PTT 1. LİG 2.HAFTA | SAMSUNSPOR'UMUZ - Adanademirspor

Başlatan orucreis, 17 Ağustos 2015, 09:03:05

« önceki - sonraki »

korayxyz

Alıntı yapılan: NeverMind - 21 Ağustos 2015, 11:57:44
Türkiye Futbol Federasyonu, şehitlerimizin anısına, bu haftaki maçlardan önce saygı duruşu yapılacağını açıkladı:

Bence tüpçünün katlettiği futbolun cenazesi için de 1 dk saygı duruşu yapılmalı. ;)

samuray

Alıntı yapılan: slazenger - 21 Ağustos 2015, 10:02:40
bu maçı alırsak o havayla 8. haftaya kadar seri yakalarız. ahan buraya yazıyorum  8)
bu arada: 33 maç kaldı  :) ....
ağzından bal damlıyor hadi inşallah

jean

Yinede hemen gaza gelmeyelim rakipler cok disli bu sene

Stoper

Güzel maç olacak, sert geçecek. Gerek duran toplar olsun , gerekse Afrikalıların kişisel oyunları olsun bir şekilde gol buluruz da , on liberoların ve defans hattının performansı skoru belirler.

desperate1

Yenicez insallah.Maraton dolarsa zaten 1-0 ondeyiz

cakir55

bayfa55

Bu sene harbiden rakipler çok iyi. Çok iyi yabancı transferler var. Çok zor bir lig bekliyor bizi.

orucreis

Bu sene  rakipler çok iyi belki ama bizde ligin ilk haftasına göre çok kötü ve umutsuz bir top oynamadık. Buda bizim lige iyi hazırlandığımızı gösterir. Rakipler iyi diyerek umutsuzluğa düşmeyelim. Yıllar sonra ilk defa açılış maçında ve ilk haftada umut veren bir futbol gördüm. Bence ads yi ezer geçeriz. Korkak bir hoca yok elimizde yeri geldiğinde tak diye futbolcuyu kesen biri var. Oynatmak istediği hücum futbolu alıştığımız şişirme topları bu sene kolay kolay göremeyiz gibime geliyor

beşnumara

Alıntı yapılan: orucreis - 22 Ağustos 2015, 11:05:42
Bu sene  rakipler çok iyi belki ama bizde ligin ilk haftasına göre çok kötü ve umutsuz bir top oynamadık. Buda bizim lige iyi hazırlandığımızı gösterir. Rakipler iyi diyerek umutsuzluğa düşmeyelim. Yıllar sonra ilk defa açılış maçında ve ilk haftada umut veren bir futbol gördüm. Bence ads yi ezer geçeriz. Korkak bir hoca yok elimizde yeri geldiğinde tak diye futbolcuyu kesen biri var. Oynatmak istediği hücum futbolu alıştığımız şişirme topları bu sene kolay kolay göremeyiz gibime geliyor

Mesela ekigho gibi hıyara katlanmayip hemen oyundan çıkarıp Alpereni oyuna alabiliyor.
Bu hafta muhtemel 11 şöyle olur:
                  Furkan
Murat Fatih Ndiaye Oğuzhan
           Hasan M.Sevgi
      Musa M.Çakır Ofoedu
                   Kone

İkinci yarı başında musayi alıp ekigho veya Alpereni oyuna alabilir.
Alperen ve Ersel ilerde koşan basan rakip savunmayi bozan görevi üstlenirler. Dolayısıyla osmanin takımı bu oyuncular sahada iken pas oyununu yapmakta zorlanırlar ama ilk yarı çıkacak kadroda orta sahada musa,m.cakır ve m.sevgi gibi yaşlı oyuncular olacağı için osmanın takımı rahat pas yapar. İnşallah skoru 0-0'a tutarız bir süre sonra bir şekilde gol buluruz zaten.
Hem bizim hem de rakibin en önemli gol silahı duran top olabilir. Özellikle duran toplara dikkat etmek lazım.
Yenemiyorsak yenilmeyelim ama inşallah iç sahada galip ayrılırız.

berusa55

23 Ağustos 2015, 00:19:57 #39 Son düzenlenme: 23 Ağustos 2015, 03:59:37 berusa55
Bugün oynanan maçlara bakıyorum, bazılarını da 90 dakikaya yakın izledim, hepsi berabere, oynanan futbol vasat. Yani şu ligde işi biraz cididye alıp her maçı final havasında görüp bir seri yakalayarak, birkaç hafta kazanarak devam ettiğinde ilk iki adına fark yaratmamak işten bile değil.

Yarın vurduğumuz gol olsun diyorum inşallah.

Ahmeti

Zor maçları taraftar gücüyle kolaya çeviren bir takımız bugünde öyle olacak inşallah.

korayxyz

Bence bu sene önceki senelere göre daha kolay olacaktır. Şöyle ki; üst ligden düşen takımlardan sadece karabük kadrosunu koruyarak yoluna devam ediyor. Erciyes ve Balıkesir bence büyük güç kaybetti. Önceki sene kayseri ve osmanlı gibi çok güçlü ve sivrilen kadrolar yok. 10-15 tane papaz topçu almayla bu ligde başarı elde edilmez. o nedenle göztepenin filan da başarılı olacağını zannetmiyorum. Bize gelince kadromuz fena değil ama ilk2yi kovalayabilecek kalitede de değil, mutlaka 2-3 net transfer yapılmalı

CoRaqLi55

Alıntı yapılan: korayxyz - 23 Ağustos 2015, 12:19:00
Bence bu sene önceki senelere göre daha kolay olacaktır. Şöyle ki; üst ligden düşen takımlardan sadece karabük kadrosunu koruyarak yoluna devam ediyor. Erciyes ve Balıkesir bence büyük güç kaybetti. Önceki sene kayseri ve osmanlı gibi çok güçlü ve sivrilen kadrolar yok. 10-15 tane papaz topçu almayla bu ligde başarı elde edilmez. o nedenle göztepenin filan da başarılı olacağını zannetmiyorum. Bize gelince kadromuz fena değil ama ilk2yi kovalayabilecek kalitede de değil, mutlaka 2-3 net transfer yapılmalı

Bende sizinle aynı fikirdeyim göztepenin bu sene yapabilecegi en fazla play off a kalmak olur.Karabük ilk 2 den çıkan takimlardan birisi olacaktır.Sağlam bir iki takviye ve taraftar desteğiyle diger takimda biz oluruz inşallah.

bayfa55

3 iyi transferle  ilk 2 için  mücadele ederiz. Özellikle ön libero ve forvet  sıkıntımız var

kıbrıslı_mete

Bu gece inşallah ben de stadda olacak ve de galibiyetimizi kutlayacağım. Ayrıca maçtan çok umutluyum. Geçen yılın da acısını çıkarmalıyız bence