M.Vestelspor - SAMSUNSPOR : 3-0

Başlatan bengülü, 12 Şubat 2006, 14:11:37

« önceki - sonraki »

ngonge

yarın öbür gün bir hakem ölürse, bu sefer de bizi suçlarlar.

RenTinRen

bu sezon anlaşılan bizi düşürcekler........

tıpkı geçen yıl Sakaryayı düşürüdkleri gibi

yönetici

bir Manisalı'nın taraftar forumuna yazdıkları..
fazla söze gerek yok..

AlıntıBen de izledim az önce görüntüleri evet dediğiniz konularda haklısınız.. Bizler tezahürat yaptığımız için maç esnasında olan bitenler konusunda bazen yorumsuz kalabiliyoruz çünkü görmüyoruz.. Ancak Johana'nın hareketleri kesinlikle kırmızı kartı gerektirecek türden hareketlermiş.. Celil boşu boşuna atıldı bence.. Eğer maçın tekrarlanması gibi bir durum söz konusu olabilecekse ben bu konuyu fazlasıyla destekliyorum.. Çünkü bu düpedüz emek hırsızlığı.. Sadece futbolcuların değil onlarca kilometre yol gelmiş olan taraftarların keyifle maç izlemelerini engelleyen bir emek hırsızlığı.. Ama şu son iki haftadaki özellikle Samsun'a karşı yapılan hatalar bende soru işareti oluşturmaya başladı.. Böyle 3 puan alacağımıza şerefimizle yenilirdik daha iyiydi..
Saygılar..

oğuzhan55

Eğer dediğiniz gibi Samsunspor üzerine birileri bazı hesaplamalar yaptılar ise bunu gerçekleştirmek için herşeyi yaparlar.Özelliklede siyasetin futbolun içine tamamen girdiği bir dönemde siyasetten uzak olan ve tamamen öz kaynaklarıyla ayakta kalan takımımız bunların gözünde sahipsiz gibi görünüyor olabilir.
Yeni seçilem MHK yönetiminden sonra hakemlerin hata yapmadığı maç neredeyse yok gibi.Ama en büyük hatalar da nedense Samsunspor aleyhine olmaya başladı ve bu hatalar nedense yeni MHK ile birlikte gelmeye başladı.Hakemlerin birilerinden destek aldığı ve bu desteği birilerini yıkmak adına kullandıkları açıkça ortada.Gözle görünür, elle tutulur durumdaki geçen hafta yaşadığımız Serdat Tatlı'nın hatasına ceza vermeyenlerin niyeti bence kendini açıkça belli etmiştir.Madem öyle çıkın niyetinizi söyleyin.Kimsede boşuna emek harcamasın.Sizi oraya seçeninde, size destek verip orada tutanında .......................

tuzlalı

Tek kelimeyle rezalet. Herkez görüyor olanları. Bu nasıl haysiyetsizliktir. Bu nasıl şerefsizliktir. Özetleri izleyince şok oldum. Resmen bir kumpas. Utanmaz adamlar. Neyin intikamı lan bu.

S...miş federasyon. O. çocuğu hakemler.

tunç güvenoðlu

BEYLER BURDA HAKEME KÜFRETMEKLE OLMUYOR BİZ YAZIYORUZ BİZ OKUYORUZ TEPKİMİZİ FUTBOL FEDERASYONUNNDA KOYALIM HATTA BU HAFTAKİ HEM KUPADA HEMDE LİĞ DE MAÇTA SİYAH FORMAYLA ÇIKALIM TEPKI OLARAK VE 920 DAKIKA BOYUNCA FEDARASYONA TEPKIMIZI KOYALAIM

Amsterdamli

Bende ozetleri meraklan bekliyordum, eve geldigimde Tanju´nun studyoda olmadigini duyunca ne yalan soyliyeyim biraz uzuldum. Zeki Col´un oldugunu duyunca ise sinir oldum.

Ozetleri izledik acikca olanlari gorduk ama bu Zeki Col denen yorumcu olaylari hep degisik yonlere cekti. Tanju olsaydi hakkimizi kesinlikle arardi ister kendi cikari icin olsun ister Samsunspor sevdasindan olsun artik herneyse burasini karistirmayalim.

Ustelik mactan baya sonra mailleri okudu Kerem Oncel ve adamin teki Celil´e laf atti. Trabzon macinda kendini yere atmista haksiz penalti kazanmis, oncelerden durust davransaymis simdi hakemlerde ona gore davranirmis. Studyodaki yorumcuda yine agzini acmiyor ve ne gariptirki hakkimizi biraz olsun aramaya calisan sunucu Kerem Oncel.

Artik bizimde ic sahada stadi full doldurup bu hakemleri baski altina almamiz lagzim. Iceride tek galibiyeti olan takim tabiki alt siralarda olur. Baska birsey diyemiyecegim.

55samsunlu55

Arkadaşlar bakın verdiğim linkteki deyyuslar neler yazmış http://www.turkeyforum.com/satforum/showthread.php?t=169685

Deli olmamak içten değil. Ben akşam maç özetini izledikten sonra sinirden başıma ağrılar girdi, uyku uyuyamadım. Adamlar neler yazmışlar.

yönetici

Kırmızı kart gördükten sonra kaptan Celil.

Manisa'da takımını yalnız bırakmayan Samsunspor taraftarı.

berusa55

gecen haftaki serdar samtatlıyı ve bu haftaki o. c. ismet arzumanı gördükten sonra samsunsporumuz üzerinde oynana oyunlar ayyuka çıkmıstır arkadaslar!birileri ipimizi cekmis!ümidim kalmadı desem yalan olmaz!ama ligin sonuna kadar staddayım gırtlağım yırtılana kadar!her zaman her yerde ''SAMSUNSPOR''luyuz!

piyanist

Alıntı yapılan: "55samsunlu55"Arkadaşlar bakın verdiğim linkteki deyyuslar neler yazmış http://www.turkeyforum.com/satforum/showthread.php?t=169685

Deli olmamak içten değil. Ben akşam maç özetini izledikten sonra sinirden başıma ağrılar girdi, uyku uyuyamadım. Adamlar neler yazmışlar.

Evet okudum Sadece Bu Web Sayfası Gibi Değil Yüzlercesi var.Bunların Ecdadını Gelmişini Geçmişini,BU HAKEMLERİNİ GETİRENİ,BU İ. BAŞIMIZA FEDARSYON YAPANLARIN A.. S..

Kimse Kusura Bakmasın Çok Ağır Kaçıyor Ama Sinirimden Titriyorum

KİMSE LÜTFEN ÜMİTSİZLİĞE KAPANMASIN ARKADAŞLARIM,KARDEŞLERİM LÜTFEN UMUTSUZ OLMAYIN

berusa55

o. c. manisalılar bunun seneyesi de var!siz küme düscez sanıyorsunuz di mi?o g.. kadar sehrinizden büyük samsunumuza gelmeye ... ister. gelin dicem ama içinizden bir tane adam cıkmaz ki! sizi seneye burda duman etmeyen namerttir! ALAYINA SAMSUNSPORLUYUZ!!!

cem and naz55

hakem i.arzuman resmen bizi katletti maçın özetini izlerken sinir harbine döndüm gözünün önündeki penaltıyı GÖZ GÖRE GÖRE vermedi celili yalandan yere attı tam bir komediydi adamlar 10 kişi kalması gerekirken bizi linç etti bence geçen hafta SERDAR KARDEŞİNİN intikamını aldı veya şu bi gerçek federasyon bizi kurban seçmiş buna anca bütün şehir olarak dur diyebiliriz başka seçeneğimiz yok
UYAN ARTIK SAMSUN ŞEHRİ UYAN

kadir55ist

selam
arkadaşlar az önce trt 2 de spor programında hakem hatalarını konuştular.
samsunumuza yapılan hatalar anlatılacak gibi değil
yorumcular bile nerdeyse hakemin kasten yaptığını söyleyeceklerdi.
fanatik gazetesi müdürü hakan can ı da tebrik ediyorum çok güzel yorumlar yaptı samsunun 2 haftadır puanları hakem hatalarıyla gidiyor ve lig sonunda ne olacak dedi.
bu haftada en çok bizim canımız yandı
haydi hayırlısı

tankut

Trabzon yalakası yönetim harekete geçsinde kurtarsın bizi bakalım. Yönetimden çıt yok. Üzerimizden şu ölü toprağını atamadık gitti. Bütün bu olanlar hedef seçildiğimizi ayan beyan ortaya koyuyor. Samekad Ankarada harekete geçmeli. Derhal lobi oluşturmalıyız. Ulusoy yönetimindeki Samsunlular neyi bekliyor. İyi bir lobi faaliyeti ile bu belayı başımızdan savuşturabiliriz. Ankaradada SAMEKAD ve diğer Samsun dernekleri ile birlikte TFF yi protesto yürüyüşü yapılmalı. Aynı Yürüyüş İstanbuldaki Samsun Dernekleri Birliği tarafından da düzenlenmelidirki. Samsunumuzun sahipsiz olmadığı Tüm Türkiyeye gösterilmeli. Ama bunu tabiki gerçek Samsunlular yapacak, Pontus yalakaları değil.