TFF 1. LİG 14.HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz - Eskişehirspor

Başlatan orucreis, 05 Aralık 2016, 17:38:35

« önceki - sonraki »

55.hakan

Şu maçın yarısını başka maçlarda oynasaydık zaten bu durumda olmazdık.maç seçen adamlara bu skorlar müstehak.Olan bize oluyor gerçi

jean

Cok yazik oldu az becerikli olsak cevirebilirdik skoru adamlar bizden kat kat guclu vakit gecirdiler kalecileri cok hataliydi yeterîce degerlendiremedik kaldi 2 mac sonra transferleri beklliyoruz

darknESS

Oncelikle umarim su zor zamanlarinizdan biran once kurtulursunuz. Bu halde bile hala zor deplasmansiniz, bazi sehirler vardir topragina islemis mucadele Samsun zaten 1919 da bunu kanitlayip hala birakmayanlardan.

Ilk ic saha yenilginiz ama bence topcular icin iyi oldu, bugun biz yendiysek sebep sizin oyuncularin heycanindan, gerci zor duruma dusmemizde bu yuzden cunku cok hirslilardi. Bundan sonraki maclarda daha bilincli oynayacaklardir. Bir iki uyuml transferle cok rahat edersiniz.

Sehrine sahip cikan Samsun taraftarina saygilarimla

mehmet yılmaz

Bence de çok yazık oldu. Yenilgiyi hak etmedik.

Eses tarafrarını alkışlıyorum. Nasıl deplasman yapılır gösterdiler. Sayıca iyi, tezhürat iyi ve efendice.

Eses takımıysa bu maça göre yazarsam Erkan'ı çıkar, orta sıraya oynar. Alpay kötü bir hoca bence.

Çok pozisyon harcadık. Maalesef sorun belli, santrafor... Alperen yine berbattı :(

Devre arası iyi bir takım yaparsak rövanşta orada biz yeneriz.

Bizim tribun her şeye rağmen iyiydi.

Bu arada klas bir futbolcuyu ne kadar da özlemişiz. Sadece Erkan Zengin'i izlemek bile bir futbolsever olarak mutluluk vericiydi. Ama yazık oldu bugün.

Kaya

İlk yediğimiz golü stoperlere ders diye izletirler..

Ayıp fatih kılıçkaya ayıp.Ortasahaya kadar top sürüp o topu arkasında oyuncu olan Alperene bırakmak akıl alır iş değil. Hiç mi futbol bilgin yok hiç mi öğretenin olmadı stopersin oraya çıktıysan köşelere ya da uzun oynayacaksın ki top kaybı olursa geriye döne bilesin.

Müthiş oynarken tek pozisyon dahi vermemişken amatörce bir hatadan geri düştük,oyundan kopmadık iyi olan taraf hep bizdik. Bana kalsa takımda ileride oynayacak tek adam olan Burhan'ın ofeodu'yu kaçırması ile iki kere gelen takımdan iki gol yedik..

Sonrası mı ? Resmen beceriksizlik,kendine olan güvenin kaybolması 3-2 4-2 olarak sonuçlanabilecek maçta 2-1 yenildik.

Osman hocaya bu maçta tam anlamıyla güvendim. Tek hatası yanlış santrafor tercihi bunun dışında kaç senedir sadece uzun top oynamış takıma top oynattı.İkinci yarı transferlerle güzel yerde bitireceğiz inşallah.

emre

Karabudun

Bu zamana kadar hocayı eleştiren biri olarak rahatlıkla söyleyebilirim ki bu maçta rakibinden fersah fersah öndeydi Özköylü. Elindeki malzemeyi cidden iyi kullandı.

yirmiuc

Bu kadar güzel oynayıp kaybetmek çok kötü oldu.
Ama bütün futbolcuları kutlamak lazım hepsi elinden geleni yaptı.

Sol Açık

Açıkçası 2016-17 sezonundan bir Samsunspor maçı seyrediyormuş gibi değildim, takımımız sezonun en iyi oyununu oynadı. Bunda hocanın (bu sefer) dikine oyunu tercih etmesi ve özellikle Hasan Kılıç'ın hücuma verdiği destek çok belirleyiciydi.

Bence takımın en iyisi Hasan'dı. Özellikle attığı ara pasları ondan pek sık görmediğimiz şeylerdi.

özkan

Bizim üç beş kişilik kendini trübün grubu sananları kültürüyle ezen Eskişehir trübününü alkışlıyorum.Bizim gibi her gittiğin deplasmanda birbirini baho gibi pıçaklamadan,rakip trübünle ana bacı küfürlere girmedende adam gibi deplasman yapıldığını gösterdikleri için. ;)