Bank Asya 1.Lig 24 Hafta l Orduspor 2 - 1 Samsunspor'umuz

Başlatan Tribün_ali, 21 Şubat 2009, 19:43:19

« önceki - sonraki »

Cagdas Ünver

Maci TV verecek mi ? Bilgilendirirseniz sevinirim.

55.hakan

berusa55

Hasan cezalı değil... Evet; maç D Spor'da saat 13'te canlı yayında...

55.hakan

Alıntı yapılan: Cagdas Ünver - 28 Şubat 2009, 14:10:02
Maci TV verecek mi ? Bilgilendirirseniz sevinirim.
vericek d spor maçı canlı ve heyecanlı... ;)

Yalnızca BİZ

55.hakan

Yönetim krizi çözdü
Samsunspor Yönetim Kurulu Üyesi Tahsin Kosif, yoğun arayışlar sonrasında futbolculara 1 maçlık prim ödemesi yapıldığını söyledi.Kırmızı-Beyazlı takımın yöneticileri,hafta başından bu yana sürdürdükleri maddi kaynak arayışlarını dün akşam saatlerinde noktaladılar. Yönetim Kurulu Üyesi Tahsin Kosif, "Yönetim kurulu olarak kulübe maddi kaynak bulmak ve futbolcularımıza ödeme yapabilmek için hafta başından bu yana yoğun bir şekilde çalışıyorduk. Çabalarımız (dün) akşam saatlerinde sonuç verdi ve futbolcularımıza 1 maçlık prim ödemesi yatık. Ayrıca personelimize de avans niteliğinde bir ödeme yaptık" dedi.

bu iyi oldu işte takım moralli çıkacak maça

kaynak:http://www.habergazetesi.com.tr/habergoster.asp?kimlik=23204

celebi

55.hakan

Prim dopingi

Günlerdir para araşıyı içerisinde olan Samsunspor'da sevindirici gelişme dün akşam saatlerinde yaşandı.
Para konusunu çözmek için yoğun çaba sarfeden Kırmızı-Beyazlı yönetim, Orduspor maçı öncesi futbolculara bir maçlık primlerini verirken, personele de bir aylık maaşlarını ödedi

MORALLERİ YÜKSELTTİ

Samsunspor'da sevindirici gelişme. Hafta başından itibaren kaynak arayışı içerisinde olan ve adeta gecesini gündüzüne katan Kırmızı-Beyazlı yönetim, para konusunu dün akşam saatlerinde çözüme kavuşturdu. Yönetim, futbolculara bir maçlık primlerini öderken, personele de bir aylık maaş ödemesi yaptı. Kritik Orduspor maçı öncesinde futbolculara yapılan prim dopingi Kırmızı-Beyazlı ekipte morallerin yükselmesine neden oldu. Emre İSHAK

kaynak:http://www.dengegazetesi.com.tr/news_detail.php?id=19880

harbisamsunsporlu5517

cok şukur primlerde ödenmiş allahın izniyle mac bizimdir

MeL_55

AlıntıTaraftara Sadece 450 bilet

Pazar günü oynanacak olan Orduspor maçında Samsunspqorlu taraftarlara 450 kişilik kontenjan ayrıldı.

KURAL BÖYLE
Orduspor kulübü, Samsunspor taraftarlarına sadece 450 kişilik yer ayırdı. Kulüp yetkilileri, stadyumlarının 9 bin seyirci kapasiteli olduğunu belirterek," Kural gereği misafier takıma yüzde 5 lik bir yer ayırıyoruz. Bu da 450 kişi demek. Samsun'dan gelecek taraftarların buna uymalarını bekliyoruz. Çünkü bizim taraftarımızda maçlarımıza çok yoğun bir ilgi gösteriyor. Yapacak birşeyimiz yok. dediler.

YARDIM BEKLİYORUZ
Öte yandan Samsunsporlu taraftarların Orduspor maçına büyük ilgi gösterdiği öğrenildi. Dernekler taraftarlarını bu maça götürmek için otobüs ayarlıyorlar. Misafir takımlara yüzde 5 lik kontenjan ayrılması konusunu da iyi bildiklerini belirten gurup liderleri,"Bütün deplasmanlarda bu kural uygulanıyor. Ancak biraz esnek davranılması gerikir. Orduspor yetkililerinden bu konuda yardım bekliyoruz" dediler.

yaman55

eeeeeeee nolcak şimdi gerçi iki senedir gidiyom orduya dışarda kalmadık yine kalmayız inşallah

kuzey55

kapasiteleri 11.024... zaten köy stadı gibi stadları var bir de taraftara eziyet cektirmezlermi..şu ordu,güngören,giresun,karabük gibi takımların bu ligde yeri yok.

yaman55

lig a daki ilk senemizde  600-700 kişi vardık

yaman55

kuzey55

Alıntı yapılan: yaman55 - 28 Şubat 2009, 16:10:56
stada giremezsek vay o şehrin haline  >:(

bunu göze almışlardır umarım.korku bastı bunları şimdiden.