PTT 1. LİG 6.HAFTA | 1461 Trabzon - SAMSUNSPOR'UMUZ

Başlatan Umut ÖZEN, 19 Eylül 2015, 09:30:13

« önceki - sonraki »

GençKozluklu

Ümit hoca ile yeneriz. Gayet rahatım. 1-6 olursa da şaşırmayacağım. :)

samsunum

biletler  satışa çıkmış  misafir tribünü yok. arkadaş  çocuk  oyuncağımi bu ben korkuyorum  taraftarin giremez. böyle  is olmaz olsun

korayxyz

Trabzon tehlikeli takım. Ben beraberliğe razıyım. Deplasmanda 1 puan iyidir ;)

yirmiuc

Cok guzel gidiyoruz Masallah.
Bu maci da alalim.

orucreis

Ulan truva yapacaktım bileti tanımlatamıyorum iyimi,komple SAMSUNSPOR kartının girişini kapatmışlar vay İTOŞ lar vayy

muzaffer4

Acaba yönetim taraftarımızın maça alınmasıyla ilgili tff ye başvuruda bulundu mu?

lucarelli

Yanlış hatırlamıyorsam sene başında alınmıştı bu karar. Karşılıklı tarafar alınmayacaktı.

ask55

bence de alınmasın zaten.gereksiz yere hem para hem tribün kapatma cezası almayalım.
bizim taraftara güvenip iş yapılmaz.

orhan

Seyirci alınırsa çok dikkatli olmalıyız tahriklere gelmemeliyiz bizim kendi sahamızda oynayacağımız maçlar çok önemli ceza almamalıyız.

s_uzunkaya

Nedense içimde tamı tamına 6 gol atacağız gibi bi his var  :)

isa55

Rakip puanlarını dışarda topladı, kontra takımı. Biz de öyle. Kafa olarak hazır olursak kazanmak çok ta zor değil.

beşnumara

Çok zor maç. Biz gidiyoruz diye aşırı motive çıkacaklar maça. Yenemiyorsak şu sevimsizlere yenilmeyelim.

Jnr.Serkan

Kapalı kutu , birbiriyle oynamaya alışık bir takım.Onları yenmek istiyorsak onlar kadar koşmalı ve hırslı mücadele etmeliyiz.Skor tahminim 2-0 kazanırız .Ofoedu eski takımını boş geçmez

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

samsunum

beşnumara

Kırmızı geçerli.