PTT 1. LİG 5.HAFTA | SAMSUNSPOR'UMUZ - Boluspor

Başlatan Umut ÖZEN, 14 Eylül 2015, 10:53:14

« önceki - sonraki »

Ellibeş Numara

berusa55

15 Eylül 2015, 15:43:34 #16 Son düzenlenme: 15 Eylül 2015, 15:47:14 berusa55

Samsunspor'un cuma akşamı Boluspor ile oynayacağı maçın biletleri passolig sitesinden satışa çıktı. Ancak bütün tribünlerin satışı varken, maraton tribün için henüz satış yok. Bu durum TFF'nin maraton tribüne kapatma cezası verebileceğini işaret ediyor. Yönetmeliklere göre tribün kapatma cezası veriliyor ve o maçta o tribünde bulunan herkes cezalı maçta herhangi bir tribünden bilet alamıyor. Kombinebileti olan seyirciler de maçı herhangi bir yerden takip edemiyorlar.

TFF Başkanı Demirören'in 'artık seyircisiz oynama cezası yok' demesine rağmen bu kural hiç bir suçu olmayan binlerce taraftarı ve kulüpleri mağdur etmeye devam ediyor. TFF'nin kararını yarın açıklaması bekleniyor.

http://www.haberexen.com/maraton-tribun-kapatilacak-mi-890784h.htm

berusa55

15 Eylül 2015, 15:47:31 #17 Son düzenlenme: 15 Eylül 2015, 15:58:48 berusa55
Anlasılan bu hafta Urfa maçında maratondaki taraftarlara bloke gelebilir gerçi çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle denmemiş. Mesela Boluspor, Karşıyaka maçında hem saha olayları hem de kötü ve çirkin tezahürat nedeniyle disipline sevkedilmiş ama bizde sadece saha olayları nedeniyle deniyor.

Alıntı9- SAMSUNSPOR Kulübü'nün 13.09.2015 tarihinde oynanan SAMSUNSPOR-ŞANLIURFASPOR PTT 1.Lig müsabakasındaki "saha olayları" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 52. maddesi uyarınca PFDK'ya sevkine karar verilmiştir.

muzaffer4

Maraton biletleri satışta 3.kategoride en alt sıralarda ben aldım bile.
Samsun medyası yine iş başında  ;D

orucreis

aynen maratondan bende aldım  bu saatten sonra yemez :)

beşnumara

Kategori renkleri takip edilseydi yine anlaşılırdı. Bir kere tribün kapatma cezası  tribünde çok büyük olaylar olmadığı müddetçe kalktı. Çirkin ve kötü tezahürattan passolig karta bloke koyuyorlar.

55.hakan

Arkadaş yeni bir ilk 11 oluşturma sitesi yapmış.Bir deneme yapayım dedim.

Deneme 1-2-3  :) 

https://www.ilkonbirim.com/ilk-11/11/samsunspor-boluspor

maviay55

Pazar günü maç yapan takıma Cuma günü niye verilir anlamadım tff  :-*
takımımız lige çok iyi başladı inşallah böyle de devam edecek.
Bolu diri bi takım oluşturmuş Ksk ye karşı iyi top oynadılar istediler ama tecrübe+penaltı galibiyet alamadılar. 4 haftada 3 beraberlikleri bulunuyor,sabredip rakibi üstümüze çekersek hızlı ayaklarımızla kazanırız diye düşünüyorum.

orucreis

Ofenin durumu nedir acaba oynayacak mı yoksa ızdırap ekıgoya kalacagız gıbıme gelıyo eger oda oynarsa kı oynıcanı sanmıyorum

beşnumara

Ofoedu oynadı mı çevresini de oynatan adam en azından ekighoya göre daha iyi ama ekigho oynayınca çevresini de bozuyor. Biz ne oynadığımızı bilmeyiz ekigho oynarsa.

Shane_Falco

Ekigho az akıllanıp Ofi'ye ayak uydursa takım sınıf atlar. Fakat adam ayrı bir dünya çözülemeyen bir denklem.

Mert

Alıntı yapılan: orucreis - 16 Eylül 2015, 08:48:53
Ofenin durumu nedir acaba oynayacak mı yoksa ızdırap ekıgoya kalacagız gıbıme gelıyo eger oda oynarsa kı oynıcanı sanmıyorum

Dün ofoeduyla konuşma fırsatım oldu bu maçta oynayacak mısın diye sordum kendimi iyi hissediyorum oynayabilirim dedi.Son kararı doktor verecekmiş.Ayrıca bu sakatlığı sezon içinde sık sık tekrarlanabilirmiş.

cembaba

3 puan cezasının kaldırıldığı haberi doğruysa, oynayacağımız maçlar artık farklı değerde olur. 4 haftada 8 puanımız var. 2. sıradayız. Bu maçı da kazanırsak efsane başlangıçlardan biri olur. 5 haftada 11 puan hiç de fena sayılmaz. Hatta Ümit Özat'ın haftalık 2.0 ortalamasının da üzerinde bir ortalama olacak.

korayxyz

Boluspora her zaman şansımız tutuyor. İyi bir taraftar desteğiyle kazanırız diye düşünüyorum. Bu tip vasat takımlara karşı içerde kesinlikle puan kaybetmememiz gerek.

fanatik samsunsporlu

Jansen,emre ve alican iyi adamlar.canberk ile emrenin mücadelesi zevk verecektir