PTT 1. LİG 2.HAFTA | SAMSUNSPOR'UMUZ - Adanademirspor

Başlatan orucreis, 17 Ağustos 2015, 09:03:05

« önceki - sonraki »

orucreis

17 Ağustos 2015, 09:03:05 Son düzenlenme: 17 Ağustos 2015, 09:41:39 orucreis

Haydi bismillah diyelim başlayalım artık. İlk maç başlığı inşallah uğurlu gelir

2-0 olsun bizim olsun :)

23.08.2015 pazar  21:00

muzaffer4

Karsıyaka macında bariz kaleci hatalarından gol bulan ads deplasmana 1 puan icin gelecektir ic sahada taraftarla 3 puani aliriz.

Duško Milinković

Bu maç bir aksilik olmazsa tribündeyim inşallah.

_SoN_

her sene bu yenileme kazığını çıkardılarya artık hiçbir şekilde içim elvermiyor passolig e,ama bir yandanda takıma sahip çıkmak lazım,bu ikilemden çıkabilirsem bende statda olacağım inş. Zor geçecek bu maçı taraftar sayısı olumlu yönde etkileyecektir.

orucreis

Maça taraftarın yoğun ilgisi olursa  kafadan 1-0 önde başlarız.

sadece55

samuray

bu pasolg belasını başımaza saranlara nalet olsun her sen her sezon posolig yenileme adı altında milleti soyuyorlar resmen yayndaşbank tarafından

kavak_55

passolig yenilemesinde para klube gitse gene gam yemiyeceğim ne kadarı klube kalıyor onuda bilmiyorum gurbetteyim ama samsunspor için passoligi yenileyebilirim.

nomak55

Bu maç baya bi tehlikeli girdiğimiz pozisyonları mutlaka gole çevirmemiz gerekir kaçrıma lüksümüz yok çok dikkatli olmalıyız tehlikeli oyuncuları var hele anıl ki çok istiyordum bizde olmasını

kavak_55

adanademiri yenersek çok güzel olur inşallah yeneriz. ben şahsen Ümit ÖZAT dan ümitliyim akşam spor 55 deki yorumları hoşuma gitti hep takım vurgusu yapıyor benim dediğim olur diyor olumsuzluğu da kendisi üstleniyor bu çizgide olması bir hoca için önemli bence hayırlısı bakalım.

Shane_Falco

Karabudun

Altınordu karşısındaki gibi oynarsak beraberliğe şükrederiz. Umarım o gün Ofoedu gününde olur da pozisyona falan girer aksi takdirde pozisyona falan giremiyoruz. Son maçta "satılmış" diye tempo tutan ve aynı ucuzlukta açıklamalarla savunma yapan taraftarlarına istinaden şu ligde eze eze yenmemizi istediğim yegane takım ADS'dir. Kin tutalım demiyorum ama umarım bizden kimse dostluk, kardeşlik teranelerine girmez.

orucreis

zorda olsa kazanacağımıza inanıyorum hem jöle osmana çelme takmayı severiz :)

mehmet yılmaz

Kolay maç olmaz ama kazanırız diye düşünüyorum.

adige73

İnşallah kazanırız , yeter ki maçta korner olsun