PTT 1. LİG 6.HAFTA | 1461 Trabzon - SAMSUNSPOR'UMUZ

Başlatan Umut ÖZEN, 19 Eylül 2015, 09:30:13

« önceki - sonraki »

Umut ÖZEN

19 Eylül 2015, 09:30:13 Son düzenlenme: 20 Eylül 2015, 07:44:52 NeverMind

YER:               HÜSEYİN AVNİ AKER - TRABZON
TARİ SAAT:    26.09.2015  15:00
KANAL:          ?

emre

celebi

Samsunsporumuzun tararftarı alınmıyor maça birader 8)

orucreis

Burak

Buradan onların passoligini alsak sonrada stadta yaksak :)

emre

Alıntı yapılan: celebi - 19 Eylül 2015, 09:41:12
Samsunsporumuzun tararftarı alınmıyor maça birader 8)

Sikinti yok disaridan da destekleriz bilader  :) :P 8)

celebi

muzaffer4

Kesin bir açıklama yok sadece 1461 trabzon talepte bukunmuş bizim yönetim kabul ederse deplasnan yok

emre

celebi

sıkıntı orada zaten abilerinizden gördüklerinizi yapamıyorsunuz.

samsunum

bu maca deplasman yasagi gelirse buda tslilerin korkusunu gosterir ve bu kadar kolay olmamali bu isler simdi  baktim sistemden 1461 trabzonun toplam 283 tane passoligli taraftari var. eger trabzon emniyeti o guvenligi saglayanacaksa orda ne isleri var. umarim bizim yönetim  kabul etmez böyle birseyi. Ayrica mac avni akerdeymis 1000 kisilik deplasman tribunu var mac gunu ve saati uygun orayi doldurup esir aliriz.

muzaffer4

Orayı ic sahaya ceviririz ama yasak olabilir 2 sene önce de olacaktı olmamıştı.

Karabudun

Öyle söylendiği gibi ligden düşecek takım değil 1461 aksine iyi de oynuyorlar. Kendi adıma bu deplasmandan gelecek bir puana razıyım. Olur da kazanırsak fevkalade olur. Yasak mevzusuyla ilgili çok şey söylenir ancak gereği yok. Maçayı, façayıda biz değil bırakın yasağı getiren makam ile isteyen güruh konuşsun.

Ellibeş Numara

_SoN_

bunlar her zamanki gibi bize direnecekler,bizi kışkırtmak için ellerinden geleni yapacaklar,soğuk kanlı oynamalı,gol bulamasakta aceleci davranmamalıyız,az gollü beraberlik yada bizim galibiyetimiz çok ama çok iyi bir sonuç olur.