Trabzonspor - SAMSUNSPOR: 2-1

Başlatan bluegreen55, 13 Mart 2006, 20:19:32

« önceki - sonraki »

bluegreen55

Son zorlu maçımız.Kaybettik sayarak rahat oynasalar aslında puanda çıkarılabilir.ümitliyim birazda umarız rahat olurlar kaybedilmiş bir maç olarak görüp rahat oynayıp stressiz çıkarlar maça.                                                    maç hakkında trabzonsporluların ne düşündüğünü merak ettim ve onların forumuna baktım ve şaşırmadım iyi niyetli bazı fikirler olsadagenelde düşmanca tavırlar içindeler. daha son 2 senedir karadeniz birliğinden bahseden işlerine geldiğinde onlar şampiyonluğa oynarken samsun trabzon rize diye pankartlar açan trabzonlular o günlerde samsun fenerden puan alırken çok birlikçiydiler.menfeatçiliğin bukadarıda olmaz işlerine gelince karadeniz birliği işlerine gelmeyince samsun kümeye...neyse biz samsunsporluyuz biz herkese karşı onurlu mücadelemizi veririz her ne kadar yalnızda kalsak.birgün futbol sadece sahada oynandığında elbet bizde şampiyon oluruz...

samet

oraya gitsek çok güzel olacak...her zaman bir ümit vardır...

34 SS 1965

sizlerinde bildiğiniz gibi takımımız deplasman da iyi trabzona bi show yapabilir belki bence karamsar olmamak lazım yenebilir

kartal55

Alıntı yapılan: "34 SS 1965"sizlerinde bildiğiniz gibi takımımız deplasman da iyi trabzona bi show yapabilir belki bence karamsar olmamak lazım yenebilir

yenebilir yok
banko diyorum ben

KotuCocuk55

Valla galatasary -trabzon maçındaki tempolu oyunu görünce samsunsporun buna direnebilmesi,fatih tekke gökdeniz yattara ve zimkoviak ın eski günlere dönüş sinyalleri beni korkutmuyo desem yalan olur!

Ama her ne olursa olsun artık bunlar son şanslarımız!Birde aklıma olmazya olmaz olsunda zaten ama bir akp dayanışması olabilir gibi gelio!

bluegreen55

KotuCocuk55

Bu yazıları bizim futbolculara okutmak lazım aslında belki içlerinde birşeyler kıpırdanır!

MeL_55

oğuzhan55

İlk yarıda trabzona karşı kazanmıştık ama ikinci yarıda trabzon hareketlendi.Bunun yanında bizim takım düşmemeye oynamasına rağmen hiç hırslı oynamıyor ve olan hırsınıda kaybetmiş görünüyor.Eğer bir çıkışa geçmek ve bu ligde kalma ümitlerini sürdürmek istiyorsak bu maçı almalıyız.Bu zor gibi görünüyor ama bu olmayacak bir şey değil.Herşey  o ruhun tekrar ayağa kalkmasında gizli.

Alemci İsmail

Ayıdan post Trabzondan dost olmaz.Bunların eline kalsak kanımızı içerler.

King Of The North

Trabzonun sitesine girdim Samsunsporla ilgili şu yorumları beni utandırdı:adam Samsunlu Trabzonu tutuyor gerekçesi İstanbul Saltanatına son vermiş.Almanya'da Samsunlu G.Sarayı,Feneri tutuyor Samsun kümeye diyorlarmış oralı bile olmuyormuş kansızlar,üstelik Samsunluları diğer Anadolu Kulüpleriyle aynı kefeye koyup Samsunsporu tutan yok bu şehirde hepsi İstanbul yalakası diyenler de var.Kimisi de Samsunspora sempati duyduğunu ne olursa olsun bu ligin en temiz ve kaliteli birkaç ekibinden olduğunu söylüyor.
Peki haklılık payları yok mu her yorum kendi içinde haklılık payı taşıyor.Gurur duyduğum kadar şehrimizin kansız,gamsız evlatlarını da duydukça kan beynime sıçrıyor.Çok yazık olacak yine söylüyorum Samsunspor hepimizin namusudur yönetim gereğini yapmalı ama taraftarı dışarı attırarak,susturarak,coplatarak,biber gazı sıktırarak değil,aksine liderlik yaparak kitleleri arkasından sürükleyerek...

jean

dussek biule bu maci alip dusmeliyiz dise dis kna kan bu mactan puan ne olursa olsun

ngonge

ts formda. gökdeniz döndü golünu de attı. motivasyonları üst düzey.

normalde kaybetmemiz gerekir. ama şimdi samsun bunları yener sonra evinde gene 3 maç ardarda kaybeder. :evil:

bluegreen55

aklıma Trabzonda celilin herkesi çalımlayıp attığı gol ve aldığımız galibiyet geliyor.Trabzon eğer golü bulamazsa tedirginlik yaşayan bi takım umarım ilk yarı gol yemeyiz nede olsa gol atarız ve kimbilir bizimkiler gaza gelir galatasaray maçındaki gibi oynarsa yenebiliriz ve trabzon gs ye oranla daha zayıf  bir takım.Benim tahminim biz orda onlardan daha iyi oynayacağız ümitleneceğiz golde bulacağız ama çabuk adamlarıyla fatih tekke gökdeniz yattarayla hızlı kontraya çıkıp kolay gol de bulabilirler. bakalım herşeye rağmen  bence ortada bir maç üç ihtimalli.samsun kümeye diye bağıracaklarmış bizim  futbolcularda  belki  ters etki yapar desinler bakalım...inşallah yenerizde iki yüzlülükleri yanlarına kar kalmaz.onlar şampiyonluğa giderken dostluk rüzgarı estiriyolar geliyolar başkanlar stadı elele dolaşıyo samsunda tribünleri maçın havasını yok ediyolar 3-0 yenip gidiyolar.dostluk havasından dolayı bizimkilerdende büyüklere çelme takmamızı bekliyolar eh samsun yapıyoduda hep..ama şimdi ihtiyaçları yokya samsun kümeye diyeceklermiş...diyecek bişey bulamıyorum..anadoludan samsundan bu trabzonsporu tutanlar varya bi bilseler bunların içyüzünü bunların istanbul takımlarından farkı yok.

cem and naz55

biz inanılmazların takımıyız eğer trabzonu yenersek bütün kötü günler biter ts galibiyetlerinin bu şehir için önemli olduğunu bütün futbolcularımız bilir tsyi yenelim bakın neler olacak yeterki futbolcular inannsın