Fortis Türkiye Kupası-İst.B.Bld. 2-2 SAMSUNSPOR (Elendik)

Başlatan tuzlalı, 09 Eylül 2006, 11:32:29

« önceki - sonraki »

hasselbaink

Maalesef korktuğum oldu. Arkadaşları bu yağmur yağışa rağmen açık tribüne doldurmuşlar. Bu nasıl bir zihniyettir birader? Koca stat bomboş duruyor ve İBB taraftarı bile yok ama sen o kadar insanı yağmurda ıslatacaksın.

Ah be... Şimdi İstanbul'da olmak vardı anasını satayım!

yaman55

Amsterdamli

Alıntı yapılan: "canikli"Maalesef korktuğum oldu. Arkadaşları bu yağmur yağışa rağmen açık tribüne doldurmuşlar. Bu nasıl bir zihniyettir birader? Koca stat bomboş duruyor ve İBB taraftarı bile yok ama sen o kadar insanı yağmurda ıslatacaksın.

Adiler, rezil herifler. Turkiyede hersey beklenir kardes, bu maci naklen izleyememizden yada radyoda dinleyememizden pay cikarabilirsin.

Bu kafada insanlar oldugu surece hicbirsey ilerlemez bu memlekette, futbol hele hic.

Amsterdamli

sunbeam

Az önce soccerstand.com sitesine göre Samsun 1:0 öndeydi. Sevinmistim ama simdi onlarda düzeltti.

samsunum

sunbeam

Allah allah. Simdide mackolik Samsun 1:0 önde diyor. Gercekten kim önde yaw?

Forum yönetim mesajı: Maçı ana sayfadan aktarıyoruz.
Tribündeki arkaşlar telefonla bildiriyorlar. 1-0 yenik durumdayız.

çerkez55

bluegreen55

işten maça yetişmek için erkenden kaçtım tam otobüs duraklarına geldim felakett bir diş ağrısı başladı kafamı çatlatırcasına..

maça gidemedim.zaten yetişememişim...

allah samsunsporu bu hallerde görmemi istemiyo heralde...

bu arada ben maça gidemedim ama arkadaşı  çağırdıydım o  gitmiş

stadda 100 kişi falan varmış telefonla aradım takıma yine destek vermeye çalışıyolardı..

ama samsunsporun durumu faciaymış !!!

sunbeam

Galiba Samsun önde.Icinizde izleyebilen varmi?

bluegreen55

arkadaşı aradım istanbul öndeymiş oraya yanlış  habervermişler..

Amsterdamli

Anasayfada canli yayin var. Oradan takip edebilirsiniz!

sunbeam

Alıntı yapılan: "sunbeam"

Forum yönetim mesajı: Maçı ana sayfadan aktarıyoruz.
Tribündeki arkaşlar telefonla bildiriyorlar. 1-0 yenik durumdayız.

Sagolun. Bilmiyordum. Ama önce soccerstand ardindan mackolik bir süre Samsunu önde gösterdi. Aydinlattiginiz icin sagol.