TK D Grubu: SAMSUNSPOR 2-1 İnegölspor

Başlatan piyanist, 14 Şubat 2006, 23:10:09

« önceki - sonraki »

bengülü

teoman, abi ellerine sağlık sende olmasan samsunsporumuzu ve taraftarımızı göremiyeceğiz ellerine sağlık diliyorum samsunu ayağımıza kadar getiriyorsun sanada tekrar tşk ediyorum maça gelince ben maçın son 10 dakikasını izleme fırsatım oldu maç sanki kopmuşgibi bir hava vardı sahada disiplin yok herkez bencil kendine oynuyor ben ceyhuna kızıyorum senin gibi adama yakışıyormu maç saten bizim bilerek bence kırmızı kart gördü çünkü pozizyonda faul bile yok sen kalkmışın hakeme itiraz ediyorsun saten hakemler samsunspora kıl kapmışlar hemen direk kırmızı kartı gösteriyorlar önümüzde önemli olan bir maç var ankaraspor maçı şimdi ne olacak ceyhun takımı yanlız bıraktı bizim için önemli bir oyuncu ama samsunda kendini bana göre gösteremedi nedersiniz kais arıyoruz bence arkadaşlar takımımız iyi gitmiyor herkezi ankara maçına gitmenizi istiyorum

Clint_Eastwood

Maçı izlemek gerçekten işkence gibiydi. Ne bir kombine atak ne de kazanma hırsı. Özellikle 2. yarı o kadar kötü bir Samsunspor vardı ki bütün sinirlerim alt üst oldu. Ceyhun ise gözümüzün önünde hakeme küfür etti ve atıldı. Bu adamı Samsunspor'a kim getirdi ise yazıklar olsun. Ayrıca Tolga,Tamer ve Caner bu takımda oynayacak kalitede futbolcular değil. Umarım bu kötü oyun düzelir yoksa işimiz çok zor. İnegöl ise gücü nispetinde mücadele etti ve maçtan sonra alkışlarla sahayı terk ettiler.

Herşeye rağmen çeyrek finale çıkmak güzel. Büyük ihtimalle Ts ile eşleşeceğiz... Hadi hayırlısı...

cem and naz55

hocadan aldığımız bilgiye göre vermediği pozisyon için hakeme ALLAH BELANI VERMESİN demiş
ama ne olursa olsun 2-0 öndesin stres yok sen git hakeme bela oku ceyhuna ceza verilmesi gerekir

jean

tuhh ise bak maci vermis lig tv hicte isim yoktu kacirdik maci olmicak maci vermisler tv den. kacirdim neyse yendik ya o da yeter

yirmiuc

Hakem hataları bu maçta da çok fazlaydı,
ilk attığımız gol de ofsayt.

piyanist

Ah Be Ceyhun Ne Diye İtiraz Edersin.Bilmiyormusun Bu Şerefsizler Üzerimizde Oyun Oynuyor.2-0 Öndesin oyun Senin kontrolünde Faul Verilmemiş Olabilir.Ne Diye İtirazEdersin.Senin Bu Hafta Ankaraspor Maçın Var Sen bu Maçta Oynamassan Seni Niye Aldılar O Zaman.BenmiÇıkıp oynayacam...

yönetici

Alıntıİnanın tam kadro çıksaydık bu samsuna 4 bile atardık, o kadar kötü bi samsunspordu yani. Ama nediyeyim Nafi hocanın işine karışılmaz.

not: bu Samsunsporun bizimle ne alıp veremediği var merak ettim  maç esnasında topsuz alanda yapılan faullerin haddi hesabı yoktu: tekmeler dirsekler sözlü sataşmalar  ne çirkef adamlar. Futbolcularımızın ayağını kırma pahasına topa giriyolar... defalarca tekrarlandı bu  son dakikalarda o siyahi oyuncunun yaptığı resmen Sakatlamaya teşebbüstü.
ne diyeyim Samsuna beddua etsem gerek yok zaten ligteki konumunuz belli. öyle kalın

Foruma diğer takım taraftarları da dostça olduğu sürece yazabilsin istiyoruz ancak bir süre önce foruma üye olan Alpay isimli vatandaş sitesinde saçma sapan konuşmuş. Üyeliğini bu yüzden iptal ettim çünkü haddini bilmeyen ukalaca yorumlar var..

Bir kere "Samsunspor kim, İnegöl kim" bunu en iyi kendi oyuncuları biliyor bir daha böyle bir maç oynayamayacakları için Samsunsporlu oyuncularla forma takası yapıyor, maçtan sonra tribüne koşuyorlar. Sonra "siyahi oyuncu" dediğin Gueye senin bütün takımından daha değerli. Muhatap kabul edip sakatlamaya kalkacak değil. Bir de oynadığın ligle süper lig arasındaki farktan bihaber bir şekilde kalkmış "as kadro 4 atardık" diyecek kadar hayal alemindesin. Sen hep as kadro çıksan kaç yazar, daha 2 A'ya bile çıkamıyorsun. As kadronuzla gidin önce Kasımpaşa'yı falan yenin de gelin..

Aslında şu durumdaki takımın hayalperest bir sempatizanını muhatap alıp cevap vermek gereksizdi ama haddini bilmeyenlere de haddini bildirmeyince sağda solda ileri geri konuşuyorlar. Sen yat kalk dua et, Samsunsporlu oyuncuların aklında Süper lig maçları vardı da altı tane yemeden döndü takımın köyüne..

oğuzhan55

Değerli admin verilmesi gereken cevabı zaten vermiş. Alması gerekenler maçın sonucunda cevabı aldılar.

KotuCocuk55

halk arasındaki yaygın deyişle,
inegöl sen bi gezele,gel!  :wink:

King Of The North

Almamız gereken bir maçtı zaten.Çeyrek finalde trabzon olur rakibimiz onu da geçersek finale çıkarız gibi geliyor bana,hadi hayırlısı.

piyanist

Ya Bu ******* İlk Önce Bu Sayfaya Geldi İlk Kafadan Kendi Reklamını Yaptı.Sonra Çıkmış Kendi Kendine Konuşuyor.Sonrada Dostluk Ayaklarına Yattı Yok Maça Gelecem Felan Dedi.Neyse İtle İt Olmayalım.Unutma Alpay Samsunla 1000 Maç Oynasanız 1000 Maçtada Samsun Sizi Havada Karada Öperdi

Admin Teşekkürler İyi Cevap Vermişşin Azına Sağlık

Yaw Neydi bu Köftesporun Adresi Bilen Varmı?

south_london

baha55

selam arkadaslar bu maç bi anlamda  intikam maçım oldu.. bursa  ve tüm bursalılara karsı inanılmaz bi hıncım var ( ince mesele )...gerçi bütün alem biliyo  bursalıların erkeklerini..işte bi kızlarını bilmiyoduk onuda öğrenmiş olduk....bir  tek samsunsporum var gerisi YALANNNNN

yirmiuc

Alıntı yapılan: "battal55"Almamız gereken bir maçtı zaten.Çeyrek finalde trabzon olur rakibimiz onu da geçersek finale çıkarız gibi geliyor bana,hadi hayırlısı.

Trabzon olamayabilir. trabzonun çeyrek finale çıkıp rakibimiz olabilmesi için izmirde altayı 3 farkla yenmesi gerekiyor. ki bence çok zor.
rakibimiz -benim daha önce istediğim gibi-büyük ihtimalle denizli olacak.
tabii yuvarlak top ve hakemler sürpriz sonuçlar çıkmasına sebep olabilirler de.

salihcakir

Erdoğan Arıca, maç sonrası "hedeflerine ulaştıkları için mutlu olduklarını belirterek, oyuncularını kutladığını söyledi. Bu gibi müsabakalara konsantre olmanın zorluğuna dikkat çeken Arıca, "Kaldı ki karşımızda çok iyi futbol oynayan bir takım var. Bizim oyuncularımız ilk yarı iyi mücadele ettiler ve skoru da yakaladılar. İkinci yarı arzuladığımız bir mücadele sergilemedik. Ama hedefimize ulaştık" diye konuştu.Kendileri için önemli olanın pazar günü kendi sahalarında oynayacakları Ankaraspor maçı olduğunu kaydeden Arıca, "O maça konsantre olmalıyız. Hedefimizi Ankaraspor maçını kazanmak. Ama tabii her hafta bir oyuncunun atılması bizi yaralıyor ve eksik bırakıyor. Şimdi de Ceyhun oyun dışında kaldı. Acaba konuşmuyoruz diye mi oluyor bunlar? Ben bir anlam veremiyorum. Ceyhun'un atılması ızdırap verici bir şey. Belki gol atacaktı. Faul verilmiyor. Gayri ihtiyari bir tepki gösteriyor oyuncu. Bu kadar ağır bir ceza verilmemeli. Ceyhun'un 'Allah belanı vermesin' dediğini biliyorum o kadar. Ceyhun, küfür kullanmayan bir oyuncu. Olmamalıydı. Bizim için üzüntü verici bir durum" dedi.

bende maçın tekrarında son yarım saatini yakalayabildim. sadece son 30 dakikada görmüş olsamda; bende kaleci maksiç ve adnanı çok beğendim. özellikle maksiç gerçekten çok önemli bir transfer oldugunu hissettiriyordu. taraftarımız da oldukça kalabalıktı. ve tezarühat sesleri de oldukça netti.

maça teknik olarak bakamıyorum. zira son yarım saatini gördüm sadece. ve bu anlarda da samsunspor bence kötü değildi; rolantideydi. ama tabiki iyide değildi. daha iyi olmalı samsunspor. her türlü maçta 90 dakika hatta artı bölümleri dahil aynı konsantrasyon ve inançla mücadele etmeleri gerek. zaten golü yediğimiz anda maç saati tam olarak 92.52 idi. ve maçta 3 dakika uzatma vardı. son anlarda gafletin faturasıydı o gol. bir diğer önemli notta 4-5-1 düzeni içerisinde oynarken önlibero olarak görev yapan İbrahima'nın 4-4-2 düzeninde-yani dün- savunmadaki ikiliden biri olarak görev yapması idi. ilk yarı yanındaki isim tolga ikinci yarıda kenandı. maçı 90 dakika seyredenler kenan-guaye mi yoksa tolga-guaye ikilisinin mi daha iyi göründüğünü söylerlerse sevinirim..