taraftarı bizim arkadaşlarımızı iyi karşılamışlar aynı ilgi ve alakayı göreceklerinden şüpheleri olmasın .

Akyol

arkadaşlar sitemizde bi durgunluk var hayra alamet değil canlanın lütfen pazar günü maç var topic sessiz sakin kalmış

YaşarDoğu

fırtına öncesi sessizlik akyol :) ;)
mactan sonra gör sen bu topici

Akyol

inşallah abi ama sağlam bi fırtına olsun sigara içenlerin sigaraları sönsün o derece :) çok rahatsız oluyoruz maçta :P
birde arkadaşlar duymuşsunuzdur bolulu hocayı bizlerde yarın cuma namazında takımımız içinde dua edelim.Allah şimdiden dualarımızı kabül eder inşallah.

Clint_Eastwood

Orduyu yenseydik şimdi bu topiç uçmuştu...  :-[

HoliganSamSunLu

evimizde çok iyiyiz bence bu maçıda alacağız ama önemli olan deplasmandada kazanabilmek

pitbul055

Sony

Alıntı yapılan: pitbul055 - 06 Mart 2009, 09:58:21
yazık olacak boluya

manisayı yenipte ordu ya yenildiysek ben bu lafı diyemiyorum...keşke yenseydik orduyu o zaman bu maçın havası daha değişik olacaktı....

guvener55

bu hafta her türlü galibiz.bolu beyinin havasını almanın zamanı geldi.saldır samsunum