PTT 1. LİG 2.HAFTA | SAMSUNSPOR'UMUZ - Adanademirspor

Başlatan orucreis, 17 Ağustos 2015, 09:03:05

« önceki - sonraki »

Shane_Falco

Umarım Altınordu maçındaki gibi sahaya çift forvet dizilişiyle çıkmayız. Eğer öyle bir şey yaparsak Osman'ın takımlarının oyun taktiği belli kalabalık orta saha ile 3 pasla bizim defans hattının önüne gelirler.

Raqua55

samuray

iyi başladık iyide gidecek alğırız maçı adds ne kadar pahalı transfer yapsada önemli değil samsunspor olarak iyi bi hava yakaladık bunu devamde ettireceğimize inanıyorum

berusa55

Adana Demirspor müsabakasının hazırlıklarını sürdüren Samsunspor, A2 takımıyla oynadığı maçı 6-0 kazandı. Dünü çift antrenman ile geçiren Karadeniz ekibi, sabah antrenmanına core hareketleri ile başlamasının ardından 5'e 2 oyun ve çift kale oyun oynadı.

Akşam antrenmanında ise A Takımı ile U21 takımı hazırlık maçı yaptılar. Samsunspor  A takımı Ofoedu ve Kone'nin 2'şer, Ersel ve Zola'nın birer golü ile 6-0 galip geldi.

Kaynak

sadece55

CoRaqLi55

Bizim şuan ki en büyük eksimiz takımımızın hazır olmaması.Altınordu maçında çok bariz görüldü bu.

nomak55

Ulan şu kona bana balonmuş gibi geliyor ama hadi neyse hayırlısı inşallah yanılırız.

CoRaqLi55

Alıntı yapılan: nomak55 - 20 Ağustos 2015, 12:39:24
Ulan şu kona bana balonmuş gibi geliyor ama hadi neyse hayırlısı inşallah yanılırız.

Bir M'billa değildir bence de.Ama Roberts kadar da balon çıkmaz diye düşünüyorum.

Karabudun

Alıntı yapılan: NeverMind - 20 Ağustos 2015, 15:22:06
Maçın hakemi Mustafa İlker Coşkun. http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=72&hakemID=19047

Hoca sıkıntılı, yanılmıyorsam bir maçta GS karşısında Sivas'ı bildiğin yemişti. İnşallah federasyon destekli ADS karşısında da bize aynı muameleyi reva görmez.

sadece55

MHP'li belediyenin desteklediği sol Kültür'ün temsilcisi bir Takım'ı federasyonun hükümet vs.niye destekler anlamam.

Karabudun

Alıntı yapılan: Erdinc - 20 Ağustos 2015, 19:17:15
MHP'li belediyenin desteklediği sol Kültür'ün temsilcisi bir Takım'ı federasyonun hükümet vs.niye destekler anlamam.

Belki herhangi bir cevap almak için söylenmemişti ama ben Adana'nın sahip olduğu büyük nüfusa ve aldığı kadar da göç veren bir şehir olmasına bağlıyorum. Böyle büyük kitlelerin gönlünü yapmanın aynı büyüklükte getirileri olması da gayet olağan. Nitekim zamanında boşa çekilmedi o diziler. ADS de artık terazide iyiden iyiye Adanaspor'un olduğu kefeyi havayı kaldırdı. Ayrıca tribünde -en azından bizim ülkemizde-  sağlı, sollu takılmaların içi boş. Ben henüz bir cenahta kalıp da içini doldurmayı başarabileni görmedim.

55.hakan

Alıntı yapılan: Erdinc - 20 Ağustos 2015, 19:17:15
Bir belediyenin seçimi kazandıktan sonra sağ-sol ayrımı yapmadan hizmet vermesinden daha doğal ne var bunun şaşırılmasına ben de anlamam veremem.

yirmiuc

20 Ağustos 2015, 22:18:31 #27 Son düzenlenme: 20 Ağustos 2015, 22:22:07 yirmiuc
Gol yollarinda sorun yasayacagiz ama eger bu maci kazanirsak cok guzel olacak.

sadece55

Alıntı yapılan: 55.hakan - 20 Ağustos 2015, 21:21:25
Bir belediyenin seçimi kazandıktan sonra sağ-sol ayrımı yapmadan hizmet vermesinden daha doğal ne var bunun şaşırılmasına ben de anlamam veremem.

O belediye şehirde bulunan iki kulüten sadece birine destek veriyorsa ve zoraki de kardeşini başkan yapıyorsa bence bu pekte doğal değil.Sonu bizden kötü olacaktır maddi olarak.Bizde de YZY kimi istediyse başkan olmuştu.Sonra bir baktik ki kulüpte dünya borçlar ama Başoğlu vs. gibi adamların servetlerinde şişkinlikler.

s_uzunkaya

bu maçı alırsak o havayla 8. haftaya kadar seri yakalarız. ahan buraya yazıyorum  8)
bu arada: 33 maç kaldı  :) ....