M.Vestelspor - SAMSUNSPOR : 3-0

Başlatan bengülü, 12 Şubat 2006, 14:11:37

« önceki - sonraki »

oğuzhan55

Alıntı yapılan: "supporter"bu arada bu akşam oynanan maçta beşiktaş 0 rizespor 1..
bu işin kesinlikle şakası kalmadı rakipler umulmadık puanlar çıkarıyor panikleyelim diye söylemiyorum ama her maçta puana ihtiyacımız olduğunu bilelim son haftalara gerekli puanları almış olarak girmemiz gerek çünkü hiç hoş olmayan bir fikstürümüz var!

Bana göre oldukça doğru söylüyorsun.Çünkü bizim gibi ikinci yarıda çıkışa geçen takımlarda var.Eğer bu haftalarda istediğimiz puanları alırsak sezon sonuna doğru fazla sıkıntıya girmeyiz.Bu yüzden Manisa maçından alabilirsek üç puan ilerleyen haftalar için çok iyi olur.Ama Manisa da maçı kolay kolay bırakmaz gibi görünüyor.

RenTinRen

yaaaa paniklenmeyin....

biz vesteli havada karada denizde kısacası her yerde yeniriz 2-0 yada 2-1 alırız maçı ;)
bizim takım artık yerine oturdu çok saglam olduk ;)

samet

bizde gitmeye çalışacağız.gidip gitmeyeceğimiz az sonra belli olacak...

kadir55ist

selam
arkadaşlar zor ama biz deplasmanda iyiyiz.
bence futbolcularda durumumuzun farkındalar alttaki takımlar her hafta puan alıyorlar bir türlü rahatlayamıyoruz.
umarım son haftalara iş bırakmazlar.

King Of The North

sevgili"admin ve ngonge" düşünceleriniz için teşekkür ederim yanlış anlaşılma olayı olmadığına sevindim.Herşey Samsunspor için ortak noktamızın güçlü olduğunu düşünüyorum.
İmşallah Fortis Türkiye Kupası'nda final oynayacağız.
Manisa maçında takımımıza sonsuz başarılar...

ngonge

arkadaşlar bütün rakiplerimiz iyi durumda ve en son fb örneğinde(ankaraspor-fb) görüldüğü gibi bjk, gs demeden herkesi yeniyorlar.
bu sene kim düşerse düşsün bunu haketmeyecek...
manisa devre arasında en iyi takviye yapan takımlardan birisi. en zorlu maçlarımızdan biri olacak.
umarım kalede maksiç, forvette de serkan aykut oynar.

jean

boyle olumsuzluklara ragmen samsunsporun mac aldigi cok oldu ve yine olacak ligde kalacak

cem and naz55

bu işin gerçekten şakası kalmadı rakiplerimiz sürekli puan alıyor şahsen korkmaya başladım artık samsunsporu beynimde dahada çok düşünmeye başladım inşallah vesteli yener haftaya ankarabşbld maçını 15000 taraftarımızla maçı alırız

kadir55ist

selam
arkadaşlar 30 dakika kaldı artık herşey futbolcuların yüreğinde inşallah yüzümüzü güldürürler
haydi hayırlısı

yirmiuc

kadir55ist

selam
kadromuz
kerem guaeye kenan ayari adnan mustafa tamer celil rafael serkan

kadir55ist

ngonge

Alıntı yapılan: "kadir55ist"selam
kadromuz
kerem guaeye kenan ayari adnan mustafa tamer celil rafael serkan

1 kişi eksik?
serkan 11 de mi? ceyhun yedek mi?

yönetici

12.dakikada Lucas Zelenka ile evsahibi takım öne geçti.
kaleci keremi geçen top direğe çarpıp ağlara gitti
spikerin anlatımına göre bu dakikaya kadar dengede bir oyun vardı
geriye düştüğümüz maçları çevirmekte sorun yaşıyoruz umarım bugün daha farklı olur

yirmiuc