23.Hafta : SAMSUNSPOR 0-1 Ankara Bş.Bld.

Başlatan piyanist, 20 Şubat 2006, 10:27:50

« önceki - sonraki »

supporter

Bu maçta rakibi de hakemi de boğarak üç puanı almak zorundayız bunu yapacak güçteyiz hep hakem engellerine takıldık bu defa öyle olmayacak buna artık biz izin vermeyiz herkesin sabırları taştı Samsuna da adam gibi bir hakem göndersinler artık.

samet

hadi bu hafta herkez cehenneme hazır olsun...tiribün şov!!!

piyanist

Alıntı yapılan: "samet"hadi bu hafta herkez cehenneme hazır olsun...tiribün şov!!!

Biz Bafradan 30 Kişi Olduk şimdiden Haydi herkez cehenneme...

oğuzhan55

Ankaraspor maçını alarak birilerine Samsunspor'un gücünü göstermeliyiz. Hem taraftar olarak hem de sahadaki oyunumuzla bunu gerçekleştirmeliyiz. Eğer yine hakem oyunu olur (inşallah olamz ama) ve biz bu sefer buna rağmen bu maçı alırsak o zaman   Samsunsporumuzu yıkmanın hiçte öyle kolay olmadığını herkes görecek.

baha55

peki ya yine hakem katliamı olur ve biz  mnaçı alamazsak ne olur....arkadaslar sanırım samsunsporun düşmesini isteyenler var bu apacık ortada...ceyhun gibi bi oyuncumuzu  kopmus bi maçda böyle kolay atmaları  bunu gösteriyor sanırım..bakalım bu maç cok önemliii

yirmiuc

yirmiuc

piyanist

Bilet Fiyatları Çok Önemli Bafradan Kalkıp Geliyoz.Benim İçin Sorun Değil Ama çoğu KArdeşim Harçıklarını Biriktiripte Geliyor.

Maçı Bende Tv de İzledim.Seyircinin Sesi Yükseldi Tabiki.Ama Ceyhunda Yapmaması Gerekiyordu Zaten Adamlar Üzerimize Fazlasıyla Geliyor.Ankara Maçında Ona ihtiyacımız Olacaktı Hemde Fazlasıyla...

King Of The North

Samsunsporumuz Ankara maçını alacaktır elbet(hakem faciası olmazsa)ancak dikkat edilmesi gereken trübünlerin 90 dakika olmasa da büyük bölümünde o müthiş baskıyı ve atmosferi yaratması lazım.

bengülü

bizim için önemli olan bu maçı kazanmamız ve de kazanacağız vur kır parçala bu maçı mutlaka kazan samsunsporum ölümüne oyna bizleri sevindirin artık celilinde bu maçta oynaması çok iyi oldu bence ceyhunu bizimkiler aratmaz diye düşünüyorum

samet

siz kafanızı yormayın 90 dakika hep destek ayrıca bu hafta tiribüne bayan arkadaşlarımızıda sokcaz...

jean

tuzlalı

5-0 olsun bizim olsun. Başka birşey istemiyorum

çakacağız Ankaraya.

kadir55ist

selam
arkadaşlar ankarayı yenersek bir hava yakalarız ve yolu yarılarız diye düşünüyorum.
ama adamlar çok berabere kalıyorlar bizde içerde zor kazanıyoruzz ama inşallah ankaraya patlarız.

Mutlu55

slm beyler ben fransadan Mutlu ve samsunpor taraftariyim bu siteye yeni yazildim sizinle bu samsunspora duydugum ilgiyi paylastigima cok memnunum