Bank Asya 1.Lig 24 Hafta l Orduspor 2 - 1 Samsunspor'umuz

Başlatan Tribün_ali, 21 Şubat 2009, 19:43:19

« önceki - sonraki »

Sercan

samsunmania

Çok zor bir karşılaşma daha oynayacağız. Ordunun hücum gücü iyi olduğu kadar savunması pek iç açıcı değil. İçeride de çok zor maç kazanıyorlar. Çok agresifbir takım ve özllikle kendi sahalarında çok kırmızı kart yiyiyorlar. Sakin oynayıp kontraya iyi çıkarsak ağır Ordu defansını çok bunaltırız gibime geliyor. O yüzden bu maçtan umutluyum.

HoliganSamSunLu

bu gün ordunun yenilmesi dahada zorlaştırdı maçı şu deplasmanda galip gelememe sorunumuzu özebilsek inşallah ordu maçı başlangıç olur zor bir maç önce puan sonra galibiyet diyorum

5BrK5

yaw yine son dakikada yemeyelimde   zaten deplasmanda kazansak kim tutar bizi. .

pitbul055

Alıntı yapılan: yaman55 - 22 Şubat 2009, 17:47:52
inşallah ordu kalearkasını ful dolduracaz bekle ordu kocan geliyo
:P :P :P :P ;D yazık olacak orduya. 18+

red_white

disiplini bırakmadan çıkmalıyız maça kadroları fena değil ama yenmememiz için herhangi bir neden yok

kadifekaleli

Bir deplasman galibiyeti istiyoruz yeter. Bu ordu'yu da 3 yıldıryenelim artık, biz ordu yollarındayız Cumartesi günü pazar olsa daha kalabalık olurmuydu acaba

celebi

Alıntı yapılan: kadifekaleli - 23 Şubat 2009, 10:10:52
Bir deplasman galibiyeti istiyoruz yeter. Bu ordu'yu da 3 yıldıryenelim artık, biz ordu yollarındayız Cumartesi günü pazar olsa daha kalabalık olurmuydu acaba

maç zaten pazar günü. yoksa ben mi yanlış anladım demek istediğini

kaptan 55

Binlerce kişiyle akın edeceğiz orduya ve geçen sene SAMSUN kümeyenin hesabını soracağız tipi ve kar nedeniyle 3,4 otobüs gidebildiğimiz orduya bu kez binler akacak ve bu kez deplasman fobimizi kıracağız çünkü play off yolunda artık hermaç final bekle ordu taraftar gör

pitbul055

Alıntı yapılan: kadifekaleli - 23 Şubat 2009, 10:10:52
kardeşim zaten maç pazar 13 de :P

jean

celebi

Yalnızca BİZ

Anladım da onu. O zaman celebi abi HAsan cezalı mı?

celebi

Kais