PTT 1. LİG 8.HAFTA | Alanyaspor - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan Umut ÖZEN, 04 Ekim 2015, 14:19:12

« önceki - sonraki »

Umut ÖZEN

04 Ekim 2015, 14:19:12 Son düzenlenme: 04 Ekim 2015, 14:53:36 NeverMind

Karabudun

Kone cezalı olduğu için yine oynayamayacak. Ofi, Mehmet, Ersel ve Alperen bu uzun arayı iyi değerlendirip maça adam akıllı hazırlanmalılar. ALLAH'ın izniyle boş dönmeyiz ancak hedef ilk iki ise muhakkak yenmeliyiz.

muzaffer4

Bu mactan sonra karabük ve elazığ ile oynayacağız 3 puanla döneriz insaallah.

Shane_Falco

Alanyanin kağıt üzerinde gayet iyi bir kadrosu var. Bu sezon şimdiye kadar basarisiz olmasinin sebebi Erhan Altındı. Bizim maça yeni hocalari ile geleceklerdir. 3 puan tadindan yenmez fakat yenemiyorsak da yenilmemeliyiz.

orucreis

Insallah 3 puanla donup onumuze emin adimlarla bakicaz

jean

Karabudun

Haftanın diğer maçlarını görünce muhakkak kazanılması gereken bir olduğuna kanaat getirdim. Karabük, Karşıyaka'yı konuk ederken ADS de Elazığ'a gidiyor. İlk altı kovalayan dört rakipten muhakkak birileri puan kaybedecektir. Karabük, Karşıyaka'yı geçer büyük ihtimal ancak Elazığ-ADS maçı muallak. Alanya'dan gelecek üç puan çok ileriye taşır bizi. Hocaya güveniyorum, takımı sahaya üç puan için çıkartacaktır. Ayrıca Alanya'yı evinde yıkması da ayrı bir anlamlı olur.

samsunum

Aslında kupa maçlarının önemi burada ortaya çıkıyor.Eğer yolumuza devam etseydik cezalı oyuncularımız için iyi olacaktı.

beşnumara

Takım gün geçtikçe yoruldugunu belli ediyor ve malesef alternatifli bir kadromuz yok. Çok zor maçlar bizi bekliyor. Icerde ne yapıp ne edip 3 puan alıp dışardan beraberlikler getirmemiz lazım. Kone olayı takıma büyük ders oldu. Artık hoca bu konuda daha disiplinli davranır. Inşallah fazla puan kaybetmeden ilk yarıyı tamamlarız.

nomak55

06 Ekim 2015, 11:31:21 #9 Son düzenlenme: 06 Ekim 2015, 11:43:23 nomak55
Şu ara talıma iyii geldi bence topçular biraz dinlenme şansı bulurlar. kadronun çok geniş olmaması kadro istikrarı açısından lehimize olacağını düşünüyorum stoperler mesela hiç değişmedi değişmesinde, sağ bekte canberk tamamdır her geçen gün üstüne koyuyor fizik olarak hazır hale geliyor. Oğuzhan hergeçen gün daha iyi oynuyor hasan zaten stadndartını bozmuyor taha gelecek daha takıma. Ercan girdiğinde ön liberoda iyi işler yapıyor. mehmet çakır çok etkili olmasada çıkıyor golünü atıyor oyunu değiştiriyor. Ofoedu sakattı daha yeni kendine geliyor. GBB maçında fena değildi kone bence takımın vazgeçilmez forveti Ersel zaman zaman iyi işler yapıyor murat gürbüzerol keza öyle musa fena değil Alperenin daha çok şans bulması lazım.

Baktığımızda fena değil oyuncular ben yorulduklarına katılmıyorum. Evet çok geniş bir kadromuz yok ama elimizdeki gençlerimiz kendilerini biraz gösterirlerse ki Ümit hoca şans veriyor. O zaman çok da güzel işler olacak. Dediğim gibi daha Taha gelecek bu takıma sonrası daha güzel olacak inşallah. Ekigho nun gönderilmesi şart yerine iyi bi sol açık yada forvet almamız gerekli

Ayrıca bizim geçen sen 11 numaralı formayı giyen Halil ibrahim vardı o adam olsaydı bu sene ne iyi olacaktı sol açıkta iyi oynuyor kuvvetlide gelişime açık bir oyuncu Ekighoya beş basar

orucreis

Kaya

Bence profesyonel hakemler içinde en yeteneksizi.. Taraf tuttuğunu ya da yönlendirildiğini düşünmüyorum ama bildiğin kötü hakem... Umarım bir saçmalık yapmaz.

mehmet yılmaz

Yine zorluk derecesi yüksek bir maç daha.
Alanya çıkış arıyor. Çıkışı kapalı tutmak lazım :)

beşnumara

Kalpar toplar alanyayı ama biz istedigimizi almalıyız. Normalde iyi takım Alanya. Yenemiyorsak yenilmemeliyiz. Kone eksikliginde ilerde ofi yalnız kalıyor. 1-0 olsun bizim olsun.

_SoN_

Kalpar için çok önemli bir maç,geçen sene söylediklerinin tam tersini göstermek için elinden ne geliyorsa fazlasını yapacaktır,özellikle topçularını bu felsefe ile bilerse işimiz çok ama çok zorlaşır,erken gol bulup farka gidemezsek,beraberliği elden bırakmamalıyız,bence beraberlikte buradan alınacak kötü bir sonuç değil.