TFF 1. LİG 14.HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz - Eskişehirspor

Başlatan orucreis, 05 Aralık 2016, 17:38:35

« önceki - sonraki »

Kaya

Eskişehiri evimizde yenersek Eskişehirli taraftarlar mı bizim taraftarımız mı daha çok şaşırır çözemedim...

''Sen kansersin,öleceksin şu kadar günün kaldı'' diye hastaya dahi söylenmeyecek  açıklamalarla 4 yeriz 5 yeriz yok sahaya çıkmayalım tarzı yorumların hiçbir farkı yok bence. Hiç kimse üstüne alınmasın hepimiz katıksız Samsunsporluyuz ancak zaten canımız yanıyor yanmış ne gerek ??

Stoper

Belki duran toptan gol bulabiliriz. Mevcut kadronun başka türlü skor değiştirme ihtimali yok. Şöyle bala şansa bir tane atıp kazansak harika olurdu..

tactician

nedendir bilmiyorum ama bu sefer ben de bir tane de olsa gol atacağımızı düşünüyorum. Yeter ki ilk golü biz yemeyelim.
Bir de hoca artık sol beke Ramazan'ı düşünüp öne Burhan'ı atmalı. sağ bek için Halil İbrahim kalsın önüne de Mehmet Çakır ile idare edeceğiz. Murat Gürbüzerol stada dahi gelmesin.

muzaffer4

Alıntı yapılan: Stoper - 07 Aralık 2016, 23:50:06
Belki duran toptan gol bulabiliriz. Mevcut kadronun başka türlü skor değiştirme ihtimali yok. Şöyle bala şansa bir tane atıp kazansak harika olurdu..

duran top derken penaltıyı kasdettiniz galiba çünkü m.sevginin kullandığı duran top= ölü top

_SoN_

taraftar çok önemli,taraftarın sayısı ve maçı ne kadar şstediği,beraberlik için bir ümit olabilir,yoksa işimiz yine mucize.

özkan

MeL_55

orucreis

jean

Yenmek  mumkun olmaz 1 puan harika olur yinede pek ihtimal vermiyorum

tactician

Motivasyon kaybı yaşadıkları aşikar hafta içi yaşanan olaylardan sonra. İnşallah umduğumuz gibi olur her şey.

brigand

Eskişehir artan ivmesiyle gelecektir. Taraftar ayısı olarak bu soğuk havalarda maksimum 2.000 kişiyi bulursak iyidir.
Şans az da olsa yanımızda olmalı bir maç. Bir puan gayet iyi şuan ki şartlarda.

celebi

Sol Açık

Kendimi Ömer Üründül gibi hissedeceğim, ama bizim takım için en iyi açıklama bu gibi geliyor:

Bizim takım gol yemezse kaybetmez!  :(

Karabudun

09 Aralık 2016, 19:10:06 #28 Son düzenlenme: 09 Aralık 2016, 22:13:03 Karabudun
Sanırım deplasman tribünü uzun zamandır olmadığı kadar dolu olacak. Maça gidip gitmeme konusunda kararsız kalan renktaşlarımız karar vermeden önce lütfen bu ihtimali de hatırlasınlar. Sayıca az kaldığımızda sahaya nüfuz edebilecek bir misafir tribün elimizdeki tek silahı da etkisiz hale getirebilir.

Stoper

500 civari Eskisehirli olacak,iyi tribün yaparlar. Bizim gruplarin durumu ortada,maratonda en fazla 3 bin kişi olur,hem takımın durumu,hava şartları,maçın tv'den verilmesi. Belki deplasman tribününün gazına gelip,maratonda daha etkili tribün yapabiliriz.